Treść opublikowana przez mo2
-
Ledy
Jak wyżej . Brak homologacji i to tego słabo świecą.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wybiera się ktoś na Interstellar ? Dzisiaj premiera i na razie oceny ma rewelacyjne http://www.imdb.com/title/tt0816692/ najprawdopodobniej szykuje się prawdziwy hicior . Ja już miejscówki w imaxie mam zarezerwowane, niestety dopiero na niedzielę
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
Z postojówkami coś robiłeś? Dzisiaj przymierzałem te same co podałeś ale coś niepewnie siedzą w gnieździe... Btw. wnętrze świeci elegancko
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Wszystko jest w temacie . Tak trudno poszukać ?
-
Czy żarówki świateł cofania w polifcie są na can'ie ?
Ja oświetlenie wnętrza upgradowałem dzięki ledom od użytkownika Rabel_ z alledrogo. Ceny ma niskie i do jakości się nie mogę przyczepić. Ma w ofercie też większe żarówki np p21w z 50x SMD w cenie czteropaka . Za jakiś czas sprawdzę jak to świeci.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Mnie w sumie serial o niczym ale wciąga jak cholera...
-
Czy żarówki świateł cofania w polifcie są na can'ie ?
Dzięki za info. Montował może ktoś ledy w światłach cofania? jak to wygląda?
-
Sezon Rowerowy 2016
Nie lepiej poczekać? Za miesiąc lub dwa ceny niektórych rowerów spadną o ok 40% i za 2500pln Można będzie wyrwać np jakiegoś cuba na slx'ie...
-
Szyby elektryczne , podświetlanie , temperatura
Sprawdzić czujnik temp cieczy. Sprawdzić wskazanie temperatury cieczy na klimatroniku tak dla pewności. Co do szyb to faktycznie pompka nimi steruje, możesz ją wyciągnąć i sprawdzić czy nie dostała wilgoci, zimne luty itp. Pompka steruje też podświetleniem , ale wnętrza pojazdu. Co do panelu klimatronika to może już wyświetlacz padać. Najlepiej podmienić na inny i sprawdzić.
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
Podświetlenie nóg na bank w5w , przed chwilą sprawdzałem. I gdzie te foty ?
-
Czy żarówki świateł cofania w polifcie są na can'ie ?
Kontrolę mam ale nie wiem czy wszystkie żarówki sprawdza.
-
Czy żarówki świateł cofania w polifcie są na can'ie ?
Jak w temacie. Zamierzam je zmienić na ledowe i nie wiem którą wersję ledów zamontować
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
Elegancki opis Muszę tylko zmierzyć u siebie w polifcie długość wszystkich c5w i składam zamówienie Na nogi to myślę o tych: http://allegro.pl/led-6-x-smd-canbus-t10-w5w-can-bus-gratis-fv23-i4720173792.html i ewentualnie o http://allegro.pl/led-t10-8smd-t-w5w-gratis-promocja-fv23-i4723465184.html jako trzeci stop w sedanie. Co do wstecznych to do polifta chyba trzeba canbus ? A do oświetlenia tablicy to raczej preferuję coś w cieplejszej barwie...
-
Dorobienie kluczyków KOMPLET. Kodowanie, adaptacja, dodawanie pilota, IMMO, PIN, pompka centralnego zamka.
Pierwszego posta wcięło tylko na taptalk'u . Btw opis co do antenki jest w temacie
-
Zmiana oświetlenia wnętrza a4 b5
A możesz podać które dokładnie żarówki brałeś ? Masz podświetlanie nóg ? Jakieś foto może ?
-
Odklejona deska rozdziercza przy AIRBAG'u pasażera
Potwierdzam. Podkleiłem kropelką i już ponad rok trzyma.
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
do kół to raczej minimum m17
-
Czyszczenie / Wymiana kolektora ssącego
vagcat.com i masz etke online za free. Trzeba tylko założyć konto.
-
Zegraki timex - opinie
No to nie ciekawie z timexem bywa. Chociaż nie powiem T2P140 jest designerski i dobrze na ręku leży . Na zdjęciach wygląda dużo większy niż w rzeczywistości . Na ten moment jedyną alternatywą jest casio ef-540d-1avef . Może ktoś z Kolegów posiada ten model?
-
swap ramion wycieraczek od paska b5 fl
Dzięki za info . Czas rozpocząć poszukiwania
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
...było
-
Opinia na temat skrzyni i wzmacniacz
peiying to syf co do earthquake się nie wypowiem , bo nie znam
-
Wybór dywaników - który lepszy?
Generalnie też preferuję welur , najlepiej ori Udało mi się takowy nabyć od kolegi z forum w cenie skrzynki piwa Jednak na zimę zakładam gumy. Z gumowych to mam coś takiego , bez stoperów ale swoją robotę robi , nic się nie ściąga , nie zawija itp. http://allegro.pl/audi-a4-a6-c5-c6-b5-b6-b7-dywaniki-korytka-gumowe-i4632283239.html
-
alien isolation
Jak kto woli... Mi jakoś pad w FPP nie podchodzi, co do kanapy to się oczywiście w pełni zgadzam
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Panowie jaki klucz jest potrzebny do odkręcenia kierownicy w polifcie. Pytam bo mam zamiar wymienić koło a na bank nie mam tak dużej nasadki i nie chcę odkręcać, sprawdzać, przykręcać , śmigać do sklepu po klucz i powtarzać temat od nowa A jednak musiałem... . Dla potomnych : Klucz trzpieniowy spline M12