Treść opublikowana przez mo2
-
numer pompy hamulcowej AFN polift
Właśnie o to mi chodziło. Wielkie dzięki
-
wymiana banana , numery śrub
dzięki wielkie
-
Zegraki timex - opinie
W sumie zastanawiam się też nad casio z serii edefice 257 albo 527... Wiele przemawia za casio, ale jedna rzecz za timexem - bajery
-
Zegraki timex - opinie
Witam. Posiada ktoś z Kolegów zegarek tej marki i może podzielić się opinią? Przeglądając zasoby internetu można spotkać się z różnymi ocenami tej marki. Jedni twierdzą że jest ok, inni że to chińszczyzna itd. Generalnie mam namyśłi ten model - http://www.zegarki-diament.pl/sklep/produkt/3489/timex_intelligent_quartz_.html . Wiadomo, że nie jest to sikor na całe życie, ale chciał bym żeby przez kilka lat zachował swój wygląd i funkcje.
-
wymiana banana , numery śrub
Witam. Potrzebuję numery śrub niezbędnych przy wymianie przedniego dolnego tylnego wahacza
-
numer pompy hamulcowej AFN polift
Szukam numerów pomp hamulcowych do hamulców z esp oraz bez esp. Nie mam esp a wymieniam cały komplet z serwem i nie chcę przez przypadek kupić pompy do esp.
-
Strefa biegaczy, triathlon
I mnie bieganie dopadło na początek 5km z czasem poniżej 30min. Generalnie biegam od 3 tygodni i na razie nie próbuję bić rekordów, może później... W sumie mam już za sobą pierwsze 11km z czasem 1:08h Jednak przy większym zasobie czasowym wybieram rower (40-60km) . Do tego dochodzi również basen 60długości w ok godzinę.
-
nieszczelne serwo...trzecie z rzędu ?
W polifcie? Przeglądając łotomoto nie znalazłem żadnego polifta z jednokomorowym serwem.
-
nieszczelne serwo...trzecie z rzędu ?
Regulatora brak. Serwo wizualnie jest w bdb stanie, gumy też. Skłaniam się ku wymianie na dwukomorowe. Są jakieś różnice w serwie i pompie hamulcowej w audi z esp i bez?
-
nieszczelne serwo...trzecie z rzędu ?
Afn, ale to jeden pies. Z takim serwem kupiłem auto. Ale najprawdopodobniej był wymieniany silnik. Dlatego myślę że mam nie takie serwo. Tak przy okazji to na początku (jak kupiłem auto) było serwo z Anglika.
-
nieszczelne serwo...trzecie z rzędu ?
Syczenie słychać ale raczej od drugiej strony, gdzieś przy lączeniu serwa z pedałem. Przewód w serwie trzyma się elegancko, ledwo można go z serwa wyciągnąć. Generalnie to podczas wymiany serwa nie widziałem tam żadnej pompki. Jest jakaś różnica w mocowaniu/położeniu serwa jedno i dwukomorowego ? może u mnie powinno by dwukomorowe a jakiś mirek założył jednokomorowe i dlatego takie cyrki są ? Proszę o info od kolegów , którzy mają polifta z serwem jednokomorowym i sprawnymi hamulcami
-
nieszczelne serwo...trzecie z rzędu ?
Zawór na grodzi działa dobrze. Przepuszcza podcisnienie tylko w stronę vacum, ale kiedy pedał jest twardy to z tego malego króćca zaworu na grodzi praktycznie nie zasysa powietrza. Pedał jest twardy po dwukrotnym wciśnięciu, z rana także. Jaka pompka przy pedale hamulca?
-
nieszczelne serwo...trzecie z rzędu ?
Witam. Generalnie problem już opisywałem ale skończyły mi się już pomysły. Chodzi o twardy pedał hamulca i syczenie z okolic serwa. Problem występuje do 3000obr, powyżej jest wszystko w porządku. Wymieniłem 3 serwa 2 pompy vacum przewody podciśnienia i zawór na grodzi silnika. Poddałem się i zaprowadziłem auto do mechanika , który stwierdził nieszczelne serwo (trzecie!!!) . Albo mam wybitnego pecha albo to czary mary. Podciśnienie na vacum -0.9bar na przed gruchą -0,6 kiedy pedał jest miękki. Jak jest twardy do całe podciśnienie leci do serwa i na wyjściu na sterowanie egr i vnt podciśnienia praktycznie nie ma, co faktycznie wskazuje na nieszczelne serwo , uszczelniające się powyżej 3000obr . Jakieś pomysły, czy szukać czwartego serwa?
-
Sezon Rowerowy 2016
Dlatego rowery gdzie zaczyna się sypać amor czy hydrauliki są sprzedawane w dobrej cenie. Generalnie ja po 3latach używania roweru mogę Tobie podać udokumentowany przebieg oraz listę wymienionych części. Z rowerami teraz to tak jak z autami...
-
Sezon Rowerowy 2016
Sam przegląd amora z wymianą oleju to ok 100pln. Gorzej jak trzeba będzie wymienić uszczelki itp. wtedy cena rośnie do ok 400pln za pełen serwis z częściami
-
Sezon Rowerowy 2016
Na początek sprawdź amortyzator, najlepiej jak gość będzie miał papier z serwisu (wymiana uszczelek, oleju itp.) ogólnie to zależy od przebiegu, ale góra co dwa lata serwis musi być. Hydrauliki oro k24 są to generalnie bardzo dobre hamulce, więc powinny chodzić leciutko, sprawdź je dokładnie pod kątem wycieków, czy nie są gdzieś zaśniedziałe itp. Hamulce są na dot, więc wymiana płynu się należy co rok i o to też należy się zapytać sprzedawcę. Przerzutki jak to przerzutki mają działać tiptop ! Sprawdź też ramę pod kątem ewentualnych pęknięć, spytaj się czy był wymieniany łańcuch (koniecznie z tylną kasetą) możesz też się zaopatrzyć w przyrząd do mierzenia zużycia łańcucha (koszt ok 10pln). Sprawdź stery pod kątem luzów i to chyba będzie wszystko. Udanych zakupów
-
Sezon Rowerowy 2016
Używam i polecam http://www.decathlon.pl/rkawiczki-na-rower--id_8217865.html
-
Jakie Słuchawki Do Biegania Polecacie?
Kupiłem sony mdr as200. W morele.net są za 55pln. Brzmienie raczej ciepłe, najważniejsze że po godzinnym biegu nadal są na swoim miejscu polecam
-
Sezon Rowerowy 2016
W tej cenie to szukał bym czegoś ze sztywnym widelcem. Te wszystkie zoom'y to tylko dodatkowa waga , amortyzacji nie uświadczysz . Generalnie szukaj jak najlżejszego i raczej na osprzęcie sram'a.
-
Sezon Rowerowy 2016
Rowerek fajny, ale ... zależy gdzie i jak jeździsz. Jeżeli chcesz full'a to rozumiem , że będziesz go katował w ciężkim terenie, góry itp. Jeżeli nie to szukaj raczej hardtail'a. Co do Fox'a fakt amorki bardzo dobre ale w Polsce masz tylko jeden serwis, który do tanich nie należy a kupując używany rower musisz się z tym liczyć . Generalnie teraz to najgorszy okres na kupno roweru, jeżeli Ci się nie spieszy to poczekaj do zimy, ceny spadną nawet o 40%
-
Sezon Rowerowy 2016
Oceń klocki , jeżeli zużyte to wymień. Oceń tarcze, jeżeli krzywe to masz jedno rozwiązanie... Jeżeli zbyt zużyte, to też trzeba by je wymienić. Jeżeli tarcze są w dobrym stanie i nie jeździsz 'hardkorowo' wymień klocki na organiczne, są bardziej miękkie i mniej hałasują przy hamowaniu. pozdrawiam
-
Sezon Rowerowy 2016
Aurigi to całkiem dobre hamulce. Hałasują podczas jazdy czy hamowania? Klocki masz organiczne czy metaliczne? Było coś grzebane przy hamulcach? Może wystarczy odpowietrzyć?
-
Sezon Rowerowy 2016
Nie ma standardowych tarczówek . Tarczówki są mechaniczne albo hydrauliczne. Podaj model to dobierzemy klocki. Przy moich BB5 lepiej hamuje na accentach niźli na ori. Btw. czy ktoś z Łodzi śmiga na bajku albo biega, jak coś to chętnie się przyłącze ? ja loguje swoje wyczyny na endomondo, a może ktoś ma jakąś fajną alternatywę to może bym coś innego wypróbował. od kilku lat http://www.sports-tracker.com/ . polecam. używam i polecam http://www.decathlon.pl/rkawiczki-na-rower--id_8217865.html.
-
Jakie Słuchawki Do Biegania Polecacie?
Witam. Szukam słuchawek do biegania. Generalnie mają trzymać się uszu i nie uwierać. Preferuję douszne/dokanałowe. W tej chwili na krótkie dystanse 5-10km. Będą grały z nexusem 4. Póki co znalazłem takie: http://www.sony.pl/electronics/sluchawki-douszne/mdr-as200 . Jakieś inne propozycje?
-
Wymiana wakum-kilka pytan
Jeszcze jedno pytanie. Czy zawór zwrotny na krućcu z pompy ma być 100% szczelny? Sprawdzałem na kupionej pompie i jednak trochę przepuszcza. W takim razie może zamontować dodatkowy zaworek zwrotny na przewodzie vacum-gumowy łącznik na grodzi silnika ?