Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie było, jedynie staabilizator większy W każdym b6 z zawiecha sport jest rozporka pierwsze słysze, aby na serii była rozpórka górna Mialem stycznosc tydzien temu z B7 w 1,6 Pb z "gorna rozporka " - S-line - nie wiem czy ori bo to kawalek plaskownika z mocowaniami na sruby M6 na imbusNiby mocowania przyspawane do budy i lakier wygladal na ori Mówicie o tym kawałku plaskownika co jest przykrecony tam gdzie jest akumulator? Na trzy imbusy.Naciapane z Zetki
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mama mu nie doladowała konta w telefonie Lubie to! A podobno taki biznesmen a telefon ma kartę ma [emoji14]olew:Naciapane z Zetki
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oszukista oddzwonić to potrafi? :-? Naciapane z Zetki
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Naciapane z Zetki Oszukista będziesz miał na sobotę wolny garaż? Jak będziemy dłubać to zamawiamy graty Naciapane z Zetki
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hiszpan masz jakieś jego aukcje? Czy tylko tą jedną miał? Na Twoim miejscu jak bym go znalazł to bym go chyba za jaja powiesił złodzieja yebanego! Współczuję ale zglaszaj odrazu na policję i napisz do olx że miałeś taka akcje u niech szukają gościa. Naciapane z Zetki
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie taki mam roczny za flaszkę wódki więc żal nie wziąść... :-P chyba powinien dać radę odpalić tego olejowca.. Naciapane z Zetki Nie rób fuszery:decayed: Gwinty za grube piniendze kupujo a na aku nie ma:decayed:Tapnięte z SGS5 A no widzisz jak się chce nisko jeździć to trzeba na czymś oszczędzić zaraz lato będzie to nie będzie problemu z oddaleniem Naciapane z Zetki Ile plnów ? Naciapane z Zetki 150 plus kw ze śrubami 200 zł plus kw komplet 4 dystansow z kołnierzem centrujacym itpnaciepane z GT-I9195 Secio PW Naciapane z Zetki
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie taki mam roczny za flaszkę wódki więc żal nie wziąść... :-P chyba powinien dać radę odpalić tego olejowca.. Naciapane z Zetki Nie rób fuszery:decayed: Gwinty za grube piniendze kupujo a na aku nie ma:decayed:Tapnięte z SGS5 A no widzisz jak się chce nisko jeździć to trzeba na czymś oszczędzić zaraz lato będzie to nie będzie problemu z oddaleniem Naciapane z Zetki Ile plnów ? Naciapane z Zetki
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Właśnie taki mam roczny za flaszkę wódki więc żal nie wziąść... :-P chyba powinien dać radę odpalić tego olejowca.. Naciapane z Zetki
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy do ALT ka akumulator 55Ah będzie dobry? Naciapane z Zetki
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś od nas na Auchan? :-P Naciapane z Zetki
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Katalizator do wymiany ale piniędzy nie ma na głupoty [emoji14]olew: trzeba gwinty montować Naciapane z Zetki
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka sytuacja :-) Naciapane z Zetki
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potwierdzam co mówi biggman przy dekorach 1NK nie widać w ogóle światełka sam to przerabiałem znalazłem na to lekarstwo... wywaliłem je i włożyłem soul ale na lato coś się pomyśli
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a żeby tak jeszcze było w czerni
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bez problemu przełożysz plastiki które podświetlają
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kajak co za ludzie tam u Ciebie mieszkają [emoji14]olew: ale przynajmniej szczerzy Naciapane z Zetki
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki za pomoc :-) a teraz trochę śmiechu :-P Sfrustrowany dziadek [emoji14]olew: Przyjmuje Pan księdza po kolędzie?: Naciapane z Zetki
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miszka od sline to od 1BE czy 1bv? Zastanawiam się nad kupnem tego ale sam już jestem w kropce... Mam 1BE i powiem że komfort jest ok, mogło by być nawet trochę twardsze i myślę właśnie nad tym gwintem fk ak street.. Wybiera to nierówności podobnie jak seria 1BE? Naciapane z Zetki
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeździ ktoś na czymś takim? Jak to się zachowuje na drodze i jaki komfort? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4989839299 Naciapane z Zetki
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupił to ktoś od nas z forum? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4984739202 Naciapane z Zetki
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś coś? Serfin Ty chyba znasz się na prawie :-P Naciapane z Zetki
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    powiedzcie jak to jest z przepisami dotyczącymi obrysu w samochodach.. Podobno nie wolno mieć światełka pomarańczowego..? Jeśli nie można to jakim prawem nowe samochody tak jak bmw, volvo, range rover a ostatnio widziany ciężarowy samochód posiadają obrys w postaci pomarańczowej zaróweczki. Oni mogą a inni nie? Ja teraz mam obrys i jak władza mi będzie chciała zajumać dowód to nie oddam bo inni mają i jeźdzo :-P Naciapane z Zetki
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Revor lubię to! Naciapane z Zetki
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To dawaj dane to Ci jutro wyślę Naciapane z Zetki
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czerwone [emoji14]olew:Naciapane z Zetki Błyskotliwa odpowiedź (nie tylko czerwone)..... Ale bardziej mi chodzi o średnicę, długość, V ?Jak się dowiesz i będą takie same jak w przełączniku regulacji świateł to oddam Ci to za piwo :-) wszystkie diody tam działają :-D Naciapane z Zetki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.