Treść opublikowana przez mo2
-
Zestaw BOSE sedan
Sprawdź wątek Michała (mjw83) http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zmiana-car-audio-polecacie-bose-tuba-jaka-248451/ . Generalnie ostatnio znalazłem ukryty equalizer w symphony, więc można się pobawić ustawieniami a jest ich całkiem sporo jak dla mnie.
-
Zestaw BOSE sedan
Nic nie zmieniałem. Osłony (maskownice) już były w mojej półce, co prawda bez logo bss. Nie wiem, czy to norma może ktoś wcześniej zmieniał półkę? Jak nie masz maskownic to musisz raczej wymienić całą półkę ponieważ jest ona zintegrowana z maskownicami i wymagane jest jej ściągnięcie w celu zamontowania głośników. Generalnie nie polecam montowania na tył głośników o pełnym zakresie brzmienia. W bbs jest odcięcie tonów wysokich i na tył idzie tylko bas. Jeżeli nie masz z tyłu maskownic to znaczy, że jedynym sensownym rozwiązaniem jest skrzynia i wzmacniacz. pozdrawiam
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
Róznica między zestawem bez tylnych wooferów a z wooferami jest ogromna, teraz toto gra jak powinno. W końcu jest bas, nie dudni, nie harczy, jak dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie. Głośniki ogólnie wyglądają niepozornie ale dają dużą frajdę ze słuchania muzyki. Generalnie to była okazja na allegro, po rozmowie tel. z gościem który bez problemu obniżył cenę o przesyłkę , nabyłem je za jedyne 100pln.Od momentu kupna auta nie miałem głośników w półce, kable były schowane pod półką, więc kupowałem trochę w ciemno ale się opłaciło. Zadzwoń do gościa z tej aukcji AUDI A4 B5 GLOSNIK BOSE (2646467280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,mi po krótkiej rozmowie chciał je oddać za 150+przesyłka. Myślę, że mozesz jeszcze trochę utargować. Udanych łowów. pozdrawiam
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
Boczków dzwi nie ściągałem, więc tak na prawdę nie wiem co tam siedzi... Maskownice bss (prócz tylnej półki) , wzmacniacz bss, na wyświetlaczu symphony logo bose. Jak będe miał okazję to sprawdze co w drzwiach gra. Głośniki kupiłem tylko na półkę z allegro (dir-kar)
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
No fakt powiadam.... w półce nie mam głośników. I to mnie martwi ---------- Post dopisany 19-10-2012 at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 19:56 ---------- Głośniki zamontowane. Bas na 1/3 i jest ok. A już miałem kupować skrzynię...dzięki i pozdrawiam
-
Podświetlenie tablicy rejestrcyjnej
Jak wyglądają Twoje szkiełka? Tak? czy tak jak na np aukacjach allegro? Jeżeli masz takie jak w linku to prawdopodobnie lewa i prawa mają inne oznaczenia ( 8D0943021C (lewa) i 8D0943021D(prawa) ) Sam szukam 'drugiej połówki' i na razie bez efektów
-
wymieniony filtr paliwa a odpalanie silnika
Czy przy wymianie filtra na nowy zalałeś go paliwem? Jak nie to znaczy, że się zapowietrzył. W takim przypadku możesz go odwodnić i zalać paliwem. Druga sprawa ile przejechałeś? Po wymianie filtra trzeba trochę pojeździć i trochę "depnąć". Sprawdź dokładnie śrubę odpowietrzjącą u mnie było może z 0,5mm luzu i kręcił ok 5s po dłuższym postoju. Dokręciłem na max i jak ręką odjął. pozdrawiam
-
Zestaw BOSE sedan
Wielkie dzięki. Głośniki już zakupione. pozdrawiam
-
Zestaw BOSE sedan
Witam. Okazało się, że nie posiadam głośników w tylnej półce dlatego brakuje basu. Znalazłem takie woofery <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> Czy to są te głośniki, których mi brakuje? Proszę o szybką odpowiedź, mam właśnie okazję je kupić. pozdrawiam
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
8 powiadasz... .No niestety ja mam w sedanie 6 glosników. Gra toto nawet fajnie, jedynie brak basu doskwiera. Planuję wygłuszyć dzwi a jak to nie pomoże to sub w kufer...
-
Problem z odpalaniem po dłuższym postoju
Też czytałem,że powinna być podkładka. Jam mam śrubeczkę z zintegrowaną podkładką, czy jak to się tam nazywa. Mógłby ktoś zerknąć na etkę jak to wygląda?
-
Puka w lewym kole i coś nie tak z abs
Mialem to samo. Sprawdź klocki i jarzma.U mnie po demontażu hamulców okazało się, że jarzma już się wyrobiły ale mechanik uparł się na wymianę klocków i...pomogło.Sprawdź też tłoczek w zacisku, może zaśniedział. pozdrawiam
-
Problem z odpalaniem po dłuższym postoju
Witam. Wczoraj dokręciłem śrubkę odpowietrzającą na filtrze. Ruszyła się może z 0,5mm. Dzisiaj rano odpalił bez problemów, po pracy też było ok. Co do kąta wtrysku, jak auto przed i po wymianie rozrządu odpalało od razu to chyba nie w tym problem. Filtr mam filtrona. Postaram się podpiąć w najbliższym czasie pod vaga. Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam.
-
Rozbudowa bose o subwoofera (sedan)
Witam. Posiadam system bose...chyba(po zakupie auta nie ściągałem boczków dzwi aby zerknąć na głośniki, na maskownicach widnieje logo bose), głośników jest 6, wzmacniacz w bagażniku po lewej stronie, radio to symphony (logo bose przy uruchomieniu). Niestety strasznie mało basu daje ten zestaw, nie żebym był fanem dudnienia, ale jednak. Zamierzam rozbudować zestaw o suba. Moje pytanie brzmi jak to zrealizować ? Odpinać tył czy nie ? Gdzie się podpiąc ze wzmacniaczem? Planuję raczej zakup systemu aktwengo. Proszę też o przykładowe zestawy warte polecenia. pozdrawiam.
-
Problem z odpalaniem po dłuższym postoju
Wita,. Problem zaczął się po odwodnieniu filtra paliwa- nie zalałem go paliwem i prawdopodobnie se zapowietrzył. Jako, że miałem w planach wymianę filtra , został on wymieniony u miechanika. Do tego mechanik założył zaworek zwrotny między pompą a filtrem. Przez 2 dni było ok a potem problem powrócił. Kręci przez jakieś 4-5 sek. Po przejechaniu kilkuset metrów i postoju ok 30 min pali od razu. Po ok 8h znów problem się pojawia. Auto mam od niedawna. Po zakupie byłem w serwisie i powiedzieli, że kąt wtrysku poza skalą...ale problemów z odpalaniem nie było. Po wymianie rozrządu wystko ok. Po 2 tyg. postoju palił od pyknięcia. Nie wiem, czy w przewodzie paliwowym są pęcherzyki powietrza, ponieważ nie jest przeźroczysty. Co może być tego przyczyną? Niestety nie mam VAGa(jest dopiero w planach ). Proszę o przykładowe sugestie.pozdrawiam
-
[B5] Pompka zamka centralnego - problem
Drogo? Nowa w ASO to wydatek ok 2000pln... Ma się audi , to sie płaci jak za audi . Tak przy okazji , pompka padła ot tak, czy coś się konkretnego stało? Ja np swoją zalałem podczas mycia auta-brak uszczelki.Powodzenia w szukaniu.
-
[B5] Pompka zamka centralnego - problem
Sprawdź szroty w okolicy. Ewentualnie ebay.de, tam na bank znajdziesz np: Audi A4 S4 RS4 B5 ZV-Pumpe 8D0862257 AVANT Zentralverriegelung TOP | eBay . Ja miałem farta,tylko jedna na allegro mi spasowała. Podobno często te pompki padają...
-
[B5] Pompka zamka centralnego - problem
Witam. Ostatnio miałem "przyjemnośc" wymieniać pompkę. Podłączałem z innym oznaczeniem - literką G na końcu ( mam D) i niestety nie działała. Więc radzę szukać pompki z identycznym oznaczeniem.
-
Brak oświetlenia bagażnika
Wtyczka jest ok. W którym dokładnie miejscu jest krancówka? Można ją naprawić, czy trzeba wymienić zamek? Ściągałem tapicerkę kilka razy i nie zauważyłem nic niepokojącego.
-
Brak oświetlenia bagażnika
Witam. Padło mi oświetlenie bagażnika. Bezpiecznik OK,żarówki OK na FISie sygnalizuje otwarty bagażnik. Czytałem o sprawdzeniu wyłącznika oświetlenia znajdującego sie w klapie po lewej stronie pod tapicerką-sprawdziłem u mnie żadnego wyłącznika nie ma (polift 2000r). Jakieś pomysły?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od niedawna jestem posiadaczem a4 b5 lift (AFN). Auto wymaga małych poprawek i mam nadzieję, że na forum znjadę kilka porad. Pozdrawiam .