Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kudalty66

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kudalty66

  1. wałki w tych silnikach się wyciarają, z róznych przyczyn, i przy dużym przebiegu, ja wymieniłem i silnik śmiga, moze mechanik niema pojęcia o tym silniku, przeczytaj cały wątek i inne o 2.5 v6, tak samo dużo zwolenników i tak samo dużo przeciwników.
  2. kudalty66 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w 3.0
    mobilube to niekoniecznie najwyższa półka olei,. zdarzają się podrabiane,. prosze bardzo, sprzedawca z forum w dziale ogłoszenia komercyjne: Motul Motylgear 75W90 1L OIL-LAND ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Motul Gear 300 75W90 1L OIL-LAND
  3. kudalty66 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w 3.0
    GL4 i GL5 musi być, szukaj markowe firmy olejowe, nie pakowaczy np Mobilube 1 SHC 75W-90
  4. zaciski nowe, rocznik 2011, jarzma sprawdzone nic nie blokuje, tarcze się grzeją, bo lubie zapier..lać Artur, pamietaj AKE niema róznicy pomiedzy manualem i autoamtem, AKN tak ---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- Krycha masz jakieś ładne intercoolery do mojego AKNA???
  5. musisz schudnąć, i koni dołozyć przy takim obciążeniu,. u mnie beze mnie i mało paliwa ponad 1630, na kołach 17,. co jakby gdzieś ze 300 kg zgubić,. napewno lepiej by się odpychało,. hehe i hamowało,.
  6. no i mnie zbanował, bagażnik pusty, zbiornik zazwyczaj pełny, tylko jakieś bydle z przodu tyle waży,. Płyn mam nowy Ate , ten do ESP 285 stopni,. tylko tarcze z tyłu jakieś fioletowe ciągle,.
  7. kudalty66 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w 3.0
    odpowiedz masz powyżej,. każdy markowy 75/90
  8. Artur, ja wiem że ty o hamulcach w b5 wiesz wszystko,. ale zakładanie 320 z przodu nie mając tyłu dla mnie jest bez sensu, bo tył się spali moment,. dlaczego 321 jest gorsze od 320, przeciez 321 jest dwutłoczkowe, a 320 jedno
  9. kudalty66 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w 3.0
    75/90 najlepiej ori,. motul, mobil , total , castrol, tez takie maja w ofercie
  10. no tak, ale zwiekszyć tarczy nie mogę, a wymiana sie szykuje,. zrobie tył, z przodu już jest 312 przy wymianie, też założe gładkie tarcze i klocki fds lub premiery i otto zimermann wiercone i jakoś bedzie,. nic innego nie wykombinuje, tarcze z tyłu cały czas mam przegrzane, kolor czarno-fioletowy, chyba że na tył tez pójda wiercone, ale wtedy szkoda klocka FDS mikody wierconej tez juz nie chce bo z masła jest, szybciej sie tarcza zuzyła nic klocek hehe
  11. witajcie,. kto za ile może mi klocki ferodo FDS na tył załatwić, i jakie to będą??? 2000 czy 2500, ewentualnie ile jarzma nowe trw na tył,. ArtuR mnie namawia na 321 na przód, ale wole wzmocnic tył i tyle,. jak wszyscy wiemy do FWD niema jak narazie żadnej alternatywy na tył,.
  12. przy klimie on chłodnica klimy jest ciepła więc skutecznie blokuje wychładzanie się tej od silnika, nie powinno tak spadać, także są dwie opcje, sprawdzenie termostatu metodą na ciepłą chłodnicę, lub podłącznie vaga na zimnym samochodzie i powolne rozgrzewanie go i sprawdzanie temeratur, czy rosną płynnie i równo,. może czujnk pada,.
  13. wymienić ewentualnie dać do regeberacjii
  14. jaka była temp na zewnątrz??? nadmuch w jakiej sile i czy silnik na jałowym czy podczas jazdy??? ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- pytanie czy climatronic ustawiasz na econ czy auto, lub manual ale z klimą on
  15. tak własnie, jezeli chłodnica zrobi sie ciepła przy np 60 stopniach to termostat leży, powienien sie otworzyć przy conajmniej 85,.
  16. najprostszy sposób sprawdzic kiedy chłodnica robi sie ciepła rozgrzewając silnik od zimnego,. mozna na zimno sprawdzic temeratury na vagu co pokazuje czujnik, może czujnik wariuje,.
  17. kudalty66 odpowiedział(a) na slawcio240279 temat w 2.5TDI
    tanio, logi zrób dla świetego spokoju, dynamiczne grupa 011
  18. z tego co mi wiadomo niema takiej możliwości, albo używka albo nowy,. i wyłącznie od BAU, nie daj sobie kitu wcisnąć że inny bedzie pasował, chodzi tu o końcówke wtrysku i cisnienia otwarcia,.
  19. fele i słupki pomiędzy drzwiami na czarno,.
  20. z tego co mi wiadomo BAU maja juz ''pancerne'' pompy,. widać że nastawnik pracuje,. tylko znając życie koszt wtrysku cię zaskoczy, musisz szukać wtrysk o takim samym numerze vag jak i takim samym numerze Bosch ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- wtrysk sterujący to 3ci cylinder, stojąc przy chłodnicy ostatni po lewej przy ścianie grodziowej.
  21. jaka cena za nowe jarzmo??? myślałem że conajmniej 150 zł???
  22. kudalty66 odpowiedział(a) na slawcio240279 temat w 2.5TDI
    całe turbo masz regenerowane za tą kasę, wymienione łożyska i uszczelnienia, nowe wirniki i wyważenie??? czy tylko twoje turbo wyczyszczone, poskładane z nową gruszką???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.