Treść opublikowana przez kudalty66
-
SPOTY RADOMSKIE
siema na szczęscie nie widziałem tej piątkowej burzy, wracaliśmy motorkami później,. powiem wam że 600km jednego dnia w siodle to za dużo, do tej pory mnie d*pa boli,. było nas 7sztuk, sporo sie wyłamało, spalanie 5.4l/100, prędkości na autostradach 140-150, jednojezdniowe ok 100-110 i troche po krakowie,. brata honda valkiria 1.5 6 garów bokser, spalała ok 8-9 litrów to juz niemało,.
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
czujnik juz dawno zmieniony, wymieniałem przy okazji wymiany oleju, a nie wczesniej bo kilka tys do wymiany zostało jak padł,. wszstko spoko, pozdro kolego grzegorz, rzeczywiście, do alternatora musiałem przód rozebrać, wiem samemu to nic nie kosztuje, w warsztacie sie za to cenią, i właśnie chocby przez to 2.5 v6 bedzie droższy w utrzymaniu,. jedynie turbinke sie łatwo wyciąga, hehe
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
ciągnie ciągnie, szczególnie olej bo kontrolka jak byk przed oczami nie obrazaj mnie, jak nie wiesz o co chodzi to po co głupie komentarze, jak byk to świeci że uszkodzony czujnik min oleju,. chcesz możemy spotkać się na drodze, przekonasz się,. oleju nie ubywa mi nic, od wymiany do wymiany,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Radom: Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego w Radomiu. Zobacz zdjęcia! - Pomnik Kaczyńskich w Radomiu już otwarty - 18 czerwca 2013 - zdjęcie nr 1
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
widzieliscie jaki mamy fajny pomnik od dziś???? w Radomiu
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
a gdzie jest ten ostrów??? hehe
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
2ma czy 4ma kołami???
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
co mogę dodać, kolokwialnie, 'It does the job' a tak serio, to kilka rzeczy znów do zrobienia, chwilowo brak czasu, zreszta jak tylko pogoda pozwala śmigam Banditem,. w piatek plan na wyjazd do Wadowic, na strażacki spot motocyklowy, jak narazie 16 sztuk chętnych
-
2000 obrotów i dusi się, dymi na biało.
sprawdz sprawność egra, czy zaworek chodzi i czy sie otwiera, niesprawny egr, w 2.5 v6 powoduje zamieszanie w cisnieniu powietrza, przez co zdarza sie ze kopci na biało, i nie jest to walnieta uszczelka pod głowicą,. dla pewności jak kolega sztomel napisał, rozebrac wszystko , wyczyscic, sprawdzić klapę kaszącą czy się nie zacina,. egra sprawdzisz vagiem w grupe 003 BS
-
Brak mocy i dosc mocno dymi... :///
kat wtrysku musi być na 2 Atdc na late, nie może skakac do 6,. logi dynamiczne grupy 003, i 011, statyczne w grupie 004 i BS 004, bs 003
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
niżej nie będzie , muszę na budowę domu wjeżdżać, na 1be i tak osłone ciągle rozwalam, pozdr ---------- Post dopisany at 15:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ---------- zresztą amory tył świeże szkoda ich zmieniac na gwint ---------- Post dopisany 18-06-2013 at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 15:41 ---------- witajcie dziś zawitał, nowy filtr paliwa, tym razem PURFLUX, wczesniej był MAnn, mam wrażenie że żwawiej się zbiera,.hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz ty, ja bałem się tyle jechać. dziś zarejestrowałem, więc myślę że w piątek się pojawię na spocie w piatek jedziemy na 16 motorków do Wadowic na strażacki spot motocyklowy, niewiem czy zdąże wrócić,. ja mam bandita 600 78km, szfagra ale on prawka niema, ja użytkuje na codzien on czasami hehe
-
1.9 tdi, 105 BXE, wpadanie w tryb awaryjny, dziwne objawy
witam po przerwie,. golfik naprawiony, turbina wyciagnięta i oczom moim pokazała sie zardzewiała gruszka, przez to że ona jest w tym silniku odwrotnie dostawała sie do niej woda,. jak gruszka się zacinała, łopatki też,. oczywiscie przy okazji cały kolektor, egr, wyczyszczony jak nowy pozdr
-
SPOTY RADOMSKIE
o gustach sie nie dyskutuje,. bedzie ktos dziś, wracam z pracy po 20 na dwóch kołach:JC_fan:, przejadę, zobaczę
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
przed też nie było źle, bo miałem gifta w serii, pozdr
-
Sensor oil - 1,9tdi ajm ROCZNIK 2000
wymien czujnik przy wymianie oleju
-
SPOTY RADOMSKIE
ja też wszystkie mam normalne, jedynie postojowe z przodu, philips pod xenon, biało niebieskie
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
hehe dobre, brak dynamiki 2.5 v6, oto mój link, chyba powyzej 3 tys nie ciagnie jakoś,. trzeba rozróznić vki na dwa rodzaje, sprawne i ledwo jeżdżące z powodu padajacych wałków i uszkodzonego wtrysku sterującego
-
Problem z odpaleniem 2.5 TDI AKN
pompa w baku nie podaje tylko spietrza w naczyniu spietrzającym, a nadmiar paliwa góra sie wylewa, jak masz ponad 3/4 zbiornika pompka w ogóle nie pracuje,.
-
SPOTY RADOMSKIE
chwyt reklamowy, niby kopa daje, ale ile kosztuje ---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- jest szansa że bedę, jak bedzie pogoda to dwa koła, jak nie to 4 ry
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
żeby nie było że nic sie nie dzieje w temacie, fota z góry, kalkulatorem niestety
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
tak
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
...jeszcze dodam, chociaż juz ktoś wspominał, własnie te Vipy przez serwisowanie w trybie longlife zniszczyli te silniki, w końcówce lat 90tych nie było oleju który wytrzymałby takie interwały wymiany oleju, teraz mamy oleje znacznie lepsze zapychająca się odma, przez stary olej była początkiem awarii hydrauliki i wałków,. wielu uzytkowników na forum ma ori wałki, lub zmienione, działąjące bez problemu, w innych silnikach też hjak sie nie dba o olej to szklanki lub wałki do wymiany, przy ok 200-250 tys,. może porozmawiajmy o tym ile tak naprawdę przebiegu mają nasze v6, mój nadal na 5/40 i oleju nie bierze, uszczelniacze i głowice ori
-
2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?
ja mam ten silnik od 6 lat, tak jak Przemek sami je naprawiamy i diagnozujemy więc utrzymanie tańsze,. mechanicy jak widzą 2.5 v6 to albo nie chcą się za niego brac albo sypia ceny od 1tys pln w górę,. przez 6 lat robiłem turbo, wałki, hydraulikę całą, zaworki zwrotne, przepływkę, alternator, vac pampę, wymieniałem egra, wtrysk sterujący razem ze wszystkimi wtryskami, zmieniłem odmę na nowy typ, rozrząd, tłumik drgan skrętnych paska osprzętu, pompa wody padła po 30 tys rouville'a więc rozbieranie przodu od nowa, termostat tez po 50 tys sie skończył, częsci tanie nie były ale za robote nie płaciłem,. auto po czipie, na wtryskach od AKE, jak powiedział przedówca zapierdziela, w moim watku są filmy, ale jak pomyślę ile bym musiał mechanikom zapłacić za te naprawy??? niestety 1.9 też się psuje, i każde auto trzeba indywidalnie rozpatrywać, jakbym zmieniał kupiłbym b6 w AKE i Q, nalepiej z wałkami do wymiany,. kupiłbym dużo taniej a potem wiedzałbym co mam pod maską,. pozdr
-
[B5 AKN] Dziwne zachowanie czujnika oleju w trakcie jazdy
to jest wina czujnika poziomu, skoro za[ala się min, jaklby było za słabe ciśnienie byłoby OIL na czerowno,. u mnie problemem był raz castrol magnatec, a drugi raz stycznik maski, wystarczyło zatrzymac sie, otworzyc i zamknąć maskę i na kilkaset kilometrów spokój. w Touranie brata był taki sam problem to wyłączyłem vagiem sprawdzanie poziomu przez czujnik w zegrach, tak samo w galaxy zrobiłem,. w naszych nietstety trzeba wymieniać czujnik, ja swój wymieniłem dopiero jak pojawił sie komunikat oil sensor, i temperatura oleju świrowała,.