Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mo2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mo2

  1. mo2 odpowiedział(a) na quattro87 temat w Audi A4 B5
    Jak wyżej . Brak homologacji i to tego słabo świecą.
  2. Wybiera się ktoś na Interstellar ? Dzisiaj premiera i na razie oceny ma rewelacyjne http://www.imdb.com/title/tt0816692/ najprawdopodobniej szykuje się prawdziwy hicior . Ja już miejscówki w imaxie mam zarezerwowane, niestety dopiero na niedzielę
  3. Z postojówkami coś robiłeś? Dzisiaj przymierzałem te same co podałeś ale coś niepewnie siedzą w gnieździe... Btw. wnętrze świeci elegancko
  4. Wszystko jest w temacie . Tak trudno poszukać ?
  5. Ja oświetlenie wnętrza upgradowałem dzięki ledom od użytkownika Rabel_ z alledrogo. Ceny ma niskie i do jakości się nie mogę przyczepić. Ma w ofercie też większe żarówki np p21w z 50x SMD w cenie czteropaka . Za jakiś czas sprawdzę jak to świeci.
  6. Mnie w sumie serial o niczym ale wciąga jak cholera...
  7. Dzięki za info. Montował może ktoś ledy w światłach cofania? jak to wygląda?
  8. Nie lepiej poczekać? Za miesiąc lub dwa ceny niektórych rowerów spadną o ok 40% i za 2500pln Można będzie wyrwać np jakiegoś cuba na slx'ie...
  9. Sprawdzić czujnik temp cieczy. Sprawdzić wskazanie temperatury cieczy na klimatroniku tak dla pewności. Co do szyb to faktycznie pompka nimi steruje, możesz ją wyciągnąć i sprawdzić czy nie dostała wilgoci, zimne luty itp. Pompka steruje też podświetleniem , ale wnętrza pojazdu. Co do panelu klimatronika to może już wyświetlacz padać. Najlepiej podmienić na inny i sprawdzić.
  10. Podświetlenie nóg na bank w5w , przed chwilą sprawdzałem. I gdzie te foty ?
  11. Kontrolę mam ale nie wiem czy wszystkie żarówki sprawdza.
  12. Jak w temacie. Zamierzam je zmienić na ledowe i nie wiem którą wersję ledów zamontować
  13. Elegancki opis Muszę tylko zmierzyć u siebie w polifcie długość wszystkich c5w i składam zamówienie Na nogi to myślę o tych: http://allegro.pl/led-6-x-smd-canbus-t10-w5w-can-bus-gratis-fv23-i4720173792.html i ewentualnie o http://allegro.pl/led-t10-8smd-t-w5w-gratis-promocja-fv23-i4723465184.html jako trzeci stop w sedanie. Co do wstecznych to do polifta chyba trzeba canbus ? A do oświetlenia tablicy to raczej preferuję coś w cieplejszej barwie...
  14. Pierwszego posta wcięło tylko na taptalk'u . Btw opis co do antenki jest w temacie
  15. A możesz podać które dokładnie żarówki brałeś ? Masz podświetlanie nóg ? Jakieś foto może ?
  16. Potwierdzam. Podkleiłem kropelką i już ponad rok trzyma.
  17. do kół to raczej minimum m17
  18. vagcat.com i masz etke online za free. Trzeba tylko założyć konto.
  19. No to nie ciekawie z timexem bywa. Chociaż nie powiem T2P140 jest designerski i dobrze na ręku leży . Na zdjęciach wygląda dużo większy niż w rzeczywistości . Na ten moment jedyną alternatywą jest casio ef-540d-1avef . Może ktoś z Kolegów posiada ten model?
  20. Dzięki za info . Czas rozpocząć poszukiwania
  21. ...było
  22. peiying to syf co do earthquake się nie wypowiem , bo nie znam
  23. Generalnie też preferuję welur , najlepiej ori Udało mi się takowy nabyć od kolegi z forum w cenie skrzynki piwa Jednak na zimę zakładam gumy. Z gumowych to mam coś takiego , bez stoperów ale swoją robotę robi , nic się nie ściąga , nie zawija itp. http://allegro.pl/audi-a4-a6-c5-c6-b5-b6-b7-dywaniki-korytka-gumowe-i4632283239.html
  24. mo2 odpowiedział(a) na mo2 temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak kto woli... Mi jakoś pad w FPP nie podchodzi, co do kanapy to się oczywiście w pełni zgadzam
  25. Panowie jaki klucz jest potrzebny do odkręcenia kierownicy w polifcie. Pytam bo mam zamiar wymienić koło a na bank nie mam tak dużej nasadki i nie chcę odkręcać, sprawdzać, przykręcać , śmigać do sklepu po klucz i powtarzać temat od nowa A jednak musiałem... . Dla potomnych : Klucz trzpieniowy spline M12

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.