Treść opublikowana przez kudalty66
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
AKE miał kata za turbiną, żeby Euro 3 wyciągnąć, ale wydech został ori więc kat w podłodze,.
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
Przemku, co jest uszkodzone już było opisane wcześniej dlatego hydraulika napewno do wymiany, wałki wyglądają na niezłe,. uszczelki pod dekle to juz jest decyzja naprawiajacego, Reinz kosztuje ok 60 zeta,., bardziej pokusiłbym się o wymianę zaworków zwrotnych jeżeli chce jeszcze pojeździć,. ale przelewy i podkładki pod wtryski na 100 procent do wymiany,. odma jeżeli już wymieniać to na nową bo cena taka sama,. pozdro ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- Krzysiekgoz, co do silnika a z anglika, skąd wiesz w jakim stanie jest hydraulika, szczególnie jeżeli ten silnik już trochę stoi, odpalisz i znów coś wypadnie,. lepiej wskrzeszać swój i wiedziec co się ma,.
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
kute byłyby pewniejsze
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
AFB to odma z siatką, najlepiej założyć nowy typ, szukaj tematu wymiana odmy na nowy typ,. do zestawu uszczelki simmeringi na wałki rozrządu, nowe przelewy i podkładki pod przelewy,. uszczelki pod dekle, najlepiej Reinz razem z półpierścieniami gumowymi, które i tak trzeba potraktować dobrym silikonem, tzw płynną uszczelką
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
osłony fajne, od czego to od A6???
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
zaworki zrotne są tu: pod podstawa fitra oleju: koszt ok 90 zł szt w aso,.
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
Simon pokazał foty wytartego regulatora, pisałem że powinien byc bardziej okrągły, na Twoim zdjęciu widać tam gdzie była krzywka że tez jest stożek a nie kuleczka, wiec jest wytarty,. olej ja leje edge lub motula 5/40 full synt w zależności od aktualnej ceny, i wiekszość nas na forum też, ostatecznie motul 10/40 6100synergie,.
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
może się przycina zawór, ale u ciebie widać wytartą gówkę regulatora, wtedy nie trzyma cisnienia oleju i nie niweluje luzu zaworowego,. a jak zaworki zwrotne są słabe to cisnienie oleju też niskie,.
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
Simon, ale wałki wydają sie byc ok,., oczywiscie trzeba każdą krzywke zobaczyć,.
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
krzywki 24szt + hydroregulacja24szt +pestki : ok 800pln, pisz do Tom 77 u nas na formum o wycenę chyba że masz kogos z dobrymi rabatami w hurtowniach,. ewentualnie autossilniki z allegro,. odma nowego typu może byc używka albo nowa ok 270 zł w ASO chyba że już masz nowy typ, jakie oznaczenie silnika???
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
Simon widze że tobie trafiła się ta gorsza wersja wypadnecia krzywki, niestety,. wampir, po co zciągać głowice?? można szczelność sprawdzic sprawdzając stopień sprężania cylindrów,. komplet naprawczy dźwigienek tylko i wyłącznie INA bo jest kuty,.+uszczelniacze wałków Elring odma do wymiany na nowy typ, i tak jak juz mówiłem zaworki zwrotne,. poskładac wszystko do kupy na znaki i próbowac odpalić, potem zająć się pompą,. ---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- warto jeszcze sprawdzić napinacz paska osprzętu wraz z tłumikem drgań i w jakim stanie jest tuleja mocujaca czy nie ma luzu,. jak chcesz zciągaj miskę żeby zobaczyć czy coś na dnie nie zostało,.
-
SPOTY RADOMSKIE
No, powiem ci, ze to mocny argument. Jeszcze raz mocno to przemysle. i tego się trzymajmy,
-
SPOTY RADOMSKIE
Pewnie skonczy sie tak, ze znow kupie jakis nowy samochod. Na Cytryne nie moge zlego slowa powiedziec. Poza tym zarobila na siebie przez te 4 lata. tomek, kup wreszcie jakiś męski samochód co ma ponad 2 litry pod maską, a na spocie to my bedziemy go upalać, tak jak to zazwyczaj Tobie się zdarzało testować nasze, hehe pozdr
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
wałki są wytarce jeżeli jest rowek na górze krzywki, te wygladają jeszcze na dobre,. nie stukały te dźwigienki co wypadły tylko te które mają tak duży luz którego regulacje nie może skasować,. wbrew pozorom dźwigienki też nie są zbyt wytarte, zrób lepsza fotę tych dzwigienek, jedynie co mi sie nie podoba to wygląd główki samoregulacji bo powinna być bardziej okrągła a nie stożkowa,. do wymiany komplet regulatorków, dźwigienki i pestki, najlepiej INA, ja u siebie wymieniałem również zaworki zwrotne układu smarowania głowic,. nagar jest w każdym tdi nie tylko w v6,.
-
2.5tdi AFB - Problem! Napinacz??
niestety słabo to widać, rysunek jakby pokazuje że napinacz jest z tyłu, ale wszystko z pompa jest od przodu silnika, cóż trzeba rozebrać
-
2.5tdi AFB - Problem! Napinacz??
az tak głeboko tam nie zagladałem, u mnie było wszystko ok jak miske zciagałem, tylko kawałki dźwigienek leżały żeby się nie okazało że do wymiany trzeba też górną miskę zciagać a wtedy to i rozrząd itd,. może ma ktoś etkę i screena z tym puści???
-
Audi A6 2.5di stuka po odpaleniu oraz błędy 00550 i 01318
wałki w jakim stanie???
-
2.5tdi AFB - Problem! Napinacz??
Kaju do zdjecia miski trzeba odkręcić cały stabilizator, silnika nie trzeba ruszać,. zciągaj miske i patrz, tak naprawdę żeby ją zdjąc to godzinka roboty,. ---------- Post dopisany at 08:17 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ---------- przecież to inny silnik to 1.9 co ty tam słyszysz??? szumi pasek tylko,.
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
przy jakim przebiegu??? a mówia że 2.5 to takie słabe silniki,. nie nie mam, zapchał się jak turbo padło dawno temu, teraz jest pusty,. po wywaleniu tez z dołu zrobił się żywszy, ale program miałem z katem jeszcze,.pozdr
-
2.5tdi AFB - Problem! Napinacz??
dziwny ten dźwięk, jakby coś obcierało, skoro są podejrzenia o łańcuszek zdejmować miskę i patrzeć,. chyba że masz taka małą kamerkę żeby przez korek spustowy spojrzeć, może tez jakieś opiłki są w oleju???
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
dzięki, Witek robotę zrobił, pozdro
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
chyba nie lubisz swojego silnika skoro tak go butujesz nie do końca rozgrzanego,. zobacz u mnie jak jedzie mój AKN po chipie z wtryskami od AKE,. pytanie czy od AKE masz cały silnik i komputer i wtryski?? jaki przepływomierz masz??? co do spalania ja teraz mam cały czas srednie 8L/100 na fisie które zgadza się przy tankowaniu,. pozdr ---------- Post dopisany at 07:09 ---------- Poprzedni post napisany at 07:08 ---------- duży plus za zderzak od esy,.hehe
-
Nowe hample do B5
w FWD tarcze masz z lozyskiem wiec musialbys znalezc wieksza tarcze z jakiegos audi FWD ktore tez mialo lozyska w tarczy....chyba raczej nie bylo takiej ale wez ETKE i studiuj ja sprawdzałem czy piasty od a6 c5 pasują, niestety nie, inny montaż,. więc również się nie da
-
oznaczenia pompowtryskiwaczy w avf 130 koni
dzieki
-
Nowe hample do B5
wtedy nie tylko wymiana tarcz i zacisków ale i zwrotnic, można zwrotnice od allroada a6 załozyc i wtedy hamulce 320mm, od ski lub allroada, chyba taniej wyjdzie,. ja mam 312, uważam że dużo lepiej hamuja niż 288, i do tego 312 ferodo +klocki ferodo premier jest to pierwszy zestaw który u mnie się nie pokrzywił, a autko mam z mocniejszym i cięższym silnikiem, i do tego dynamicznie jeżdżę zakładaj 312 tylko dobrej firmy komponenty, jak bardzo chcesz to weź 312 i klocki ferodo ds performance na wszystkie koła, na pewno bedziesz zadowolony,.