Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mo2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mo2

  1. Sprawdź wątek Michała (mjw83) http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zmiana-car-audio-polecacie-bose-tuba-jaka-248451/ . Generalnie ostatnio znalazłem ukryty equalizer w symphony, więc można się pobawić ustawieniami a jest ich całkiem sporo jak dla mnie.
  2. Nic nie zmieniałem. Osłony (maskownice) już były w mojej półce, co prawda bez logo bss. Nie wiem, czy to norma może ktoś wcześniej zmieniał półkę? Jak nie masz maskownic to musisz raczej wymienić całą półkę ponieważ jest ona zintegrowana z maskownicami i wymagane jest jej ściągnięcie w celu zamontowania głośników. Generalnie nie polecam montowania na tył głośników o pełnym zakresie brzmienia. W bbs jest odcięcie tonów wysokich i na tył idzie tylko bas. Jeżeli nie masz z tyłu maskownic to znaczy, że jedynym sensownym rozwiązaniem jest skrzynia i wzmacniacz. pozdrawiam
  3. Róznica między zestawem bez tylnych wooferów a z wooferami jest ogromna, teraz toto gra jak powinno. W końcu jest bas, nie dudni, nie harczy, jak dla mnie to bardzo dobre rozwiązanie. Głośniki ogólnie wyglądają niepozornie ale dają dużą frajdę ze słuchania muzyki. Generalnie to była okazja na allegro, po rozmowie tel. z gościem który bez problemu obniżył cenę o przesyłkę , nabyłem je za jedyne 100pln.Od momentu kupna auta nie miałem głośników w półce, kable były schowane pod półką, więc kupowałem trochę w ciemno ale się opłaciło. Zadzwoń do gościa z tej aukcji AUDI A4 B5 GLOSNIK BOSE (2646467280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,mi po krótkiej rozmowie chciał je oddać za 150+przesyłka. Myślę, że mozesz jeszcze trochę utargować. Udanych łowów. pozdrawiam
  4. Boczków dzwi nie ściągałem, więc tak na prawdę nie wiem co tam siedzi... Maskownice bss (prócz tylnej półki) , wzmacniacz bss, na wyświetlaczu symphony logo bose. Jak będe miał okazję to sprawdze co w drzwiach gra. Głośniki kupiłem tylko na półkę z allegro (dir-kar)
  5. No fakt powiadam.... w półce nie mam głośników. I to mnie martwi ---------- Post dopisany 19-10-2012 at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 19:56 ---------- Głośniki zamontowane. Bas na 1/3 i jest ok. A już miałem kupować skrzynię...dzięki i pozdrawiam
  6. Jak wyglądają Twoje szkiełka? Tak? czy tak jak na np aukacjach allegro? Jeżeli masz takie jak w linku to prawdopodobnie lewa i prawa mają inne oznaczenia ( 8D0943021C (lewa) i 8D0943021D(prawa) ) Sam szukam 'drugiej połówki' i na razie bez efektów
  7. Czy przy wymianie filtra na nowy zalałeś go paliwem? Jak nie to znaczy, że się zapowietrzył. W takim przypadku możesz go odwodnić i zalać paliwem. Druga sprawa ile przejechałeś? Po wymianie filtra trzeba trochę pojeździć i trochę "depnąć". Sprawdź dokładnie śrubę odpowietrzjącą u mnie było może z 0,5mm luzu i kręcił ok 5s po dłuższym postoju. Dokręciłem na max i jak ręką odjął. pozdrawiam
  8. Wielkie dzięki. Głośniki już zakupione. pozdrawiam
  9. Witam. Okazało się, że nie posiadam głośników w tylnej półce dlatego brakuje basu. Znalazłem takie woofery <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> Czy to są te głośniki, których mi brakuje? Proszę o szybką odpowiedź, mam właśnie okazję je kupić. pozdrawiam
  10. 8 powiadasz... .No niestety ja mam w sedanie 6 glosników. Gra toto nawet fajnie, jedynie brak basu doskwiera. Planuję wygłuszyć dzwi a jak to nie pomoże to sub w kufer...
  11. Też czytałem,że powinna być podkładka. Jam mam śrubeczkę z zintegrowaną podkładką, czy jak to się tam nazywa. Mógłby ktoś zerknąć na etkę jak to wygląda?
  12. Mialem to samo. Sprawdź klocki i jarzma.U mnie po demontażu hamulców okazało się, że jarzma już się wyrobiły ale mechanik uparł się na wymianę klocków i...pomogło.Sprawdź też tłoczek w zacisku, może zaśniedział. pozdrawiam
  13. Witam. Wczoraj dokręciłem śrubkę odpowietrzającą na filtrze. Ruszyła się może z 0,5mm. Dzisiaj rano odpalił bez problemów, po pracy też było ok. Co do kąta wtrysku, jak auto przed i po wymianie rozrządu odpalało od razu to chyba nie w tym problem. Filtr mam filtrona. Postaram się podpiąć w najbliższym czasie pod vaga. Dzięki za zainteresowanie i pozdrawiam.
  14. Witam. Posiadam system bose...chyba(po zakupie auta nie ściągałem boczków dzwi aby zerknąć na głośniki, na maskownicach widnieje logo bose), głośników jest 6, wzmacniacz w bagażniku po lewej stronie, radio to symphony (logo bose przy uruchomieniu). Niestety strasznie mało basu daje ten zestaw, nie żebym był fanem dudnienia, ale jednak. Zamierzam rozbudować zestaw o suba. Moje pytanie brzmi jak to zrealizować ? Odpinać tył czy nie ? Gdzie się podpiąc ze wzmacniaczem? Planuję raczej zakup systemu aktwengo. Proszę też o przykładowe zestawy warte polecenia. pozdrawiam.
  15. Wita,. Problem zaczął się po odwodnieniu filtra paliwa- nie zalałem go paliwem i prawdopodobnie se zapowietrzył. Jako, że miałem w planach wymianę filtra , został on wymieniony u miechanika. Do tego mechanik założył zaworek zwrotny między pompą a filtrem. Przez 2 dni było ok a potem problem powrócił. Kręci przez jakieś 4-5 sek. Po przejechaniu kilkuset metrów i postoju ok 30 min pali od razu. Po ok 8h znów problem się pojawia. Auto mam od niedawna. Po zakupie byłem w serwisie i powiedzieli, że kąt wtrysku poza skalą...ale problemów z odpalaniem nie było. Po wymianie rozrządu wystko ok. Po 2 tyg. postoju palił od pyknięcia. Nie wiem, czy w przewodzie paliwowym są pęcherzyki powietrza, ponieważ nie jest przeźroczysty. Co może być tego przyczyną? Niestety nie mam VAGa(jest dopiero w planach ). Proszę o przykładowe sugestie.pozdrawiam
  16. Drogo? Nowa w ASO to wydatek ok 2000pln... Ma się audi , to sie płaci jak za audi . Tak przy okazji , pompka padła ot tak, czy coś się konkretnego stało? Ja np swoją zalałem podczas mycia auta-brak uszczelki.Powodzenia w szukaniu.
  17. Sprawdź szroty w okolicy. Ewentualnie ebay.de, tam na bank znajdziesz np: Audi A4 S4 RS4 B5 ZV-Pumpe 8D0862257 AVANT Zentralverriegelung TOP | eBay . Ja miałem farta,tylko jedna na allegro mi spasowała. Podobno często te pompki padają...
  18. Witam. Ostatnio miałem "przyjemnośc" wymieniać pompkę. Podłączałem z innym oznaczeniem - literką G na końcu ( mam D) i niestety nie działała. Więc radzę szukać pompki z identycznym oznaczeniem.
  19. Wtyczka jest ok. W którym dokładnie miejscu jest krancówka? Można ją naprawić, czy trzeba wymienić zamek? Ściągałem tapicerkę kilka razy i nie zauważyłem nic niepokojącego.
  20. Witam. Padło mi oświetlenie bagażnika. Bezpiecznik OK,żarówki OK na FISie sygnalizuje otwarty bagażnik. Czytałem o sprawdzeniu wyłącznika oświetlenia znajdującego sie w klapie po lewej stronie pod tapicerką-sprawdziłem u mnie żadnego wyłącznika nie ma (polift 2000r). Jakieś pomysły?
  21. Od niedawna jestem posiadaczem a4 b5 lift (AFN). Auto wymaga małych poprawek i mam nadzieję, że na forum znjadę kilka porad. Pozdrawiam .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.