Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś coś? Naciapane z Zetki
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebuje porady... Robic zderzak s lina na gładko tam gdzie jest miejsce na tablice czy zostawić wglebiebie? Może ktoś podrzucić zdjęcie jak na gładko wygląda... Naciapane z Zetki
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    U kogo kupić palniki do lampy b6 z soczewka od b8?
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bogaty;)Odrazu bogaty :-P w totka się udało [emoji14]olew:Naciapane z Zetki
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a u mnie taka sytuacja: I jeszcze bixy wpadną z soczewka od b8 Lato zapowiada się pięknie Naciapane z Zetki
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od kogo palniki do soczewki b8? I w jakiej cenie to je? Naciapane z Zetki
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Felgi bym pomalowal a ramki z grila okleil. naciepane z GT-I9195 Felgi mi się malują ale chce rant prysnac w inny kolor i zobaczyć jak to wyjdzie... A folia na ramki to nie za dużo partaniny? :-P Naciapane z Zetki
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie do felg i do ramek grilow plastidip czy plastilak? I czym to się wogule różni? Naciapane z Zetki
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wg mnie i wg hidplanet soczewka Boscha jest lepsza niż Hella intemo jeśli chodzi o caloksztaltCzyli radzisz kupić używke od b8? Naciapane z Zetki
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bieniek PW Naciapane z Zetki
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W intemo też jest przesłona ma długie? Naciapane z Zetki
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie brać soczewkę z b8 czy lepiej helle intemo? I od kogo sprawdzone dobre palniki kupić? Naciapane z Zetki
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    beżowy? to twistJeszcze kolory odróżniam :-P chodzi mi o kolor toffi, brązowy... Naciapane z Zetki Widziałem to właśnie ale za dużo tam kolorów nie ma :-/ chodzi mi o taki kolor skóry http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5110650971 Naciapane z Zetki
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest gdzieś tabela kolorów wnętrza b6? Czy wogóle wychodziło be6 w skórze koloru toffi? Naciapane z Zetki
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ma ktoś górę zderzaka pod spryski? Kolor obojętny i stan też aby nie był popękany... Naciapane z Zetki
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany to jest numer zderzaka pod spryski i PDC 8E0 807 437 A? Naciapane z Zetki
  17. Przed chwilą wjazd do Częstochowy srebne b6, dwa kominy, listwy s4 na BI 9xxxx kto to? Naciapane z Zetki
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Myślę nad szklaną szkatułka z wyrytym zdjęciem oraz datą ślubu noi pewnie będzie koperta bo co w tych czasach można kupić... Lepiej dać kasę u niech sobie kupi co chce :-) wpadło mi do głowy żeby zrobić duży karton kwadratowy owinąć ładnie folia w kształcie prezentu i nakładać tam balonów napompowwnych helem a na końcu włożyć fajny prezent lub coś z przeszłości żeby jej się miło zrobiło Naciapane z Zetki
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema, panowie i panie jest potrzebuje porady... Co kupić na prezent siostrze na ślub? Chciałbym żeby to było coś fajnego i mało spotykane, moja wyobraźnia wymyśliła coś takiego ale nie stety nigdzie tego nie robią :-/ macie jakieś pomysły? Naciapane z Zetki
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak chcesz wysłać jak najtaniej to zrób cztery paczki i wyjdzie jakieś 60 zł. Sprawdzone kiedyś na sendit.pl. Jedna paczka felgi z opona wychodzi około 15 zl. Zrób cztery i po problemie ;-) Naciapane z Zetki
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stanley rozgryza VIN y. Smaruj do niego :-D Naciapane z Zetki
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakby co to mam H&R - 35 mmMagic na jakiej wysokości masz skrecony tył? Nadkole od ziemi. Naciapane z Zetki
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co myślicie o takim wzorze felg do b6? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5039152368 Naciapane z Zetki
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandrzej ogarniesz temat na sobotę? Naciapane z Zetki
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam osram.. Mogę Ci wyknac fote hak to teraz świeci :-P tylko nie mam xenon. Naciapane z Zetki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.