Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OficeR

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OficeR

  1. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Poopijali sie czy co? Nawet psy tu d*pami nie szczekaja
  2. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Porno? porno i duszno skoro aso nie znajduje to moze nie ma problemow ?? po co na sile czegos szuka ?? jest błąd czujnika położenia wałka rozrządu, czujnik wymieniony nadal jest błąd,. aso nie mają pojecia, kolega jest z łodzi, nie zna się na autach, szuka kogos godnego polecenia,. jak macie kogos info na PW no to niech kolega podjedzie na spota w niedziele bedzie pewnie DJ on zna tego cygana co kradnie dywaniki pewnie sie jakos dogadaja i ogarna temat kurna a gumowe tez podpierdziela bo planuje w przyszlosci sie zglosic do niego z 4 el jak juz wszystko uzbieram z gratow?
  3. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  4. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a w sumie moge se 50 walnac
  5. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jebac osame trza sie na ruskich szykowac Marcin odwalil szybka fure, troche sie ja opancerzy, uzbroi i bedzie za czolg robic
  6. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wezme czarny plastidip od siebie to sie pomaluje jedna puszka moze starczy ja swoim nawet na myjnie nie wjezdzam bo az wstyd z polamanym zderzakiem ale jak sie uda to moze niedlugo zamontuje sobie prawe lusterko od angola bo dzis przyjechalo do mnie ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------
  7. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie, bo jeszcze Ci siedzenia pobrudze Chyba ze podlece na szybko do reala i wezme od kasjerek jednego pampersa to wtedy chetnie
  8. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powiedz kiedy bedziesz na spocie to sobie popatrze i moze poslucham ---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- A gdzie masz podpięty LPG?
  9. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tempa baba... facet chce sie ratowac a tej sie nagle zachcialo czulosci
  10. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Koledzy ma ktos znajomosci z dobrym rzeczoznawca? PZU jak to na taka firme przystalo troche cienko mi ocenila szkode i oczywiscie na zamiennikach...
  11. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To trudno, sie prosil nie bede a ja wrocilem po wlasnie do pracy po urlopie... dzis dzien gospodarczy
  12. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja sie bawilem w doktora z kobieta ale bylem niedaleko bo przy Obywatelskiej tez sie liczy?
  13. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    marcindlug, heble tyl bez problemu tak jak mialo byc?
  14. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja w lodzi nie chowany to raczej po okolicznych wsiach sie rozbijalem fajne te wiejskie potupaje byly A teraz na dobranoc..... ... kwiatuszek a rano k**wa na uczelnie brnc
  15. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Spoko delikatni w rurkach chodza a prawdziwemu facetowi w jajka pija to trzeba bylo pojsc do Magnesu, tam chyba nie patrza na delikatnosc twarzy klienta klubu
  16. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pierdyle dzis nie macham jutro mam nadzieje kobita mi pomoze w walce z zatorem w mosznie
  17. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie widzę problemu aby panterke zdjac
  18. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  19. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale by motorówkę zrobił
  20. A co byś polecał? U siebie mam te śmieszne niby gwiazdki szare a pod nimi chyba jest aluminium a też na przyszłość widzę u siebie malowanie.
  21. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    USiA wg mnie szału nie robi. Tu jest Polska, ja chce łowickie wycinanki Na A8 forum i A6 forum ogarneli sobie ramki 3D:jerk:
  22. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wolimy klubowe Racja, dopiero co kupilem klubowe i nie dosc ze jedna srube musze rozwiercic to juz mam brac natepne ramki
  23. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  24. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nosz k**wa wieczor z przygodami. W tirze walnela opona uszkadzajac w jadacym za nim ciezarowym zderzak i chyba chlodnice a jak juz wypadla z pod ciezarowego przyleciala szczesliwa do mnie i rozwalila mi dolny hokej, kratki w zderzaku i oslone a przy okazji o lakierze nie wspomne Szukam zatem hokeja, kratek zderzaka i lakiernika dobrego. Dobrze chociaz ze umiem ladne oswiadczenia pisac
  25. OficeR odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale oplem miota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.