Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

yahoo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yahoo

  1. POLECAM !!!!!!! Kupiłem komplet filtrów, olej a i zapewne w przyszłości zawieszenie zostanie kupione. Ceny fenomenalne. Jeszcze raz wielkie dzięki.
  2. Na 90% to termostat. Miałem tak samo, a to że pokazuje na blacie 90 stopni a na klime 80 to jest normalne gdyż powyżej 80 stopni wskazówka pokazuje cały czas 90 stopni. Podobno po to aby nie odwracać uwagi kierowcy zatem, wszystko rośnie normalnie a już powyżej 80 stopni na blacie pokazane jest 90. Ja wymieniłem termostat i mam stale 88 stopni około i jest wszystko w porządku.
  3. U mnie niestety była pompa do regeneracji, ale lało sie dość porządnie. Co do regeneracji ja zrobiłem za 800 zł. Ale to może być naprawdę pierdoła. Podjedź do dobrego mechanika i nie daj się zrobić w konia. Bo łatwo naciągnąć kogoś.
  4. Ja zrobiłem 10 tys tylko i wylacznie na V power Diesel i ani razu nie mialem zadnej niespodzianki.
  5. Zauważyłem ogromną masową przesiadkę z NK na facebook i musze powiedzieć, że słusznie. Facebook naprawde fajna sprawa do kontaktu ze znajomymi.
  6. Kurde ja zrobiłem właśnie z 9 tysięcy od wymiany oleju i nie musze ani kropeleczki dolać. Fakt, że silnik po remonciku jest a nalatane już 212 tysięcy. Silnik 1.9 TDI AFN rocznik 1999r.
  7. Stukają cały czas czy tylko po pierwszym uruchomieniu? Przy hydraulicznych popychaczach może zastukać co jest spowodowane tym, że olej musi do niego dotrzeć zwłaszcza po nocnym postoju. Tylko z rana albo po dluszym postoju okolo 5 sekund góra klepią a potem spokój.
  8. Polecam CarSerwis ile biorą nie mam pojęcia. Zadzwoń do nich albo się przejedź to się wszystkiego dowiesz.
  9. no właśnie a w deszczu wszystko ok ? Zobacz czy nie masz zapchanych tych rynienek, oglądnij dokładnie czy wszystko szczelne. Najlepiej po umyciu auta otwórz też maske i oglądnij gdzie woda sie dostaje. poczytaj tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125006.0;highlight=po+umyciu było juz kilka takich tematów.
  10. Hmm aha w sumie faktycznie to akurta z okolo 10 kilometrow bylo. Z reguły mi łapał po około 5. Dzięki za info.
  11. Ja mam dylemacik, wlałem Motula w tym roku 8100 xcess i hmmm albo to zbieg okoliczności albo zaczęły stukac z rana popychacze. Nie wiem co było wlane wcześniej więc to może też wina tego. Natomiast pytanie lepiej wlać następnym razem Motula czy Liqui Moly ?
  12. Czy w zimie moze auto w zasadzie aż 2 krotnie dłużej łapać 90 stopni ? Standardowo mi łapał w około 15 min jazdy w mieście. A dziś było zimniej auto stało 2 dni bez jezdzenia i już pół godziny zanim złapał 90 stopni. Normalne ?
  13. Ja laczki mam, Goodyear Ug7+ nowiutkie. I chyba zmienie w przyszlym tygodniu tylko bede musial zalatwic stalowe fele. Kazdy zmienia kiedy chce ja wole wczesniej bo nie mam czasu potem stac w kolejkach.
  14. Ja w przyszlym roku bede kupowac kino i bedzie to wlasnie AVR255. Co do 260 slyszalem ze pomimo ze jest nowsze jest gorsze w wielu aspektach od AVR255. Do tego bede jakies JBL i zobaczymy jak zagra.
  15. Ok dzieki za namiary
  16. No właśnie wszystko sprawdzone i jest w naprawde świetnym stanie. Ale faktycznie mechanik stwierdzil ze pompa wspomagania chodzi cieżko. Czy to może być problemem ? Po wymianie koła pasowego z pompy cykanie jest troche mniejsze jakby. Może to pompa w środku pada.
  17. ajjjj nie czytałem a bym podjechał. Musze zobaczyć czy mocno przymulone auto jest. Mam do Was pytanko, zwalił mi sie chyba laser, przestało mi czytać płyty w moim Symphony, przerywało aż przestało w ogóle (err1). Płytka czyszcząca nie pomogła. Znacie kogoś kto sie zajmuje elektroniką tego typu i co by zrobił radyjko?
  18. Więc tak: - Dream Theater w Spodku kilka lat temu - Limp Bizkit wraz z Kaiser Chiefs i Manic Stree Preachers czy jak sie tam ich pisze na festiwalu w Szczecinie - Rammstein w tym roku w Atlas Arena w Łodzi - Mike Stern Band ( z moim guru perkusyjnym Dave Wecklem - jeden z najlepszych perkusistów na świecie) w klubie Free Blues Club w Szczecinie
  19. Heh i wlasnie do takiej konkluzji dziś doszliśmy z mechanikami. Pojechałem dziś poraz n-ty z tym problemem, wymienili jeszcze koło pasowe pompy wspomagania na używke za grosze, bo stare było troche podejżane. Przeglądneli dosłownie wszystko, od rozebrania wiska, sprawdzenia wszystkich kół pasowych w tym wału korbowego i NIC !!!! Nigdzie nie ma żadnego bicia ani luzów wszystko w jak najlepszym porządku. Wymienione koło pasowe alternatora i pompy, do tego nowy napinacz oraz nowy pasek PK. Problem pozostał ale stwierdziliśmy, że narazie go olewam i czekamy aż coś się stanie albo zacznie cykać na stałe. Obawiam sie tylko, że jeśli to coś sie rozpierdzieli to narobi niezłego bałaganu i unieruchomi mi gdzieś auto. Ale co tam miło mieć świerszcza pod maską z rana
  20. No to by pasowało, bo o tyle ile moge to na słuch znalezc to jakby z okolic wiska wlasnie. Co do dzwieku to takie cykanie troszke metaliczne z momentami lekkim jakby popiskiwaniem. Co do polewania wodą, to pasek był wymieniony tydzień temu i nada to samo wiec to nie jego wina. Dzis jade do mechanikow ostatni raz, jak nic nie znajda to sobie odpuszczam i poczekam az na stale zacznie cykac, swiergotac.
  21. wiesz co na poczatku popychacze u mnie z rana klepią przez kilka sekund wiec zagluszaja ale od razu to cyka i stopniowo przestaje.[br]Dopisany: 10 Październik 2010, 18:17_________________________________________________Kilka osób zasugerowało, że to może być koło pasowe na wale korbowym. Teraz pytanie, czy to jest duży koszt oraz czy jest go ciężko wymienić ? trzeba zdejmować przód ?
  22. Dziś nagrałem filmik, na filmiku znacznie slabiej to slychac niz w rzeczywistosci. Kurde i po kilku minutach mija. Pasek PK nowy, napinacz nowy, kolo pasowe alternatora ma pol roku. Co to jest ? http://w849.wrzuta.pl/film/3IZUg56Q5Vr/wierszcz
  23. Faktycznie podobnie macie. Ja kurde mam wymieniony napinacz, pasek, kolo pasowe alternatora. Kurde swiergotalo a wczoraj po wymianie paska zaczelu juz stukac. Ale tez kilka minut i przestaje. W poniedzialek ostatni raz wioze auto do mechanikow i jak nie znajda tym razem to sobie odpuszczam i poczekam az zacznie na stale swiergotac albo pasek zacznie piszczec. Ja tez podejzewam ze to moze byc wiskoza. Ehhh. [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 19:03_________________________________________________Właśnie mam pytanko. Może to faktycznie być wisko, o ile dobrze rozumiem to wisko się mocniej zasprzęgla jak jest bardziej nagrzany silnik. Faktycznie cykanie slychac jakby z tamtej okolicy i gdy silnik troszke sie nagrzeje to powoli przestaje cykać. Moze to faktycznie być wisko. Da rady jakoś jest odłączyć ? aby się nie zasprzęglało w ogóle ? Chodzi aby sprawdzić czy te cykanie to problem właśnie wisko. ?
  24. Nie mam wyboru musze poczekać aż coś będzie słychać wiecej albo dluzej. Pompa wody ma z 18 tys przejechane. Tylko najśmieszniejsze to że wystarczyło znów ściągnąć i zalozyc paski i znów jest cisza. Zobaczymy.[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 02:30_________________________________________________Witam, pisze ponownie sprawy sie skomplikowaly problem w zasadzie wciaz ten sam. Walczymy z mechanikiem ale za bardzo nie wiadomo co jest. Zatem jak pisalem na poczatku po odpaleniu auta bylo slychac takie cykanie z okolic alternatora, wentylatora itp. Zostal wymieniony napinacz bo juz latał cały i ustało na okolo tydzien i znow zaczelo tak samo cykac, potem pojechalem ponownie aby zobaczyc co jest, zostały tylko zdjęte paski wszystkie i nic nie bylo slychac, i znow na tydzień spokój a potem ponownie cykanie, jezdzilem tak kilka miesiecy, zaczelo cykac a raczej to był taki świerszcz caly czas z przodu z prawej strony od kierowcy. Potrafil juz nawet na rozgrzanym silniku tak cykac a raczej swiergotac. Pojechalem wczoraj do mechanikow, z rana odpalili sluchali szukali i psikneli tylko pasek i ustalo, zatem podjeto decyzje aby go wymienic. Po wymianie pasku dzis z rana odpalam auto i co ?????? Zaczelo stukac, z tej okolicy jakby ktos stukał śrubokrętem o metal, stuka wolno z 2 razy na sekunde tak jak sie obraca pasek. Nie mam pojecia coz to moze byc, wszystkie kola wygladaja z zewnatrz ok. Pasek nowy, napinacz nowy, kolo pasowe alternatora w lutym wymieniane bo sie rozlecialo. Na 100% to jest cos po drodze paska PK bo wystarczy go zdjac i nic nie cyka ani puka. Teraz po wymianie paska zaczelo stukac juz. Nie mam pojecia co robic. Mechanicy mowia aby narazie jezdzic i czekac na cos wiecej bo jest w tym problem ze po kilku minutach juz nic nie slychac a potem w ciagu dnia to prawie nie slychac, najbardziej z rana. Aha jak wlacze klima swiatla itd to slychac to bardziej, czyli jak jest obciazony to bardziej. Jak zwiekszam obroty to przestaje stukac. Macie pomysly ?
  25. yahoo odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    I tak najwieksza zabawa jest online. Chyba nigdy do konca nie gralem trybu kariery, zawsze od razu online lece Co do Fifki 11 faktycznie jest sporo zmian, gra sie swietnie, czekam na pelna wersje i od razu wciagam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.