Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dymekn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dymekn

  1. Na filmiku slychac ze silnik juz chodzi jak wlaczasz swiatla wiec moim zdaniem nie zawsze zrobi test, natomiast mnie ciekawi czy sprawdzales wlacznik na auto i wtedy w ciemnosci odpalic silnik?
  2. Spoko. Dzięki. Szukam teraz ale liczą sobie £40 za taką. Widzę tu też taką ale pisze ze z A5 ale jak się numer będzie zgadzał to musi pasować jak mniemam. klepane z fona Panowie jakiego numeru GATEWAYa szukac do MMI 3g+?
  3. NIezle pomodzone auto, nie moge nacieszyc oczu . Pokaz jeszcze teraz srodek po tych modach.
  4. Czyli w moim przypadku w grę wchodzi ramka przedlift tylko z wersji HIGH. Idąc dalej czy ktoś potwierdzi ze to są te właściwe numery 8K2 857 185 F bądź H? klepane z fona
  5. ok. ale czy poliftowa jednoczęściowa ramka podejdzie w mój stelaż w którym jest obecnie ramka w dwóch częściach? czyli czy taka ramka; http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-A4-B8-SILVER-DASHBOARD-MMI-SCREEN-SURROUND-DRIVERS-AIR-VENT-TRIM-2008-11-/322071188389?hash=item4afcf053a5:g:ZMUAAOSwz2lXC76O podejdzie w zamian za taką; http://www.ebay.co.uk/itm/262357191342?_trksid=p2055119.m1438.l2648&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Pytam bo łatwiej i taniej jest dorwać jednoczęściową. Obiło mi się o uszy ze mocowania do stelaża w jednej są poziomo a w drugiej pionowo... no i ten nieszczęsny licznik przedlift jest w kształcie inny chyba niż polift
  6. Panowie a jak wygląda sprawa obudowy wyswietlacza (tej ramki z przyciskiem do awaryjnych) przy przejściu z concert/ symphony na mmi 3g+? Idzie ja jakoś przerobić a może trzeba będzie od polifta dorwać? Z tym ze polift chyba ma to w jednym kawałku ( od wyświetlacza aż po nawiew powietrza kierowcy). I tu następne pytanie czy ta ramka poliftowa siądzie ładnie na licznik przedlift? klepane z fona
  7. Dziekuje za rozwianie watpliwosci A side asist nie aktywne tylko instalacja jest jak mniemam?
  8. Tak to u mnie wyglada; 6+2
  9. Będę musiał sprawdzić kostkę przy sterowniku klepane z fona
  10. Dwa albo więcej kabli pociagniete jest w tył lusterka za stelaż i nie widzę gdzie idą.moze tam jest wtyczka zamocowana. Nie chciałem rozbierać całego lustra bo chłodno i mogą plastiki popekać. klepane z fona
  11. Ok. W wolnej chwili będę musiał zrzucić panel z drzwi i zobaczyć. Na razie dzięki. klepane z fona
  12. Czy ma się to jakoś do kolorów w moim angliku? Sam fakt tylu kabli może świadczyć o instalacji fotochrom? klepane z fona
  13. Tak też zrobię bo nie chce mi się zrzucać paneli z drzwi znowu. Szkoda klipsow. Popacze i napiszę. klepane z fona Czerwony, czarny x2, biały, żółty, niebiesko - brązowy, brązowy, niebiesko -żółty, brązowo- biały Takie zauważyłem w lusterku. Większości ciężko dostrzec żeby zrobić zdjęcie. Dwa czarne to ogrzewanie lusterka. Biały czerwony i bodajże brązowy do silniczek a co z resztą? klepane z fona
  14. Kolega pytał raczej o fotochrom. Fakt. Pytałem o fotochrom bo podgrzewanie mam[emoji41] klepane z fona
  15. Panowie a czy orientuje sie ktos czy tak jak w moum aucie do lustra idzie 8 kabli to jest instalacja pod fotochrom tylko wklady mam zwykle? Dodam ze wewnetrzny fotochrom z fabryki. Dzieki.
  16. Super kolor. Oby sie dobrze i dlugo sprawowalo.
  17. Ladny S-line tylko wlasnie pokaz srodek Oby sie sprawowal jak najdluzej.
  18. No to majątek. Mi się bardzo podoba. klepane z fona Pomalutku montują się skórzane podłokietniki drzwi... Niestety nie jestem tapicerem ale ja dla mnie różnica jest.. Tu bez obicia skórzanego... A tu już po montażu... Zostały jeszcze przednie drzwi... tylko kiedy? Czasu ciągle mało...
  19. Ja wsadzilem cos takiego; http://www.aliexpress.com/item/L155-Free-Shipping-New-30W-High-Power-CREE-T10-LED-Bulbs-For-Car-Backup-Reverse-Lights/32347430854.html?spm=2114.01010208.3.1.rk0yYi&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201602_2_505_506_503_504_10020_9905_502_10001_10002_10017_10005_10006_10003_10021_10004_10022_10018_10019,searchweb201603_2&btsid=ab7cb092-db53-4103-8b29-e8296df5e354 wywalilo blad ale jest to do wylaczenia VCDS-em. kolega komoornik udostepnil procedure; Here are the steps: Module 46 Central Convenience > Security Access 16 > 16017 Adaption 10 > Channel 181 > Convert your decimal number to binary (for example my default number in decimal is 65535, converted to binary = 1111111111111111), then change bit 10 and 11 from 1 to 0 (my new binary value becomes 1111001111111111, which is 62463 in decimal) > Enter the new binary value > Test > Save Tak tez zrobilem tylko zastanawia mnie czy nie pokazuje mi bledow z zarowek wstecznego czy z calego auta...?
  20. Fakt, ale daje radę [emoji41] klepane z fona Czy ktos jest moze w posiadaniu takowego pokretla w chromie? chetnie odkupie. Panowie numer tego pokrętła to bodajże 8R0 059 528 A. Bardzo ciężko dostać ale może ktoś ma wejścia. Jak coś to dawać na pw klepane z fona Wsteczny LED na pokładzie;
  21. Panowie wiec jak wygląda cała procedura wyłączenia powiadomienia o spalonej żarówce? No i czy jest to wyłączenie powiadomienia żarówki wstecznego czy całego systemu ostrzegania? klepane z fona
  22. Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki . Od dłuższego czasu jestem już na forum ale jakoś nie mogłem się zebrać i pochwalić autem. Po wspaniałej B6 1.9 TDI 130KM AVF (ale musiał ją Niemiec dłubnąć bo dusiła w fotel na każdym biegu )... ... przesiadłem się do B8 Avant S-line Executive Lava Grey WYPOSAŻENIE Silnik CAGA 143KM (bi?)xenon LED przód LED tył Klimatyzacja 3 strefowa Skóra z alcantarą Kierownica wielofunkcyjna Servotronic Tempomat FIS Radio Symphony3 >>> MMI 3G Plus Google Koło 18cali Hak JAK DO TEJ PORY ZROBIONE Opony Pirelli Cinturato P7 Blue 245/40/18 Przyciemnione szyby Ceramiczne klocki hamulcowe ATE Czarne dekle kół Pakiet QQ1 full Panel klimy z polifta Odblokowane VCDS-em większość pożytecznych rzeczy Żarówki kierunków przód i tył LED Przycisk blokowania/odblokowywania drzwi pasażera Podświetlana+chrom regulacja nawiewów Przełączniki szyb chrom W PLANACH Wydech 3.0 Kiera i manetki polift czekaja na montaz Składane lustra zrobione Podłokietniki drzwi w skórce zrobione Nakładki na pedały a'la RS zrobione Grill od S4 zrobione
  23. Wszystko jest. Zrobiłem te kodowania i światła świecą z pełną mocą jak otworzę drzwi i przygasaja po włączeniu zapłonu do wartości ustawionej przed wizytą w audi jedynie regolacji brak klepane z fona Zapomniałem dodać że w radiu błąd 01043 o niewłaściwym oprogramowaniu coś. Czy wersja jaka posiadam (0310) to najnowsza możliwa do symphony? klepane z fona
  24. Radio symphony zielonego menu brak klepane z fona
  25. Mam mały problem z oświetleniem a mianowicie po ściąganiu ochrony komponentu przez Audi auto wróciło do mnie z wyłączona wizualizacja PDC, wyłączone podświetlenie nóg no i nie było już opcji ściemniania i rozjaśniania podświetlania nóg. Włączyłem sobie prawie wszystko z powrotem, natomiast jak doszedłem do kodowania; MMI Basic Symphony/Concert [56 - Radio] --> [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 8 --> Bit 7 - Wnętrze Ustawienia światła (1 = aktywne) ...opcja była juz zaznaczona jednak nie ma jej na wyświetlaczu... nie jest to jakies super ważne ale denerwuje bo było a nie ma. czy ktoś ma jakis pomysł?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.