Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mo2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mo2

  1. 5 i 6 bez magazynku, na moje nie warte rozważenia. huzi00 ma w dobrej cenie http://olx.pl/oferta/zmieniarka-kosz-audi-a4-b5-a6-a3-CID5-ID7diCr.html
  2. Miałem dokładnie to samo i podczas mycia auta umyłem też pompkę konsekwencje opisane w powyżej . Ja ten korek/uszczelkę znalazłem na szrocie.
  3. Co to środków saphir, jak z zapachem? Miałem kiedyś styczność z renoskórem i zapach był fatalny. Do tak styranego boczka kubła : nadaje się Renovating Cream , Juvacuir czy zostaje obszycie?
  4. Przede wszystkim więcej danych . Jaki amor, jaki przebieg itp ? Ja np. na low-endowym xcr zrobiłem 3000km nieraz po błocie , większość po piachu i do tej pory działa elegancko. Chodzi o to, że te proste amortyzatory możesz rozebrać i sam zdiagnozować usterkę. Generalnie jeżeli rower masz od roku, zakładając że kupiłeś nowy to raczej serwis w ramach gwarancji. A brunoxa i tak kup, po kilkudziesięciu km jest niezbędny jak okresowa wymiana oleju i filtrów w TDI
  5. Jasne ze trzeba smarowac i nie gladz tylko golenie Żadnym teflonem do lancuchów tylko brunox'em do amortyzatorow po każdej dłuższej jeździe
  6. W żadnym wypadku ! Jeszcze Ci silnik wypadnie i co będzie? Jasne że można, osłona 'tylko' chroni silnik przed uszkodzeniami i wycisza. To drugie to raczej tyczy się diesli. Ja jeżdżę jakieś 3 lata bez osłony i powoli zbieram moce na jej kupno
  7. Rozbierz tapicerkę , wejdź do auta i niech ktoś leje wodę zobaczysz którędy cieknie. W mnie w sedanie nie było uszczelki w podłodze pod pompką i lało ze świateł. Polecam szybką diagnozę , ja się spóźniłem i pompka poszła z dymem
  8. Łap ! http://olx.pl/oferta/listwa-montazowa-oslony-silnika-pod-silnik-audi-a4-b5-passat-b5-CID5-ID8T1ut.html#ef5c001155 W sumie też się zastanawiam nad zakupem osłony i jak nie dostanę ori to pewnie wybór padnie na rezaw. Tylko jakie maty tam przykleić żeby to miało ręce i nogi ?
  9. Podłącze się. Mam taki uchwyt: Podejrzewam że to od nokii 3110 ale chcę się upewnić Do tego mam głośnik w drzwiach , jakieś ustrojstowo pod tylną półką między głośnikami i pozostałości po antenie na błotniku tylnym.
  10. mo2 odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w Audi A4 B5
    Wytłumacz łopatologiczne co się dzieję po przekręceniu kluczyka 'on' czy 'off'. Na moje to powinny się świecić po otwarciu auta 20s*60% i po uruchomieniu silnika na 30% a po wyłączeniu zapłonu 20s*60% i gasnąć
  11. mo2 odpowiedział(a) na gigss temat w 1.9TDI
    Generalnie to daj więcej info Czy turbina wyłącza się na każdym biegu? Przy jakich obrotach? U mnie akurat na piątym biegu turbo nie wchodziło w tryb awaryjny i wystarczyło przegonić auto z pedałem w podłodze przez kilkanaście kilometrów . Co do temp. to sprawdź na klimatroniku kanał 49. Jeżeli wskazania są takie same jak na zegarach to termostat a jak nie to czujnik temp.
  12. Kupiona caracassonne. Jak się sprawdzi to będą następne
  13. ad1. Demontaż głośnika i wizualna kontrola. Mi trzeszczał niskotonowy w tylnej półce . Okazało się ,że osłona cewki się odkleiła. Kropelka kropelki i po sprawie. ad2. Nie ad3. Wyczyść laser napędu. To chyba jedyna rzecz którą możesz zrobić. Jak nie pomoże to albo oddaj radio do fachowca albo podłącz zmieniarkę
  14. Eurobiznes aka Monopoly już przegrane tyle razy....Szukam czegoś nowego, może carcassonne albo osadnicy ? ktoś, coś?
  15. Witajcie. Szukam wieczornego czasoumilacza. Wybór padł na dobrą planszówkę. Jako, że nie grałem w takie gry od bardzo dawna proszę o opinie i sugestie. Do tej pory czytałem bardzo dobre recenzje Wiedźmina oraz Gry o Tron, jednak cena tych gier raczej odstrasza jakby nie było początkującego gracza . Do zestawu w akceptowalnej cenie mogę dorzucić Stronghold, Neuroshima Hex 3.0, czy Tajemnicze Domostwo. Generalnie gra dla minimum 2 osób do wieczornego piwka. Jakieś propozycje ?
  16. Sprawdź biegunowość żarówek
  17. Technicznie to rewelacja, fabularnie szału nie robi . Jak dla mnie i tak wysoko 7/10
  18. Rozumiem, że na przód zakładałeś COB'y, nie mam pojęcia jak to świeci U mnie dwie C5W smd 8x5050 plus dwie BA9S smd 5x5050 iluminują rewelacyjnie, aż nadto W nogi dałem 6x5050, da się upchać . Generalnie to nie polecam smd 3528 - małe i słabo świeci. Jak brać to smd 5050 lub większe. A cofania nie zmieniałem i po Twojej opinii chyba dam sobie spokój.
  19. mo2 odpowiedział(a) na Garet temat w Audi A4 B5
    Podłączam się do pytania. Może jakiś krótki manual ?
  20. prawa: 3B7955410 lub 3B1955410C lewa: 3B7955409 lub 3B1955409C
  21. Analizując opinie wyłamałem się i wybrałem http://www.casio-polska.pl/casio-ef-539d-7a-p-6659.html ot taki biały jak dojdzie to zdam relację. Dzięki za pomoc
  22. Tematów co do sprawdzania szczelności podciśnienia na forum trochę jest, wystarczy poszukać . A wakuometr można już dostać za ok 30pln .
  23. U siebie mam chyba 42mm z 8x SMD. Tak to świeci.
  24. Z doświadczenia wiem, że im dłuższe tym lepsze krótkie mogą wypadać nawet po podgieciu blaszek
  25. A ja jednak zawiodłem się trochę na interstellar. Jak na film Nolana zbyt bezpośredni . Mimo to mocne 8/10. Nikt nie wspomniał o ścieżce dźwiękowej a ta po prostu miażdży .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.