Treść opublikowana przez horny devil
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
B8 sedan sgl o 19 na rondzie bp pszczynska/europa centralna i nie byl to miron
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Tarcze kupilem od forumowego kolegi wiec nawet nie pamietam firmy. Jak mowilem rozwiazanie tymczasowe ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 11:54 ---------- Tymczasem w tajnej bazie nakładania powłok specjalistycznych :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No już myślałem że mam Ci lutnąć Swoją drogą mam manie odstawiania lewej stopy tam gdzie w cywilizowanych samochodach jest na to miejsce czyli obok pedału sprzęgła. W hultaju brak tam czegokolwiek a i wykładzina po 1750km już wygląda jak po 200kkm postanowiłem wysupłać więc 125zł brutto na hyundaiową podstopnicę. Jakie było moje zdziwienie gdy do zapłaty było 240zł a po długich negocjacjach zapłaciłem 210zł za coś rodem z pod remizy. Normalnie mi wstyd i żałuję swojego czynu. A zamontowano mi to: http://www.sklep.avisa.pl/html/pubonline/UserFiles/Image/system/th/p_PODSTOPNICA_PROFILOWANA_stalowa__352__1_4d5a7f792987f.jpg Kur*a płakać mi się chce. Gdybym wiedział wcześniej to bym tego nie dał zrobić Horny... wiem że leżącego się nie kopie, ale patrz to: HYUNDAI i10 i20 i30 NAKŁADKA PODSTOPNICA (4052701763) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pomijając cenę to mnie utwierdziłeś teraz że ten ulep to ori ku***a ale mają fantazje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie narzekaj tak na hultaja bo burzysz mi marzenia o nowym aucie prosto z salonu :D:D:D Dzisiaj przeszło mi już kilka razy przez myśł: Ja****e mogłem mieć gołe b8 i se je rezać ja Bóg przykazał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pierdziele nigdy więcej nic od ASO hultaj. Poczekam z jakimkolwiek modem aż minie gwarancja. Teraz się będę wk***iał za każdym razem ja będę wsiadał do auta Wracam do rezania B5. Dystanse są on board a dziś przyjechał plastidip i jutro zrobię w końcu ten mój gril
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra ale myślałem że to będzie ori hyundaiowy element a nie jakiś ulep z allegro dział tJUNing
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kur**
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No już myślałem że mam Ci lutnąć Swoją drogą mam manie odstawiania lewej stopy tam gdzie w cywilizowanych samochodach jest na to miejsce czyli obok pedału sprzęgła. W hultaju brak tam czegokolwiek a i wykładzina po 1750km już wygląda jak po 200kkm postanowiłem wysupłać więc 125zł brutto na hyundaiową podstopnicę. Jakie było moje zdziwienie gdy do zapłaty było 240zł a po długich negocjacjach zapłaciłem 210zł za coś rodem z pod remizy. Normalnie mi wstyd i żałuję swojego czynu. A zamontowano mi to: Kur*a płakać mi się chce. Gdybym wiedział wcześniej to bym tego nie dał zrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zrażaj się, czasem i nowe się psuje, złośliwość rzeczy martwych, tabletofon masz to se w coś pogrej, a oni za free to wymienią My mamy i20 i problemów z tym nima ehhhh aż bateria mi padła. 3h tam siedziałem a na koniec się dowiedziałem że zadzwonią jak będą mieli części i znowu to samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z tym hultajem sie zaczyna. Druga godzine siedze w serwisie. Padl moduł tpms prawdopodobnie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dystanse na tył porezane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A no napinałeś się w kolejce że takie mięsko takie sałatki taki sosik i jeszcze wypieczony i to i tamto. Ślina Ci ciekła że po kostki a na koniec mistrz kebaba Cię olał i wręczył go mi Miałeś widzieć swoją minę i zawód
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to tymbardziej pożyje trochę tą chwilą i potrzymam cię w słodkiej niewiedzy :grin:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: A ty co ryjesz ? zdegradować Cię ? a nie sorry - Ty jesteś już niebieski Miron ty się tak nie napinaj bo i tak sukcesu z tego nie będzie. Przypomnieć Ci jak na kebabie się napinałeś ?? a jaki był efekt??? :polew: No powiedz, powiedz. Przyznaj się jak Cię potarktowali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sebol pochwal sie jakąś fotą w końcu!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"
Egon wybacz ale te twoje kola mi nie leza w twoim aucie. Podkreslam mi! Okleil bym tez ta listwe na tylnym zdesiu pod klapa na czarna. Troche by sie taki jednolity zrobil. Reszta in plus no i gwint robi swoje na look in plus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: do roboty
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jak przy WSB to tak. Bylem na imprezce Sent from my LG-P700 using Tapatalk dokładnie. Trzeba było się na spocie pokazać
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
W centrum Gl - sedan B5 - na SR ok 21:40 MAtek??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota