Treść opublikowana przez worm87
-
Zmiana felg z 16" na 18"
Pozwól Slaw, że podepnę się pod temat. Też się przymierzam do takiego zabiegu z tym, że mam inną wątpliwość, a mianowicie: Jeśli będę miał koło na lato 18" a na zimę 16" to jak wygląda sprawa z kołem zapasowym? W tej chwili mam pełnowymiarowe koło zapasowe 16".
-
2.0 TDI 2007 podobno poprawiony - co ile rozrząd?
Jest jeszcze na pewno BRF 136.6KM, 100Kw
-
Ku przestrodze, mandaty za granicą!!
W Budapeszcie? Generalnie bardzo piękne miasto zwłaszcza w okolicach rzeki, a najbardziej w nocy, jest świetnie oświetlone. Mnóstwo jest rzeczy do zobaczenia tam. Zwiedzanie zwiedzaniem, ale jak lubisz wyzwania i chcesz przezyc cos naprawde niesamowitego to polecam to CLAUSTROPHILIA - Live exit game
-
Ku przestrodze, mandaty za granicą!!
Siema Nie jestem pewny czy ten wątek tu powinien być, jeśli nie proszę o przerzucenie do odpowiedniego działu. Byłem w ubiegły weekend w celach służbowo-prywatnych w Budapeszcie, zaparkowałem na ulicy na której nie było zakazu na 100%, zresztą było to w sobotę wieczorek, gdzie parkingi nie były już płatne i samochody inne też tam stały. Wróciłem po godzinie do samochodu i takie oto cudo znalazłem za wycieraczką - wszystko było zapakowane w eleganckim woreczku (zdj 1) : Wszystko wyglądało bardzo ładnie, na jednym z kwitków pro wydrukowanych bo na papierze paragonowym były numery rejestracyjne samochodu (zamazane na zdjęciach). Ze wszystkich samochodów zaparkowanych na tej ulicy tylko mój miał ten kwitek, jednocześnie tylko mój miał zagraniczne blachy, reszta miejscowa - czyżby zbieg okoliczności Nie wydaje mi się. Do tego na 100% auto które stało przed moim było tam przed moim wyjściem z samochodu i po moim przyjściu, więc nie możliwe, żeby wszystkie samochody z mandatami odjechały. Generalnie mandat został przeze mnie olany m. in. dlatego, że: Mandat był tylko w języku węgierskim, a w Unii musi być też po angielsku z tego co się orientuję. Nigdzie nie było tam słowa Policja czy coś podobnego - chociaż na węgierskim się nie znam Tak jak pisałem wyżej dostałem mandat jako jedyny, więc myślę, że ma to związek z blachami (przecież każdy turysta to frajer, więc można go obrobić) Rozmawiałem ze znajomym Węgrem i powiedział, że miał taką samą sytuację 2 lata temu i olał sprawę, mówił, że jest coś takiego u nich jak mafia "parkingowa", poza tym cena za mandat była według niego z kosmosu Jak policja złapie gościa z zagranicy to musi on zapłacić mandat na miejscu, więc jakbym wrócił co najmniej blokada byłaby na kole, ew auto odholowane Niech idzie w świat i niech nikt nie da się zrobić w bambuko!! Pozdro dla Was
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Pytanko co do przesiadki z foteli S-line na Recaro. 1. Duża różnica w wygodzie? (oczywiście zakładam, że recaro wygodniejsze) 2. W porównaniu do S-line bardzo jest ograniczone miejsce z tyłu przez Recaro, bo na pewno są przecież większe Co do pamięci to nie pytam, bo to oczywisty mega plus.
-
jak przerobic schowek na klimatyzowany Prosze o POMOC
Kierownica czyli regulator nawiewu. Bez tego też będzie działać, ale schowek będzie wtedy zawsze schłodzony. http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/montaz-klimatyzowanego-schowka-235557/
-
jak przerobic schowek na klimatyzowany Prosze o POMOC
ok. 30PLN, kierownica potwietrza ok 80PLN
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Jak już będę takie rzeczy robił to się zastanowię nad podpięciem przodu od razu, jak rozbierać to po całości A jeszcze pytanko do uciszenia 3 piknięć. Po uciszseniu przez zmostkowanie też jest taka różnica w czasie uruchomienia wzmaka z glosnikami tył, czy od razu się załącza? Bo w tej chwili jest opóźnienie kilka sek właśnie przez te piknięcia.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ale ja nie prowadziłem żadnych przewodów bo podpinałem tylko tył. Przepiąłem wtyke i wsio.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Jestem właśnie po stage I. Tuba i wzmak wymienione. Miałem odciętą ori wtykę. Po podłączeniu wszystko hulało tylko z głośników coś szumi. Po przekręceniu zapłonu to nawet pierdziało. Doszukałem się, że trzeba zmostkować 19 z 21 i 20 z 22. Zrobiłem to i pierdzenie przy włączonym zapłonie ustało, niestety szumi cały czas (przy włączony i wyłączonym zapłonie). Ktoś miał problem ze stykami, ale u mnie wtyka ori i pinów nie ruszałem, a wszystko ładnie zlutowane, cyny nie żałowałem. Co można jeszcze zrobić? P.S. Przy hermanie miałem idealną ciszę
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Też mnie to rozwaliło Ale to jest chyba sekwencja świateł np mignięcie kilka razy pod rząd.
-
Czy jest jakiś tańszy sposób na upgrade naszych świateł H7?
Zawsze są jeszcze rzeczy tego typu: Zestaw MAX Xenon HID ksenony AUDI A4 RS4 S4 B7 B8 (3990051239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ale nigdy nie próbowałem więc nie wiem jak to działa.
-
Czy jest jakiś tańszy sposób na upgrade naszych świateł H7?
1,5k kolego to wydasz na same lampy, a gdzie reszta? Zderzak ze spryskami, układa poziomowania itp..
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
A stelaże z b6 będą pochodziły do b7? Myślałem żeby przełożyć szyny i silniczki do fotela b7. Poza tym nie chciał bym pruć tych foteli z b7 bo są w dobrym stanie. No i pewnie do takiej przekładki potrzebowałbym foteli b6 też s-line, nie?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Orientuje się ktoś czy możliwe jest przełożenie mechanizmu elekrtycznego sterowania fotela - pełny elekryk b6 -> b7 s-line manualny (elektryczny tylko odc ledzwiowy)?
-
[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT
No i gitarka, na taką odpowiedź czekałem. Muchas gracias senior
-
[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT
Hubert, mam pytanko do DRL. Z tego co się naczytałem to na pozycji 0 - są zawsze DRL, na AUTO - w zależności od czujnika CLH są DRL lub mijania (zakładam, że przełącznik DRL jest na 1). Powiedz jak w praktyce działa AUTO, zdarza Ci się często na siłę ustawiać DRL (czyli do pozycji 0), czy już zapomniałeś o światłach? Bo słyszałem, że ten czujnik zmierzchu to róznie działa
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ale to już chyba jest kwestia wyregulowania czujnika zmierzchu (chyba można kodowaniem sterować czułością). Rozumiem, że ta opcja o której piszesz tylko światła dzienne w pozycji zero jest na wszelki wypadek, żeby można było zmienić na dzienne. Bo chyba teroetycznie powinno być tak, że zawsze jeździsz na auto i czujnik przełącza pomiędzy dziennymi i mijania, tak? I tu pojawia się pytanie do tych co jeżdżą na CLH, czy często trzeba na sztywno ustawiać swiątła dzienne? ---------- Post dopisany at 15:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- Tak przy okazji, jest standardowo w Audi jakaś kontrolka zapalonych świateł dziennych?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Hahaha nazwa też typowo polska
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Opcja ze składaniem jest ok, Ale rozkładanie pasowałoby zrobić najlepiej na otwieraniu samochodu po prostu, wtedy by był git majonez
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie, powiedzcie mi, to są ori klocki do AUDI? Podejrzanie niska cena trochę jak dla mnie: KLOCKI HAMULCOWE A4 8E0 B6 TYŁ TYLNE 8E0698451L (3949301697) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Jak chcesz mieć 288 na tyle to na pewno komplet czyli zaciski, jarzma i osłony.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Poczytałem sobie tego co tu piszecie. I muszę powiedzieć, że jestem żywo zainteresowany modułem od ProeltecDRL. Chciałbym się upewnić czy dobrze rozumiem działanie. Mam B7, z MCE wersja HIGH, przełącznik świateł Auto, CLH, niestety światła mam zwykłe (nie xenon). 1. Czy moje światła (nie xenon) moduł obsłuży? 2. Czy mogę osiągnąć taki efekt na przełączniku Auto: - poz 0 - zero świateł gdziekolwiek - poz Auto - w zależności od czujnika zmierzchu albo DRL, albo gdy ciemno światła mijania. - poz Pozycja - światła pozycyjne - poz Mijania - światła mijania 3. Przy takim ułożeniu jak w pkt 2, nie muszę zmieniać przełącznika do świateł (mam CLH + reg wys świateł), bo mogę jeździć na światłach mijania jak do tej pory na z mianę z pozycją zero i moduł się nie odpali, tak? Poprawcie mnie jak coś skopałem.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzięki za odp Brałem ostatnio u Ciebie ori klocki do 288mm przód. Dysponujesz może klockami ori na tył 245mm ?
-
Hak holowniczy dorabianie klucza
Na odległośc na pewno mi tego nie dorobią, a w Krk nie wiem kiedy będę Pewnie poszukam czegoś w okolicach Wawy \ Lublina:wink: