Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franciszek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franciszek

  1. Ja często jeżdżę do Berlina. Nie mam zadnej naklejki i nigdy nie było problemu. Z tego co pamiętam można tez podjechać do stacji kontroli pojazdów w Berlinie nalepka kosztuje chyba 5 euro
  2. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powinienen miec. Jutro sprawdze. Mati dojszlo pięknie dziękuje :hi:
  3. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu dioda auto nieoświetlona? sygnał nie pociągnięty? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Kaju u mnie tez nie swieci
  4. witam
  5. siema
  6. Artur ja mam moduł. Będziesz na chacie o 15 stej? Swiatło stopu zamowilem wczoraj ,mogę zadzwonić jutro rano żeby dorzucili jeszcze jedno dla Ciebie. Zglosze się Gdzie zamawiales stop?Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka Zamowilem tutaj http://allegro.pl/show_item.php?item=5218284043 plus rączka ręcznego O 17:00 jade zakladac fajerę.Mogę podjechac przed 17:00 lub po zalozeniu kiery,jak Ci pasuje
  7. Artur ja mam moduł. Będziesz na chacie o 15 stej? Swiatło stopu zamowilem wczoraj ,mogę zadzwonić jutro rano żeby dorzucili jeszcze jedno dla Ciebie.
  8. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mateo dzięki Daj znac jutro jak znajdziesz chwile
  9. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie potrzebuje 3 szt spinek metalowych,mocujących dekor koło drązka zmiany biegów takich jak na foto. Ma ktos moze cos takiego na sprzedaz?
  10. No powiem Ci Artur ze auto zaczyna wyglądac
  11. Siemka
  12. Pozdrawiam typa który przerysował mi zderzak i spie....ił Michał kiedy odbierasz kojota ? Ucho masz u mnie dobrą wódeczkę tylko jeszcze nie wiesz za co
  13. witam
  14. Starszy brzeszczot ale swoj klimat ma Blank and Jones-After love(ibiza mix)http://timdreamer.wrzuta.pl/audio/2Yn0bxtghVj/blank_and_jones-after_love_ibiza_mix
  15. Jutro podjade zapytać Krzychu . Myslę ,ze ciężki temat
  16. witam
  17. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podziękował
  18. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mateusz masz może jakiś namber takiego kompletu Bez problemu wszystko podchodzi z a3?? Z drugiej strony czekam już ponad 5 tygodni na nowe wtyczki do bi xenona ,Kolejne 5 tygodni czekac na wajche Aso ma problemy z dostawami
  19. franciszek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Pany gałka pikowana s line 6 biegow dostepna tylko w Aso ?? . Nie rzuciła się komuś w oczy na jakiejś aukcji (nówka) ory?? Podziękował
  20. Witam
  21. Siemaneczko Krzychu jeszcze raz podziękował
  22. Witka
  23. Witam Takie tam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.