Treść opublikowana przez mo2
-
Pompa centralnego - problem
Pewnie pompka.Najlepiej wyciągnąć i sprawdzić. Jak elektryczne szyby, działają?
-
Jaka waga analityczna?
Witam. Nadszedł czas aby wziąć się za siebie i z pewnością przyda się do tego waga z pomiarem tkanki tłuszczowej, mięśniowej , wody itp. Budżet jaki chcę przeznaczyć na wagę to ok 150pln. Pytanie brzmi, czy warto inwestować w sprzęt marki np. beurer- droższy, mniejsza ilość funkcji. Czy w tym przedziale cenowym to nie ma większego znaczenia i można kierować się np. designem ?
-
Alarm na fisie powyżej 120km/h
Witam. Podczas ostatniej podróży autostradą przy prędkości 130km/h pojawił mi się komunikat o niesprawności układu hamulcowego " ((!)) ". Aby go wykasować wystarczy oczywiście włączyć i wyłączyć silnik. Przy prędkości ok 120km/h i mniej alarmu nie ma. Poziom płynu hamulcowego w normie. Czy powodem może być stary płyn i konieczność jego wymiany? Jakieś inne sugestie? pozdrawiam
-
Jaka wartość V naładowania akumulator powinna byc na zegarku na wyłaczonym silniku???
Wszytko w porządku. Po przekręceniu kluczyka grzeją się świece, dlatego napięcie spada. Poczekaj chwilę, ok 6-9s (zależne od temp. zewnętrznej) usłyszysz kiknięcie przekaźnika i będziesz miał 12,6V
-
[ALL] Dodatek do paliwa
Witam. Mam pytanie odnośnie omawianych specyfików. Tej zimy leje Castrol TDA, generalnie to moja pierwsza zima z TDI .A pytanie dotyczy lania dwóch specyfików jednocześnie, tzn. np TDA +LM2666. Można, czy jest to raczej niewskazane? Wybieram się w dłuższą trasę i zastanawiam się nad takim combo. pozdrawiam
-
Komputer na części - gdzie kupować?
Downsizing....no tak 2.8 V6 . Czyl OCZ ściemnia, bo nie umiem tego http://img577.imageshack.us/img577/2598/p1010026ij.jpg inaczej wytłumaczyć
-
Komputer na części - gdzie kupować?
No tak temat rzeka. Wyjaśniam i kończymy OT . "nawet najlepszy sprzęt poleci od pioruna" nieprawda, tv toshiby 21" przetrwał (2000r). Być może skok i zanik, w takiej kolejności- ok 100 000 ludzi prez 2h ne miało prądu-horror . "podstawowy 80+ nie jest certyfikatem dla 230V tylko dla 115V :)" - 83%@115Vac i...85%@230Vac hmmm. "do tego ma 50W więcej ;)"- fakt przyszłościowe rowiązanie ale w sprzęcie za ok 2k pln raczej nie przydatne. Nawiązując do koncepcji tego forum napiszę tak, idźmy drogą którą wybrała motoryzacja- downsizing . pozdro
-
Problemy z komputerem !
A może po prostu nie masz utworzonej partycji ?
-
Komputer na części - gdzie kupować?
Nie zgodzę się, przeciążony czy nieprzęciążony jak gówniany to się wszystko kopci. Miałem 2 przypadki zjarania się prawie całego sprzętu , jeden przy wyłączonym komputerze (gdzieś blisko piorun walnął) , drugi podczas przeglądania neta (zanik napięcia). Co do OCZ to mój błąd, mam StealthXtream 2 i 80+ (85%). Co do ZS'a to fakt nowsza konstrukcja o cały rok i jak pisałeś jest o 50zł droższy ale dlaczego wydajniejszy ? Konkrety. Ja postanowiłem dołożyć 2gb ramu niż dopłacać do ZS'a, bo po co?
-
Dodatki i uszlachetniacze do Diesla zimą...
U mnie też pierwsza zima z dieslem . Czytając opinie postanowiłem wlać castrol tda i jestem zadowolony. Na pewno lepiej odpala i może troszkę ciszej klekocze . Tankuję tylko na shellu i nigdy nie miałem żadnych problemów z jakością paliwa. Wlałem tda żeby się na własnej skórze przekonać o sensowności takich środków. Co do wtrysków to w najbliższym czasie zaimierzam wypróbować LIQUI MOLY Diesel Spulung. Ojciec od 5lat jeździ afn'em 98r i nigdy nic nie dolewał a tankuje na orlenie.
-
Wybór Telewizora :)
A ja polecę sharpa. Bardzo dobre matryce IPS (czerń, podświetlenie ,kolory) własnej porodukcji i gwarancja obejmująca nawet jeden bad pixel. Sony i LG nie robią własnych matryc, montują samsungowskie albo sharpa. Poza tym sharp jest produkowany w Japoni, ja jakoś nie mam przekonania do firm koreańskich via LG, Samsung
-
Komputer na części - gdzie kupować?
A ja polecę AMD. Mam X3 450, msi cyclone hd6850 , 8gb a-data gaming edition, HDD WD500gb, asus m4a88t-v evo i co jednak jest ważne-zasilacz, jak pęknie to reszta idzie w p***du, OCZ StealthXtream 500W(jak ktoś lubi ciszę). Obudowę Cooler Master mystoque- warto zainwestować w dobrą budę ponieważ jest to jedyna rzecz która nie wymaga wymiany przy rozbudowie sprzętu. Generalnie co 2 lata zmieniam sprzęt i zawsze AMD . Cena CPU i MOBO amd to ok cena CPU lub MOBO Intela. Fakt intel jest bardziej wydajny, ale po co ? Na sprzęt wydałem, może z 1500 i nie miałem problemów z żadną grą. Teraz Far Cry 3 w hd na full (jedynie aa x 2 ). A co do sklepu, cały sprzęt sztukowałem w morele.net (z wyjątkiem obudowy). Druga sprawa to jak napisał Remik, lepiej kupić po nowym roku-ceny spadną...
-
Alarm w serii ??????A4 b5 avant
To i ja się podepnę. Mam czujniki , diody przy rygielkach, moduł pod kanapą, naklejkę "alarm" na tylnych trójkątach .Jednak ktoś założył centralkę podłączoną do pompki i z alarmu nici. Moje pytanie brzmi, czy jak kupię pompkę z oryginalnymi pilotami/scyzorykami , dorobię kluczę, przeprogramuję immo to ori alarm będzie działał ? Czy to nie takie proste? Tak przy okazji ,gdzie w sedanie powinna być syrena?
-
Pokrywa dekiel silnika
A ja zapomniałem, że tam wygłuszenie powinno być Ostatnio ojcu naprawiałem pokrywę i miał tam jakieś resztki wygłuszenia a u mnie nic, więc się podepnę. Mata, którą zapodał kolega Jarek wygląda ok, czy 1 jedna warstwa 13mm nie jest wystarczająca?
-
Skrzypiąca obudowa airbaga
...pasażera. Podczas lekkiego bujania autem (dziury, nierówności, czyli 90% naszych dróg) trzeszczy obudowa poduchy pasażera Potraktować obramowanie WD40? Czy demontaż i czyszczenie? ---------- Post dopisany 28-11-2012 at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany 25-11-2012 at 20:09 ---------- Jeżeli demontaż, to w jaki sposób ściągnąć obudowę air baga? Nie chciałbym niczego uszkodzić. Generalnie to skrzypi w lewym dolnym rogu.
-
Co to jest?
Foty elementów systemu telefonicznego: http://imageshack.us/a/img811/1955/p1010024kp.jpg http://imageshack.us/a/img59/1497/p1010022jd.jpg http://imageshack.us/a/img689/7537/p1010020wa.jpg http://imageshack.us/a/img28/8968/p1010019oc.jpg http://imageshack.us/a/img526/4595/p1010018ng.jpg http://imageshack.us/a/img708/6243/p1010021ah.jpg Robione na szybko . Jak ktoś ma namiar na słuchawkę albo pomysł na antenę to będę wdzięczny
-
Co to jest?
Ułamany sam bacik. Wieczorem wrzuce fotki podłokietnika z mocowaniem na tel.
-
Co to jest?
Wielkie dzięki Michał. Anteny nie mam, była ułamana gdy kupiłem auto (podstawa anteny jest jak pisałeś w tylnym lewym błotniku). Moduł mam, sterowania z kierownicy i słuchawki brak. Jak znajdę brakujące elementy to na bank podłącze telefon
-
Co to jest?
Jest to jakaś opcja, na wyposażeniu mam telefon. Tylko trochę dziwne miejsce na mikrofon.
-
Co to jest?
Jeżeli tak, to nie działa...
-
Co to jest?
Jest jeden...jedno coś tylko w dzwiach kierowcy
-
Co to jest?
Trzeci gwizdek? Mam w planach zdjęcie tapicerki , ponieważ mam kilka rzeczy do zrobienia. Na razie jednak nie mam czasau
-
Co to jest?
Jednak oryginał . LEDER Türverkleidung vorne links Audi A4 B5 schwarz Verkleidung Tür | eBay
-
Co to jest?
Nie zaglądałem...jeszcze. Na 100% gdzieś toto widziałem, allegro czy inny ebay. Jak dobrze pamiętam opisane było jako głośnik ale u mnie to nie gra.
-
Co to jest?
proszę bardzo ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting