Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U nas jazda środkiem to jakaś porażka. Większość myśli że prawy pas to buspas lub tiropas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: ---------- Post dopisany at 09:52 ---------- Poprzedni post napisany at 09:35 ---------- http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/all-b5-devil%60owe-wozidlo-30-17-a-257079/index5.html#post4024637
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki poszła rezerwacja mailowa bo tel poza zasięgiem w b.dobrej cenie zestaw...żeby nie powiedzieć....za darmo Już poszedł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro bo dziś ciemno już było
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki poszła rezerwacja mailowa bo tel poza zasięgiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hultaj odebrany teraz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi::hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pierwszy dzień bezrobocia a ja na nic nie mam czasu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też się zastanawiam czy we wtorek nie wrzucić setup letni. Chiciaż moje letnie to zimówki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba raczej na łyżwy Tam przeca nie ma nic tylko lodowisko. dzwonił kupel +6st w okolicy śnieżki Zima fest- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja się też pojawię- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też powinienem być. A tak BTW kapelonek z rana w ten ostatni dzień pracy- Wymiana wyświetlacza na większy
Bo zapewne masz półfis a kolega cały. Wymienia się całe zegary jak już- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Vagiem przekoduje z mil na km. Jeśli chodzi o imo to wszystko zależy jaki masz treaz licznik. Jeśli taki jak na foto to już jest imo w zegarach i kodowanie potrzebne. Jeśli przedlifotwy (pełno kreseczek na zegarku) to imo poza zagearami- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie musisz nic kodować jak masz imo poza zegarami. Jedynie należy się wpiąć pod podświetlenie imo na zegarach. Jest to opisane- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
naturalnie Dobry furacz tak btw kombi:facepalm: avant w B6 nie taki problem jak w b5 dorezać Q- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ale mogla by cena niebezpiecznie wzrosnąć .... Pomysl. Zrobie ci fajna cene- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ale mogla by cena niebezpiecznie wzrosnąć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulik najlepszego. Arturo mam kaczke na sprzedaz jak cos - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE