Treść opublikowana przez mo2
-
Co to za zegary?
Co to znaczy,że się zniszczyły ? Jak ? Grzanie świec nie powinno być na tarczy obrotomierza? Druga sprawa ,co to za kontrolka na prawo od świateł ? I co może być nie tak z sygnalizowaniem zapietych pasów i otwartych dzwi? Nie mam też informacji o serwisie po wciśnięciu przycisku testowania.
-
Rozbudowa bose o subwoofera (sedan)
Kable idą od wzmacniacza, który jest po lewej stronie w bagażniku.
-
Co to za zegary?
Prędkościomierz ok, ale po co reszta? Obrotów przecież w milach nie podają . No cóż, trzeba szukać ori...
-
Zestaw BOSE sedan
Generalnie to teraz gdzie nie patrzysz to sprzedają OFC i w większoći przypadków to kable al powlekane cu. Ogólnie to trzeba spojrzeć na kabel zanim się kupi. OFC oznacza czystość miedzi na poziomie 4N gorszy jest Tylko 3N , większą czystością odznaczją się LGC,OCC,6N
-
Co to za zegary?
Do tego dochodzi bark sygnalizacji otwartych dzwi na fisie.Sygnalizuje otwartą klapę bagażnka, nic więcej. Czytałem, że z analogowym zegarem tak jest. Jednak trochę to dziwne, tylko klapa?
-
Co to za zegary?
Widać, nie widać. Aku się świeci bo przy odpalniu fote robiłem , chciałem załapać resztę kontrolek ale nie zdążyłem . ABS też jest inny brak (O)
-
Co to za zegary?
mój błąd, już powinno być ok. Generalnie kiepsko wykonane tarcze zegarów, może na zdjęciach tego nie widać, ale wyglądają jakby cięte ręcznie
-
Co to za zegary?
można ,nawet z postimage'a . Wrzuciłem z imageshack'a będzie łatwiej.
-
Co to za zegary?
Mam takie u siebie w b5, ale brak podswietlenia zapięcia pasów . Kontroli trakcji też nie mam, tzn przycisk ASR jest ale się nie podświetla(zanim kupilem auto miało wymieniony silnik - dzwon). Sprzedający powiedział, że nie ma. Zastanawia wygląd kontrolek, są kiepskiej jakości jak od pana Mietka z garażu.Dziwna kontrolka od świateł mijania Czy to są zegary od B5, czy jakieś dorabiane ? Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
Czy nie za duże spalanie?
Miasto 7-8l/100km, głównie krótkie odcinki (4km) do pracy, kilka skrzyżowań, spore wzniesienie-wiadukt. Cykl mieszany 6,5. Trasa- robię kilka razy w roku kurs 2x400km po zwykłych drogach z normalną prędkością i wychodzi 4,4l/100
-
Zestaw BOSE sedan
Kup zwykłe miedziane (nie OFC !) Przekrój to max 1,5mm2 bez wzmacniacza, 2,5mm2 ze wzmacniaczem. Ja do domowego zestawiku komputerowego 5,1 kupiłem takie kabel głośnikowy z PRAWDZIWEJ miedzi 2x1,50 mm2 (2709367590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i różnica między oryginalnymi cienkimi kablami alu jest spora.
-
Zmiana car audio co polecacie? bose + tuba jaka?
prawdopodobnie takie , ale 100% pewności nie mam. <br /><br />
-
Zestaw BOSE sedan
Nie wiem jak jest u Ciebie. Jak nie masz zwrotnic na kablach do głośników w półce to warto je założyć. Odcinasz tym samym tony wysokie i leci sam basik. W sumie to zależy też jakie masz głośniki.
-
Rozbudowa bose o subwoofera (sedan)
Ja po tych wszystkich podpowiedziach , sugestiach i opinach znalazłem rozwiązanie. A raczej znalazłem 4 kable głośnikowe schowane pod półką Resztę już znasz...
-
Problem z alarmem i centralnym zamkiem
Do modułu komfotru nie zaglądałem, ponieważ podobno go nie ma. Takie słyszałem opinie. Byłem na szrocie, ale mieli tam tylko pompkę z oznaczeniem 8L0 862 257 G (ja mam 8L0 862 257 D) i niestety nie zadziałała u mnie, podobno te pompki schodzą jak świeże bułeczki . Na allegro znalazłem tylko jedną z odpowiednim oznaczeniem i kupiłem. Po prowizorycznym podłączeniu przed pocztą wszystko było ok, jednak po zamontowaniu we wnęce w obudowie przestało działać oswietlenie bagażnika...
-
Problem z alarmem i centralnym zamkiem
Pompka padła. Miałem to samo. Możesz napisać skąd u Ciebie ciekło, u mnie nie było usczelki w podłodze i podczas mycia auta zalałem pompkę... Teraz co jakiś czas zaglądam do niej i jednak coś się jeszcze poci.
-
Equalizer w symphony
Widocznie nie wiesz... Przecież napisałem, że equalizer a nie ustawienia balansu , tonów itd. Equalizer uruchamiasz wciskając "5" na wyłączonym radiu i trzymając wcisniętą je włączasz . Ukazuję Ci się magiczna liczba 55555555 (o ile masz domyślne ustawienia). Pierwsze 4 cyfry to low, low-mid, upper-mid, high dla przodu, drugie 4 to samo dla tyłu.
-
Equalizer w symphony
Już wyjaśniam. Jeden slucha techno i najbardziej mu odpowiada ustawienie np. 13159841, drugi disco polo , u trzeciego leci muzyka klasyczna itd. Nie wiem czy zauważyłeś ale w większości urządzeń wyposażonych w equalizer masz tzw. gotowce i o utwożenie takich gotowców właśnie mi chodzi. Ogólnie jest tak jak piszesz, inne glośnki, gusta muzyczne itd, ale chyba warto się tym podzielić. Btw. equalizer w symphony jest funkcją ukrytą , ja dopiero po 7 miesiącach ją znalazłem...
-
Equalizer w symphony
Witam. Bawił się ktoś equalizerem w radiu symphony? Generalnie to wiadomo, że kazdy ma swój gust, ale... Może więc wypisujcie ustawienia equalizera i do jakiego gatunku Wam najbardziej odpowiadają. Zrobimy takiego gotowca, poniewiaż w symphony nie ma gotowych presetów jak i możliwości zapisu kilku ustawień equ. ---------- Post dopisany 27-10-2012 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 24-10-2012 at 15:59 ---------- Nikt nie używa equalizera ? niemożliwe...
-
Orginalne radio do B5
concert od concert plus odróżnisz po nalepce z tyłu radia
-
Orginalne radio do B5
Problemy z potencjometrem mają wszystkie modele concert i chours od blaupunkta z wyjątkiem concert plus. Ja kupiłbym komplet concert plus +zmieniarka ale to mało opłacalna opcja.
-
chorus
chyba rozterkach, ale niech będzie
-
Orginalne radio do B5
Radia masz opisane w podwieszonym wątku, wystarczy poszukać
-
chorus
Czemu symphony i czemu bose? Ogólnie to sam mam taki zestaw ale gdybym miał zmieniać ori (jakie by nie było) na coś innego to raczej nie używany, powiedzmy 10 letni zestaw . Zdarzyło mi się też słuchać transmitera na całkiem przyzwoitych głośnikach i powiem jedno to nie gra. Na Twoim miejscu zainwestowałbym w rns (jak cenisz ori look) , jakis zestaw odseparowany na przód + skrzynia ze wzmacniaczem.
-
czy podświetla się Wam "joystick" sterowania luster zewnętrznych?
Jak już jesteśmy przy joysticku , to mam pytanie odnośnie świecenia przycisku blokowania elektrycznego podnoszenia/opuszczania tylnych szyb. Świeci ? Generalnie to ten przycisk nie działa mi poprawnie, załącza się tylko w dolnej pozycji tzn. muszę go trzymać wciśniętego żeby pasażerowie z tyłu mogli podnosić/opuszczać szyby, i tylko wtedy przyciski z tyłu są podświetlone. Można go reanimować, czy zostaje tylko wymiana? Aha i co do tematu to tak, świeci