Treść opublikowana przez kudalty66
-
Zatkana odma i wyciek oleju w Audi A4 B6 1.8T
panowie, podepne sie, czy przez ten zapchany lub uszkodzony zaworek może ubywac oleju w 1.8t w superbie z 2007 roku,. gdzie jest ten zaworek, ???
-
wymiana tarcz i klocków
mam do sprzedania kpl przód ferodo 288mm, za 340 z przesyłką, klocki FDB1323
-
1.8 T 150 km, w superb błędy???, proźba o analizę,.
ostatni dwa razy zrobiona grupa 2, tak się zapisało, drogi brakło, hehe ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- kurde rzeczywiscie, coś sie pomieszało, na dole sa pomiary z 2 kwietnia, chyba połaczyły mi się ze starszymi, te z 2go kwietnia trzeba czytac
-
1.8 T 150 km, w superb błędy???, proźba o analizę,.
błedy wracają te same, logi zrobione, przekonwertuję i wrzucę,. w każdym razie ten samochód naprawdę nie jedzie, turbina ładuje dobrze ---------- Post dopisany 04-04-2013 at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2013 at 22:13 ---------- oto logi: czekam na info, pozdr VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
1.8 T 150 km, w superb błędy???, proźba o analizę,.
witam jak w temacie, z 1.8 t nie jestem do końca na bieżąco, takie błedy wywala, auto słabe, brak dynamiki, czy to możliwe że sonda do wymiany??? które grupy logowac dla sprawdzenia sondy,. Adres 01: Silnik Plik etykiet: 06B-906-018-AWT.lbl Oznaczenie elementu: 4B0 906 018 DH Komponent i/lub wersja: 1.8L R4/5VT G 0004 Kodowanie: 11501 Kod serwisu: WSC 73430 Dodatkowe informacje: TMBCL63U689006950 SKZ7Z0G4205422 VCID: 6AD038A616AF78489F8 3 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 17511 - Zespół 1; sonda 1; obwód grzejny P1103 - 35-10 - moc za mała - Sporadyczny 16523 - Zespół 1; sonda 2 P0139 - 35-10 - sygnał za wolny - Sporadyczny 16795 - Układ doprowadzania powietrza wtórnego P0411 - 35-00 - wykryty nieprawidłowy przepływ
-
Ciągle włączający się ABS?
może tez byc uszkodzony pierścień od ABSu, tak jak Dev mówi, sprawdzisz które koło Vagiem/Vcds em,.
-
SPOTY RADOMSKIE
jestem cholernie przeziebiony, ale moze dam rade podskoczyc, pogode zamowiles ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- kudłaty bedziesz jutro ? będę ale nie wcześniej niż o 20,.
-
SPOTY RADOMSKIE
wybredny jaki, hehe ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- dwa dobre demoty
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty erotomanie. No jest jest... nie znam faceta co by sie taki pokaz nie podobał, zresztą co ona na tej rurze robi, hehe :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
Tagi • taniec na rurze - Sadistic.pl
-
SPOTY RADOMSKIE
trzeba sprawdzić poziom i kolor potem podjąć decyzję,., olej 75/90 GL 4 i 5, motul tez jest dostepny, castrol, febi, mobil, ewentualnie ori,.
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
nie ma to jak wiosenny klimat, miłego imprezowania
-
SPOTY RADOMSKIE
cześć Panowie, piękna zima tej wiosny, miłego dnia,. MCM, jak tylko wrócisz możesz przyjachać po odbiór, gotowe,. Turbinka do 1.9 1.Z, bez zmiennej geometrii potrzebna, ma ktoś??? ---------- Post dopisany at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ---------- sprzedam: http://a4-klub.pl/sprzedam-czesci-samochodowe-151/tarcze-ferodo-ddf1706-klocki-ferodo-premier-fdb1323-266047/
-
SPOTY RADOMSKIE
wycisz sobie dzwonek albo wyłącz całkiem , albo po prostu daj kurierowi w ryja:decayed: popłakałem się, . jak mi ostatnio kurier zostawił paczkę , to mój Rambo ją dorwał, wierzcie mi rozpakowywać nie musiałem,.hehe
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
teraz to juz naprawdę przesadziłeś, zajechałeś zestaw nie do zajechania, --- dieslem,. tylko cegła pod pedałem gazu cię ratuje i brony z tyłu,. za czesto autostradowe prędkości łapiesz znaczy się????
-
SPOTY RADOMSKIE
siema, też będę, na bank.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Dokładnie, tak samo ten był zdziwiony, hehe, jednak przy duzych prędkościach Niutony dają o sobie znać,. w każdym razie pajęczyna z Turbo wydmuchana po zimowym zamulaniu, dziś do pracy jakoś lepiej mi sie jechało,. ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ---------- załamałeś mnie, jak spotkam spadochron do B5 to Ci kupię, dzięki Artur, nie jestm sam co hamulce ciągle fioletowe ma, hehe,. a może klocki Ferodo FDS założysz??? i nadkola od Ski???
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
w jakim???, 321 dla ciebie mało??? a myślałem że ja agresywnie jeżdżę. ja swoje wczoraj fioletowe zrobiłem,., też bym coś zmienił ale inne wydatki, chyba coś z nadkolami pokombinuje żeby i coolery i hamulce lepiej chłodzić. bardziej 2 DIN mi po głowie lata, modułu do PDC też szukam,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
siema Pany co słychać u was??? ja wczoraj miałem w sumie godnego konkurenta na drodze co lepsze z kierownikiem co nie odpuszczał,. był to mondeo st220, aż po powrocie do domu sprawdzałem jego parametry bo zdziwiony byłem ,., 226 koni, 7.4 do setki Nie powiem że go zkilowałem, ale przy wyprzedzaniu tirów siedziałem mu ostro na ogonie, a potem na dwupasmówce, powyżej 190 to ja byłem szybszy,. także mój AKN nadal daje radę, ale o filtrze paliwa wymianie już myślę bo przy pełnym bucie wydaje się mulić,. Artur co zo z Twoim programem działasz coś??? kiedy na Bukowinę uderzacie czy już po??? jak tak pokażcie foty,.pozdr
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
przecież 550 to błąd w regulacjii poiczątku wtrysku, albo wtrysk sterujący siedzi, ale prawie napewno źle ustawiony kąt wtrysku,. dla pewności tez zalałbym bak do pełna, wtedy łatwiej ma pompa w przypadku odpowietrzania, lub samoczynnego zapowietrzania się,. przelewy do sprawdzenie i ponowne odpowietrzenie układu,. żebyś czasem 2.5 z plaka nie palił, !!!!! drugi czujnik stopu do wymiany,.
-
SPOTY RADOMSKIE
lubi ktoś takie klimaty?? kopia Nighwish ale do samochodu z Bose jak znalazł,.:punk:
-
Przedmuchanie turbiny
ja ''Laczuje'' cały czas, problemu z turbinka niema, hehe:wink:
-
Cieknie Rurka olejowa turbiny FOTKI
gdzie Ci to cieknie??
-
Wybór polerki
zdziwisz się ale jednak to nie jest za dużo to 1400 W, właśnie chodzi tu o spadek obrotów jak gąbke dołożysz. z tych po wymieniłeś to power up,., pozdr
-
Malowanie całego samochodu
spoko rozumiem co do polerki, kiedyś miałem tańszą i też spoko smigała, teraz jest już bezbarwny matowy, lub czarny matt jednokomponentowy, lub akrylowy dwuskładnikowy,. wszystko zależy od ceny,.