Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mo2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mo2

  1. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Co to znaczy,że się zniszczyły ? Jak ? Grzanie świec nie powinno być na tarczy obrotomierza? Druga sprawa ,co to za kontrolka na prawo od świateł ? I co może być nie tak z sygnalizowaniem zapietych pasów i otwartych dzwi? Nie mam też informacji o serwisie po wciśnięciu przycisku testowania.
  2. Kable idą od wzmacniacza, który jest po lewej stronie w bagażniku.
  3. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Prędkościomierz ok, ale po co reszta? Obrotów przecież w milach nie podają . No cóż, trzeba szukać ori...
  4. Generalnie to teraz gdzie nie patrzysz to sprzedają OFC i w większoći przypadków to kable al powlekane cu. Ogólnie to trzeba spojrzeć na kabel zanim się kupi. OFC oznacza czystość miedzi na poziomie 4N gorszy jest Tylko 3N , większą czystością odznaczją się LGC,OCC,6N
  5. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Do tego dochodzi bark sygnalizacji otwartych dzwi na fisie.Sygnalizuje otwartą klapę bagażnka, nic więcej. Czytałem, że z analogowym zegarem tak jest. Jednak trochę to dziwne, tylko klapa?
  6. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    Widać, nie widać. Aku się świeci bo przy odpalniu fote robiłem , chciałem załapać resztę kontrolek ale nie zdążyłem . ABS też jest inny brak (O)
  7. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    mój błąd, już powinno być ok. Generalnie kiepsko wykonane tarcze zegarów, może na zdjęciach tego nie widać, ale wyglądają jakby cięte ręcznie
  8. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    można ,nawet z postimage'a . Wrzuciłem z imageshack'a będzie łatwiej.
  9. Mam takie u siebie w b5, ale brak podswietlenia zapięcia pasów . Kontroli trakcji też nie mam, tzn przycisk ASR jest ale się nie podświetla(zanim kupilem auto miało wymieniony silnik - dzwon). Sprzedający powiedział, że nie ma. Zastanawia wygląd kontrolek, są kiepskiej jakości jak od pana Mietka z garażu.Dziwna kontrolka od świateł mijania Czy to są zegary od B5, czy jakieś dorabiane ? Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  10. Miasto 7-8l/100km, głównie krótkie odcinki (4km) do pracy, kilka skrzyżowań, spore wzniesienie-wiadukt. Cykl mieszany 6,5. Trasa- robię kilka razy w roku kurs 2x400km po zwykłych drogach z normalną prędkością i wychodzi 4,4l/100
  11. Kup zwykłe miedziane (nie OFC !) Przekrój to max 1,5mm2 bez wzmacniacza, 2,5mm2 ze wzmacniaczem. Ja do domowego zestawiku komputerowego 5,1 kupiłem takie kabel głośnikowy z PRAWDZIWEJ miedzi 2x1,50 mm2 (2709367590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i różnica między oryginalnymi cienkimi kablami alu jest spora.
  12. prawdopodobnie takie , ale 100% pewności nie mam. <br /><br />
  13. Nie wiem jak jest u Ciebie. Jak nie masz zwrotnic na kablach do głośników w półce to warto je założyć. Odcinasz tym samym tony wysokie i leci sam basik. W sumie to zależy też jakie masz głośniki.
  14. Ja po tych wszystkich podpowiedziach , sugestiach i opinach znalazłem rozwiązanie. A raczej znalazłem 4 kable głośnikowe schowane pod półką Resztę już znasz...
  15. Do modułu komfotru nie zaglądałem, ponieważ podobno go nie ma. Takie słyszałem opinie. Byłem na szrocie, ale mieli tam tylko pompkę z oznaczeniem 8L0 862 257 G (ja mam 8L0 862 257 D) i niestety nie zadziałała u mnie, podobno te pompki schodzą jak świeże bułeczki . Na allegro znalazłem tylko jedną z odpowiednim oznaczeniem i kupiłem. Po prowizorycznym podłączeniu przed pocztą wszystko było ok, jednak po zamontowaniu we wnęce w obudowie przestało działać oswietlenie bagażnika...
  16. Pompka padła. Miałem to samo. Możesz napisać skąd u Ciebie ciekło, u mnie nie było usczelki w podłodze i podczas mycia auta zalałem pompkę... Teraz co jakiś czas zaglądam do niej i jednak coś się jeszcze poci.
  17. Widocznie nie wiesz... Przecież napisałem, że equalizer a nie ustawienia balansu , tonów itd. Equalizer uruchamiasz wciskając "5" na wyłączonym radiu i trzymając wcisniętą je włączasz . Ukazuję Ci się magiczna liczba 55555555 (o ile masz domyślne ustawienia). Pierwsze 4 cyfry to low, low-mid, upper-mid, high dla przodu, drugie 4 to samo dla tyłu.
  18. Już wyjaśniam. Jeden slucha techno i najbardziej mu odpowiada ustawienie np. 13159841, drugi disco polo , u trzeciego leci muzyka klasyczna itd. Nie wiem czy zauważyłeś ale w większości urządzeń wyposażonych w equalizer masz tzw. gotowce i o utwożenie takich gotowców właśnie mi chodzi. Ogólnie jest tak jak piszesz, inne glośnki, gusta muzyczne itd, ale chyba warto się tym podzielić. Btw. equalizer w symphony jest funkcją ukrytą , ja dopiero po 7 miesiącach ją znalazłem...
  19. Witam. Bawił się ktoś equalizerem w radiu symphony? Generalnie to wiadomo, że kazdy ma swój gust, ale... Może więc wypisujcie ustawienia equalizera i do jakiego gatunku Wam najbardziej odpowiadają. Zrobimy takiego gotowca, poniewiaż w symphony nie ma gotowych presetów jak i możliwości zapisu kilku ustawień equ. ---------- Post dopisany 27-10-2012 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2012 at 15:59 ---------- Nikt nie używa equalizera ? niemożliwe...
  20. concert od concert plus odróżnisz po nalepce z tyłu radia
  21. Problemy z potencjometrem mają wszystkie modele concert i chours od blaupunkta z wyjątkiem concert plus. Ja kupiłbym komplet concert plus +zmieniarka ale to mało opłacalna opcja.
  22. chyba rozterkach, ale niech będzie
  23. Radia masz opisane w podwieszonym wątku, wystarczy poszukać
  24. Czemu symphony i czemu bose? Ogólnie to sam mam taki zestaw ale gdybym miał zmieniać ori (jakie by nie było) na coś innego to raczej nie używany, powiedzmy 10 letni zestaw . Zdarzyło mi się też słuchać transmitera na całkiem przyzwoitych głośnikach i powiem jedno to nie gra. Na Twoim miejscu zainwestowałbym w rns (jak cenisz ori look) , jakis zestaw odseparowany na przód + skrzynia ze wzmacniaczem.
  25. Jak już jesteśmy przy joysticku , to mam pytanie odnośnie świecenia przycisku blokowania elektrycznego podnoszenia/opuszczania tylnych szyb. Świeci ? Generalnie to ten przycisk nie działa mi poprawnie, załącza się tylko w dolnej pozycji tzn. muszę go trzymać wciśniętego żeby pasażerowie z tyłu mogli podnosić/opuszczać szyby, i tylko wtedy przyciski z tyłu są podświetlone. Można go reanimować, czy zostaje tylko wymiana? Aha i co do tematu to tak, świeci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.