Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yahoo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yahoo

  1. A to taki ot sobie kościółek
  2. A to moglem byc ja hehe żonke do pracy odwoziłem Pozdrowienia
  3. Grzeją to się nowe Macbooki pro ale i tak bym takiego kupił
  4. Shell V-power Diesel uwaga !!!! 4.99 od ostatniego tankowania cena podskoczyla rowno o 20 groszy.
  5. Zmieniarki nie mam. Natomiast dzisiaj o dziwo CD odpalilo. Wczesniej wylaczalem silnik wlaczalem ponownie i caly czas bylo zle. A po nocy jest ok. Czy po wylaczeniu auta dopiero po ilus minutach odcinane jest zasilanie ? Moze to dlatego, moze jakos sie zresetowalo. Nie wiem ale narazie działa oby tak zostało.
  6. Dziś siadam do auta odpaliłem płytke w Radiu Symphony no i dziwnie sie cięła. Włączyłem silnik, strzeliło w głośnikach i płyta już nie działała mieli przez chwile płyte i wyskakuje err, jest tak na kazdej płycie jaką włoże. Aha i za każdym razem jak mam odpalone funkcje CD i uruchamiam silnik to strzela w głośnikach. Natomiast przy słuchaniu radia wszystko jest ok nic nie strzela i wszystko działa. Czyżby nie wiem spalił się moduł CD ?
  7. Ok jak bede to sie zapytam [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2010, 22:38_________________________________________________Co do polerki to jej nie robią. Natomiast dzis odebralem auto. Maska i zderzak zrobiony na tip top. Lakier dobrany idealnie. POLECAM !!!! Szeroka 27 pytac o Mariusza. Kawał dobrej roboty.
  8. Dzisiaj jakoś hmmm 16:30 coś koło tego widziałem ładne identyczne jak moje granatowe Audi A4 Avant po II lifcie z naklejką klubową z tyłu. Było to na ulicy szerokiej w długim korku aż do koscioła na krzekowie Pozdrawiam
  9. No no śliczna niunia
  10. O to byłem ja Pozdrowienia
  11. w B5 wlasnie niby bylo cos takiego jak pakiet sport. Nie bylo s-line ale byl pakiet sport. Wlasnie obnizona fura z trojramienna kierwonicą i znaczkiem s-line. Spojzcie nawet teraz na konfigurator audi to są tez pakiety comfort itp. wiec moze wtedy tez byl pakiet sport gdzie dodawali jakis tam zestaw bajerow i tyle. [mod]temat dotyczy B7 !!!!!!!!!!! [/mod]
  12. najlepiej spać w 150 osób pod gołym niebem, albo w basenie. Będziemy pilnować warty i jak ktoś będzie się zanurzał zasypiając to będzie się rzucało puszką od browara. Coś się wymyśli heh Albo w ogole nie spać i tyle A namiot wojskowy dobra sprawa
  13. nikon, nikon, nikon... tyle powiem:)
  14. No no możecie mnie dziubki brać całego ale żony nie oddam
  15. Pytanko, jak z pokojami, w sensie mozna wybrac 2 osobowy czy bedzie grupowo nie wiadomo jak Moja niewiasta z wiadomych przyczyn wolałaby mieć ze mną jeden pokoik
  16. Zalozony zestaw Febi z 3 tys km temu. Dzis auto na przegladzie i wszystko wyglada ok. Zadnych luzow. Poza tym bylo to przed wymiana zawieszenia. Nie wiem coz to moze byc. Dzisiaj juz spokoj, wczoraj jak sie goraco zrobilo to caly dzien piszczalo a wieczorem juz spokoj.
  17. Ok temat wraca hehe. Wiec tak, wtedy mi skrzypialo piszczalo przy skrecaniu glownie w miejscu i przy uginaniu prawego kola. Dzialo sie to tylko jak mocno temperatura spadla w zimie i po pewnym czasie minelo. W miedzy czasie wyminilem caly komplet wahaczy, oslony przegubów. Dzis zrobilo sie cieplo i o dziwo znow to samo w tym samym kole. Jak stoje autem albo bardzo wolne jade i krece kierownica w prawym kole cos piszczy, trzeszczy i jak uginam koło to jest tak samo. Coz to moze byc wahacze zrobione, oslony przegubu tez. Czy przy kreceniu kierownica i uginaniu moze tak trzeszczec nie wiem amortyzator czy moze przegub ?
  18. Ja właśnie u nich będę błotnik robił po spotkaniu z sarną. Wydają się uczciwi
  19. Hmmm wiec tak. Gadalem wczoraj z lakiernikiem i jednak maske zostawiam, powiedzial ze jak sie ktos bedzie znal to bedzie wiedzial ze to nie od zwierzyny. Natomiast ten lakiernik powiedzial ze spokojnie mozna wyciagnac kase aby caly blotnik zrobil wszystkie poprawki wygiecia. Zatem trzymam sie jednak normalnej wersji czyli uszkodzenie blotnika przez sarne. Tutaj naciagne kilka rysek i malutkie wgniecenie na blotniku. Natomiast maski jednak nie rusze. A jakbym chcial maske zrobic to niestety 400 zl za cale wymalowanie machy. Aha pomyslalem jeszcze ze jak sie zapyta koles w PZU o maske co to jest, to moge sciemnic ze kilka dni temu ktos na parkingu chyba wjechal we mnie albo nie wiem ktos cos porysowal i nie zglaszalem bo NIBY nie wiem ze mini AC uznaje takie rzeczy. A on jak bedzie dobry to powie aby to zglosic itp. Ogolnie chodzi o to ze chcialem juz wczesniej powiedziec ze ktos mi cofnal w maske jakaś ciezarowka czy cos i wtedy mini AC to uwzgledni jak auto bylo na parkingu.
  20. hmmm może troche wegnę maskę lampę poluzuje
  21. Rowniez polecam Nikona, ja mam D90 jestem bardzo zadowolony a D5000 tez zbiera dobre opinie, ta wada fabryczna jest juz chyba rozwiazana i w nowych partiach juz to raczej nie wystepuje. Jak na poczatek taki aparat w zupelnosci wystarczy i to nawet z naddatkiem.
  22. No tez tak wlasnie mysle. Mam nadzieje ze sie uda
  23. Ok wiec tak. Pierwsze zdjęcia to tak naprawde to co zrobila sarna. W sumie to jest nic i jestem zaskoczony ze jedynie tyle. Natomiast chcialbym pod sarne podpiac jeszcze te 3 rzeczy pierwsza to tez zderzak a 2 ostatnie to wlasnie maska. Aha na tym ostatnim zdjeciu te takie poziome to nie sa rysy tylko przetarlem ręką bo był pyłek i sie rozmazalo wiec tylko te po srodku takie odprysniecie z troche uszkodzona maska. No i teraz czy da sie to jakos zalatwic. Szczerze to nawet wole zrezygnowac z tego mikro pekniecia od sarny na rzecz zrobienia tej maski bo i tak musze to zrobic i tak wiec teraz jest okazja. Da sie to jakos zalatwic ? Co do swiadkow to mam wszystkich ktorzy ze mna jechali hehe autem czyli 4 osoby.
  24. Nie no od lasow nic nie chce. Sproboje to zalatwic z mini AC w koncu to obejmuje wiec powinno byc dobrze. Najciekawsze ze nawet po takim w sumie nie duzym incydencie przychodzi chwila refleksji i daje do myslenia heh. Noga z gazu automatycznia opadla w dalszej drodze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.