Treść opublikowana przez mo2
-
Wkładka zamka
No i stało się. Jakiś kretyn majstrował przy zamku drzwi kierowcy. Wkładka jest uszkodzona (otwór ustawiony w pionie). Teraz pytanie ,czy jak najszybciej wymieniać wkładkę czy na chwilę obecną zostawić uszkodzoną (jak gamoń nie wszedł to chyba już nie wejdzie) ? Generalnie nie korzystam z zamka ,otwieram auto z pilota. Jak ktoś ma wkładkę na zbyciu to zapraszam na PW
-
AJM, nowy termostat, płyn, nie chce się nagrzać do 90st.
Behr, obecnie Mahle. Jakiś czas temu zmieniałem i wygląda identycznie jak ori, te same oznaczenia tylko znaczka vw/oooo brak
-
Bagażnik dachowy z avanta do sedana
Hej. Próbował ktoś rezać belkę bagażnika od avanta o numerze: 8D9 071 120 005 do sedana ? Dostałem komplet i jedna jest uniwersalna , natomiast druga tylko avant. Da się to jakoś dopasować czy nic z tego?
-
Sezon Rowerowy 2016
Dla wszystkich zamierzających kupić rower a wahających się między 26" a 29er powiem tak, przede wszystkim odpuścić 26 i rozważać 27.5 i 29. Ja ze wzrostem 173cm celowałem w fulla 27,5 , jednak po przejechaniu się na 29er zdecydowałem się na większy. Teraz stary 26" HT przy fullu 29er wygląda i jeździ jak zabaweczka
-
a4b5 wzmacniacz bose sedan gdzie zamontowac?
W bagażniku po lewej stronie za boczkiem, jakoś tak na nadkolu. Później zrobię i wrzucę zdjęcie. Zdjęcia na szybko
-
Woda pod dywanikiem kierowcy
U mnie lało z góry przez uszczelkę ramki drzwi. Lekkie dogięcie rękoma załatwiło problem .
-
Oświetlenie!
Przewody wygladaja ok. Może jakas podpowiedź ktore piny odpowiadają za oswietlenie. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
Oświetlenie!
Podepnę się. Brak oświetlenia bagażnika i tylnej kanapy po otwarciu odpowiednio baga i drzwi. Pompka była wymieniana i po podłączeniu w celu sprawdzenia było ok, natomiast po zamontowaniu w wygłuszeniu i schowaniu w swoje miejsce lampki nie palą. Oględziny pompki zrobione i wszystko wygląda ok. Mikrostyk zamka wymieniony, bez efektu. Jakieś pomysły ?
-
Błąd hamulcy przy odpalaniu, twardy pedał po zgaszeniu...
U mnie podobne cyrki się działy. Winne było nieszczelne serwo. Ale tak jak piszesz , zacznij od sprawdzenia przewodów podciśnienia (gumowe łączniki itp. ), sprawdź wakuometrem podciśnienie na vaccu, i turbululum. Sprawdź zaworki zwrotne . W sumie ogarnij całe podciśnienie. Sztanga gruszki na turbinie pracuje normalnie ? Słychać może syczenie z okolic serwa?
-
Sezon Rowerowy 2016
Za 2k pln to raczej wszystko jedno. Kross, giant czy scott są na tym samym osprzęcie w tej cenie. Krossa faktycznie możesz dostać taniej wybierając model z poprzednich lat. Co do osprzętu to celuj w alivio . Amortyzator przód to minimum suntour xcr - najlepszy z budżetówek, ale generalnie 2-3 lata i złom. Ogólnie to ciężko dostać rower w okolicach 2 tysi na olejowo-powietrznym amorze. Może się trafić coś na sr epicon , jakościowo jak rs reba ale znacznie tańszy. Nie pisałeś o rozmiarze kół, oczywiście polecam 29 .No i waga , celuj w okolice 13kg. Jak masz możliwość to bierz rower od zachodnich sąsiadów - ceny dużo niższe...
-
Sezon Rowerowy 2016
Na jurę wybieram się pierwszy raz, więc plan jest ogólnie mówiąc elastyczny . Generalnie lądujemy w http://www.domki-niegowa.pl/ niestety wszystko już zajęte. Trasa na pierwszy dzień to Mirów - Bobolice - Morsko - Podzamcze -Smoleń i powrót przez Pilicę , Przyłubsko, Kroczyce . Następnie przejazd autem w okolice Olkusza i ogarnięcie trasy głównie w oparciu o szlak z http://i.silesia.travel/barcoo/images052011/mapka_wieksza.jpg .
-
Sezon Rowerowy 2016
Hej. Zakupiony Thule 591. Orientuje się ktoś ile rowerów da się wyrzucić na bagażnik do sedana b5 ? Jakby co to w przyszły weekend ląduje na szlaku orlich gniazd , może są chętni na wspólny trip ?
-
Sezon Rowerowy 2016
Hej. Jaki uchwyt dachowy na rower polecacie. Najwięcej opinii i to dość pozytywnych jest o Thule 591. Do wyboru są jeszcze Atera Giro II oraz Aguri Acuda. Może jeszcze coś innego. Dodam że uchwyt będzie używany do kilku dłuższych tras rocznie >500km a moja koza ma kapcie o szerokości 2,25. Jakieś propozycje ?
-
Sezon Rowerowy 2016
Generalnie też się czaję na 29". W oko wpadła mi o taka meridka http://www.thebikeshop.de/epages/62303450.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/62303450/Products/MEY5BNXT/SubProducts/MEY5BNXT-0003 . W Polsce cena kosmiczna ok 6k pln . Obecnie też dobijam krossa (model sign panic) i sądzę , że nie jest wart więcej niż 500pln więc nawet nie będę go próbował sprzedać. Będzie robił za zapasowego bajka.
-
Sezon Rowerowy 2016
jeździsz na 29 " zapodaj no jakie foto bo też się przymieszam do 29 ale narazie nikt nie chce kupic mojego krossa http://olx.pl/oferta/kross-mtb-hexagon-v6-CID767-IDaaAJL.html Za taką cenę to raczej nie sprzedasz. Nowy nie jest tyle wart
-
Sezon Rowerowy 2016
Hej. Posiada ktoś doświadczenie z amorkiem sr epicon/epixon ? Obecnie mam na wykończeniu sprężynowe cudo o nazwie XCR i szukam czegoś trochę lepszego. Na rs rebe nie chcę się rzucać ponieważ prawdopodobnie obecny rower w przyszłym roku będzie bajkiem rezerwowym. Czytałem też dobre opinie o rst first.
-
Montaż tempomatu A4 B5
I u mnie już tempomat śmiga. Generalnie prosta operacją, ale bez vaga się raczej nie obejdzie. Miałem cały czas aktywny czujnik sprzęgła , przesunięcie o kilka milimetrów wystarczyło. Co dziwne vag nie zgłasza błędów czujnika inaczej niż w przypadku tego od hamulca sygnalizowanego dodatkowo kontrolką świec żarowych. @xXPiotrekXx19 mi pomogło spryskanie przełącznika WD40 bez żadnego rozbierania. Wielkie dzięki za opis i rady
-
Audi A4 B5 100km/h brak mocy etc.
Jak masz zapieczone łopatki w turbinie to kasowanie błędów nic nie da. Zrób tak jak pisałem albo turbo do czyszczenia.
-
Audi A4 B5 100km/h brak mocy etc.
Na piątym biegu powyżej 3k obr też nie idzie? U mnie wystarczyło się przejechać kilkanaście km z pedałem w podłodze i się turbululum przedmuchało . Od 2 lat spokój
-
Trzeszczy pod kratką nawiewu podszybia
Hej. Mi trzeszczy z kratki prawego nawiewu. Wystarczy ,że prysnę troszkę WD40 w kratkę mam spokój przez rok. Kilka dni czuć w aucie wudeka , ale zbytnio nie przeszkadza. Trochę prymitywne rozwiązanie ale jakoś nie mam weny do demontażu kratki .
-
Sezon Rowerowy 2016
proszę bardzo: https://www.boc24.de/shop/fahrraeder/mountainbike/twentyniner---29-zoll-bikes/merida-big-nine-tfs-xt-edition-mountainbike. dobra promocja, tylko trochę ponad 2k PLN
-
Montaż tempomatu A4 B5
No tak Dzięki, u mnie jest. Niedługo montaż wiązki tempomatu i mam nadzieję, że się obejdzie bez pytań
-
Montaż tempomatu A4 B5
Po czym rozróżniasz? Pytam, ponieważ mam lifta ale było w nim grzebane i mam zamiar założyć tempomat.
-
Sezon Rowerowy 2016
bo full nie jest do jazdy w mieście ....wygooglaj sobie, za dużo tłumaczenia. Fritzz to już DH a Ty nawet Mtb nie szukasz.... To jakbyś kupił Hummera h1 tylko po to aby jeździć po bułki 300m od domu. Poza tym licz się z serwisem amorów i hamulców-kilka stów na sezon !
-
Sezon Rowerowy 2016
Nie. Rower na fullu to wydatek minimum 5000pln. Na takim osprzęcie jak ma ten bulls to bałbym się do lasu wjechać a co dopiero po górach śmigać... zakładam, że zamierzasz używać roweru w terenie górzystym bo w przeciwnym wypadku odradzam fulla i skupiłbym się na porządnym hardtailu.