Treść opublikowana przez kudalty66
-
[B5 AKN] Trwałosć wałków rozrządu w V6 TDI, AFB, AKN, AKE, AYM
wałki w tych silnikach się wyciarają, z róznych przyczyn, i przy dużym przebiegu, ja wymieniłem i silnik śmiga, moze mechanik niema pojęcia o tym silniku, przeczytaj cały wątek i inne o 2.5 v6, tak samo dużo zwolenników i tak samo dużo przeciwników.
-
Jaki Olej do Skrzyni
mobilube to niekoniecznie najwyższa półka olei,. zdarzają się podrabiane,. prosze bardzo, sprzedawca z forum w dziale ogłoszenia komercyjne: Motul Motylgear 75W90 1L OIL-LAND ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- Motul Gear 300 75W90 1L OIL-LAND
-
Jaki Olej do Skrzyni
GL4 i GL5 musi być, szukaj markowe firmy olejowe, nie pakowaczy np Mobilube 1 SHC 75W-90
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
zaciski nowe, rocznik 2011, jarzma sprawdzone nic nie blokuje, tarcze się grzeją, bo lubie zapier..lać Artur, pamietaj AKE niema róznicy pomiedzy manualem i autoamtem, AKN tak ---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ---------- Krycha masz jakieś ładne intercoolery do mojego AKNA???
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
jak to fajnych z AKNa???
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
musisz schudnąć, i koni dołozyć przy takim obciążeniu,. u mnie beze mnie i mało paliwa ponad 1630, na kołach 17,. co jakby gdzieś ze 300 kg zgubić,. napewno lepiej by się odpychało,. hehe i hamowało,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
ważyłeś na wadze węglowej kiedys swoją??
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
no i mnie zbanował, bagażnik pusty, zbiornik zazwyczaj pełny, tylko jakieś bydle z przodu tyle waży,. Płyn mam nowy Ate , ten do ESP 285 stopni,. tylko tarcze z tyłu jakieś fioletowe ciągle,.
-
Jaki Olej do Skrzyni
odpowiedz masz powyżej,. każdy markowy 75/90
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Artur, ja wiem że ty o hamulcach w b5 wiesz wszystko,. ale zakładanie 320 z przodu nie mając tyłu dla mnie jest bez sensu, bo tył się spali moment,. dlaczego 321 jest gorsze od 320, przeciez 321 jest dwutłoczkowe, a 320 jedno
-
Jaki Olej do Skrzyni
75/90 najlepiej ori,. motul, mobil , total , castrol, tez takie maja w ofercie
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
no tak, ale zwiekszyć tarczy nie mogę, a wymiana sie szykuje,. zrobie tył, z przodu już jest 312 przy wymianie, też założe gładkie tarcze i klocki fds lub premiery i otto zimermann wiercone i jakoś bedzie,. nic innego nie wykombinuje, tarcze z tyłu cały czas mam przegrzane, kolor czarno-fioletowy, chyba że na tył tez pójda wiercone, ale wtedy szkoda klocka FDS mikody wierconej tez juz nie chce bo z masła jest, szybciej sie tarcza zuzyła nic klocek hehe
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
witajcie,. kto za ile może mi klocki ferodo FDS na tył załatwić, i jakie to będą??? 2000 czy 2500, ewentualnie ile jarzma nowe trw na tył,. ArtuR mnie namawia na 321 na przód, ale wole wzmocnic tył i tyle,. jak wszyscy wiemy do FWD niema jak narazie żadnej alternatywy na tył,.
-
Spadek temp. silnika po podwyższeniu temperatury ogrzewania.
przy klimie on chłodnica klimy jest ciepła więc skutecznie blokuje wychładzanie się tej od silnika, nie powinno tak spadać, także są dwie opcje, sprawdzenie termostatu metodą na ciepłą chłodnicę, lub podłącznie vaga na zimnym samochodzie i powolne rozgrzewanie go i sprawdzanie temeratur, czy rosną płynnie i równo,. może czujnk pada,.
-
Jeden wtryskiwacz leje
wymienić ewentualnie dać do regeberacjii
-
Spadek temp. silnika po podwyższeniu temperatury ogrzewania.
jaka była temp na zewnątrz??? nadmuch w jakiej sile i czy silnik na jałowym czy podczas jazdy??? ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ---------- pytanie czy climatronic ustawiasz na econ czy auto, lub manual ale z klimą on
-
Spadek temp. silnika po podwyższeniu temperatury ogrzewania.
tak własnie, jezeli chłodnica zrobi sie ciepła przy np 60 stopniach to termostat leży, powienien sie otworzyć przy conajmniej 85,.
-
Spadek temp. silnika po podwyższeniu temperatury ogrzewania.
najprostszy sposób sprawdzic kiedy chłodnica robi sie ciepła rozgrzewając silnik od zimnego,. mozna na zimno sprawdzic temeratury na vagu co pokazuje czujnik, może czujnik wariuje,.
-
Brak mocy silnika
tanio, logi zrób dla świetego spokoju, dynamiczne grupa 011
-
przymula powyżej 3 tyś i błąd stały 542 i sporadycznie 550.
nr bosch jest ważny
-
przymula powyżej 3 tyś i błąd stały 542 i sporadycznie 550.
z tego co mi wiadomo niema takiej możliwości, albo używka albo nowy,. i wyłącznie od BAU, nie daj sobie kitu wcisnąć że inny bedzie pasował, chodzi tu o końcówke wtrysku i cisnienia otwarcia,.
-
[B6 AKE] ReD Bicz / 19 Zoll / Full SetuP
fele i słupki pomiędzy drzwiami na czarno,.
-
przymula powyżej 3 tyś i błąd stały 542 i sporadycznie 550.
z tego co mi wiadomo BAU maja juz ''pancerne'' pompy,. widać że nastawnik pracuje,. tylko znając życie koszt wtrysku cię zaskoczy, musisz szukać wtrysk o takim samym numerze vag jak i takim samym numerze Bosch ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- wtrysk sterujący to 3ci cylinder, stojąc przy chłodnicy ostatni po lewej przy ścianie grodziowej.
-
Prowadnice tylnych zaciskow
jaka cena za nowe jarzmo??? myślałem że conajmniej 150 zł???
-
Brak mocy silnika
całe turbo masz regenerowane za tą kasę, wymienione łożyska i uszczelnienia, nowe wirniki i wyważenie??? czy tylko twoje turbo wyczyszczone, poskładane z nową gruszką???