Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mo2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mo2

  1. mo2 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jak w temacie. Mam i nie znam przeznaczenia
  2. Głośnik juz zamontowany i bangla aż miło . Oczywiście, że sprawdzałem jak gra bez kopułki. Moje wrodzone nadmierne lenistwo nie pozwala mi na działanie bez uzyskania pozytywnych efektów
  3. Ja raz w miesiącu czyszczę szarym mydłem i potem stosuję mleczko z CarPlanu -Leather Valet. Mam też jakieś scierki do bierzącego czyszczenia. Niestety boczki kubełków mam dość wytarte , trzeba będzie znaleźć na nie sposób
  4. W opisie jet papier, więc.... Cyjanoakryl zdecydowanie odpada. Kopułka sklejona, jutro testy
  5. Dzięki za info. Już odświeżone ---------- Post dopisany 20-11-2012 at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 00:16 ---------- Jednak regenearcja . Zauważyłem odklejoną część kopułki i zamierzam ją skleić na nowo. Mam tylko pytanie co do kleju. Na miejscu posiadam coś takiego CX-80 SILV WELD dwuskładnikowy klej epoksydowy w wygodnej strzykawie dwutłokowej - Sklep internetowy FERRO-MET oferuje profesjonalne zabezpieczenia mienia, drzwi antywłamaniowe, systemy kontroli dostępu - da radę, czy szukać czegoś innego? Tak to wygląda : <br /><br />
  6. U mnie były założone hidy. Po kupnie auta od razu zamieniłem na zwykłe H7, ale regulacji nie było. Tzn. była ale schowana za półką pod kierownicą. I wszystko było by dobrze gdyby działała . Podświetla się ładnie ale nic poza tym. Pewnie nie mam silniczków do regulacji lamp. Mógłby ktoś wrzucić foto albo opisać w którym miejscu się one znajdują?
  7. Maty są. Z tego co wiem lusterka w przedlifcie grzeją po włączeniu podgrzewania tylnej szyby, poliftowe gdy temp. spadnie poniżej 5 stopni. Dziwne by było jakby grzały bez włączania zapłonu, bo po co? Co do tematu, to fakt, dobry tyle że nie do mojego auta... ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ---------- Chyba trzeba będzie jednak ściagać boczki...
  8. Dobre pytanie. Nie mam wlepki z kodami. Generalnie auto dość dobrze wyposażone, więc domyślam się, że powinny być. Miałem dekodowany vin na jakimś forum, ale bzdury wyszły.
  9. Sprawdzony. Co dalej ?
  10. I brak podgrzewania, brak napięcia na przewodach. Sprawdzone przy temp.<5oC jak i przy włączonym podgrzewaniu tylnej szyby. Gdzie szukać przyczyny?
  11. 2000 afn raczej po dzwonie ze 'swapem' z 2,5 wg karty pojazdu i 1,9 PD wg VIN (nie mam wlepki ). Kupiłem w tym roku jak miała 204k km, teraz 209k km. Wymieniony kompletny rozrząd, zalany semi castrola gtx (wcześniej był mineralny ) i pare innych drobiazgów. Auto zagadka ale nie narzekam
  12. Z celem się nie minie jeżeli będzie jakie kolwiek zainteresowanie, co gwarantuje rozpowszechnienie Masz rację, niewielu ma symphony i z tych niewielu wie o equalzerze. Mam nadzieję, że dzięki temu wątkowi posiadacze symphony , którzy nie wiedzą o kilku funkcjach ukrytych (wszystkie dostępne na forum) zabiorą głos i sie podzielą ustawieniami, bo przecież po to jest forum. Fakt, każdy ma inne preferencje ale nie każdy ma czas i chęć testować rózne ustwienia. Więc to może temat dla 'leniwych' . W każdym razie było by fajnie utworzyć jakieś presety.
  13. Dałem już dawno...
  14. Z zamienników nic ? Na allegro jest kilka pozycji z dystansami ale wszystkie 4ohm, więc raczej lipa. Używki jednak cięzko dostać Teraz juz wiem, że miałem farta kupując praktycznie na życzenie 2 sztuki...
  15. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Lipa straszna. Ogólne to powypadkowe auto i cały czas się czegoś nowego dowiaduję .Czegoś nie ma, coś jest innego ale generalnie wszystko ori. Z tym licznikiem to grubo ktoś pojechał...
  16. 4 w przednich, 2 w tylnych , 2 w półce
  17. Witam. Dzisiaj mi zaczął harczyć jeden woofer w półce. Ogólnie oba głośniki kupione w zeszłym miesiącu, wiec . Mam pytanko warto go naprawiać ? Jakie są koszta ? Czy szukać używki, ale z tym przy moim szczęściu to różnie bywa...Może są jakieś sensowne zamienniki? pozdrawiam
  18. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Fakt i te czerwone podświetlenie.. .Coś mi się jednak wydaję, że znalezienie poliftowych zegarów graniczy z cudem
  19. U mnie zaśniedziała jadna kostka, wyczyściłem i jest ok. Musisz sciągnąć tapicerkę bagażnika i przełożyć kabelek z prawej klamki do lewej. Jak zadziała to znaczy, że klamka ok.
  20. W B5 nie ma suba w półce w B6 jest. W B5 są natomiast 2 woofery, całkiem nieźle grające moim zdaniem.
  21. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Dzięki , sprawdzę przy nsjbliższej okazji
  22. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    W przedlifice jest na prędkościomierzu, tyle że widziałem to na zegarach z okrągłym podświetleniem... Trzeba będzie vaga podłączyć. Rozumiem , że można w vagu aktywować i uaktywnić wszystkie kontrolki?
  23. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Paliwo pokazuje bez problemu, raz na fisie mi sygnalizowało niski poziom jeszcze przed zapaleniem rezerwy. Rezerwy sprawdzić nie miałem okazji Co do pasów to mi się w ogóle nie zapala. Grzanie świec jest gdze jest, ale chyba działa ok, tzn. w ciepłe dni zapala się na 1-2 sek w ostatnie mrozy 4-5sek.Co do fis, to jak już pisałem klape sygnalizuje, dzwi nie. Niebawem zgłoszę się chyba do elektryka z tymi kontrolkami z powodu braku vaga. Poza tym abs mi się świeci, czego na fotach nie widać, bo to takie "ledwo-świecenie"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.