Treść opublikowana przez Rafal_
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chrysler Newport ?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
krzyniek byles pierwszy
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
z tego co pisze o tym autku to nie taka mala podpowiedz-roznica w modelu jest subtelna a w latach troszke wieksza [br]Dopisany: 05 Lipiec 2008, 14:19 _________________________________________________zgadza sie nastepnym razem postaram sie bardziej :>
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
nie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to drugie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a co powiecie na to:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Fiat 2300 S Ghia-Coupe
-
[B5 ABC] Jaką instalację założyć ?
kolego Darkippo przejechalem na gazie ponad 5 tys.km i nie moge powiedziec zlego slowa-chodzi bez zarzutu pali srednio 12 litrow lpg i jesli mialbym jeszcze raz zakladac zrobilbym to bez zastanowienia wazne jest tez kto Ci to bedzie robil-mi robil to koles u ktorego zakladalem juz druga instalacje i facet naprawde zna sie na tym tak wiec ja polecam :th:
-
centralny zamyka po nacisnieciu hamulca
ja tez stawiam na to ze to funkcja alrmu-jak zakladalem ostatnio u siebie alarmik to tez mial taka funkcje ale zrezygnowalem z tego
-
[B5 AFN] Podczas jazy-zapaliły sie kontrolki,wskazówki spadły do zera na ok.1sek
no i d... blada wyciagnalem licznik zapsikalem magicznym psik psikiem (takim czyszczacym styki elektryczne) kostki, poruszalem, kilka razy wkladalem i wyciagalem wtyczki ale niestety nic nie pomoglo-obrotomierz dalej skacze i zapalaja sie kontrolki powie mi ktos czy jakis magik-elektryk rozwiaze ten problem czy trzeba wymieniac caly licznik i czy poki co moge z tym jezdzic? a tak wogole to dlaczego po opadnieciu obrotomierza zapalaja sie kontrolki i uruchamia sie sygnal dziwkowy?czyzby z niego komputer czytal czy jest cisnienie oleju itp.?bo w takiej sytuacji komp. zachowuje sie jakby nie bylo cisnienia, brak plynu chlodzacego czy plynu hamulcowego wiem ze troche zagmatfalem ale nie potrafie inaczej tego wyjasnic[br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 12:30 _________________________________________________cześć wszystkim pociągnę dalej temat obrotomierza... przez długi czas miałem spokój z tym zjawiskiem ale powróciło do mnie... ;( myślałem że ot tak sobie wszystko wróciło do normy-ale samo to chyba nic się nie robi :gwizdanie: czy z takim zachowaniem obrotomierza może mieć coś wspólnego któryś z przekaźników (jeśli tak to który)?coś mi się zdaje ze któryś pyka jak obrotomierz opada... miałem je już po kolei wypinać przy uruchomionym silniku ale wole zapytać czy tak można i jeszcze jedno pytanie -dlaczego klima sie wyłącza jak zeświruje obrotomierz? mam nadzieje ze ktoś mi coś poradzi bo trace cierpliwośc na koncepcje elektryków/elektroników w mojej okolicy-"może to, a może tamto..." dodam jeszcze ze błędów na vag-u brak a wszystkie luty w liczniku poprawione
-
WAŻNE :)
dorzuciłem sie i ja :th:
-
Polecane instalacje LPG/CNG
a w moim adi od dwoch miesiecy serducho 2.6 zasila STAG300 i jest super-pali srednio 12 literkow moc taka sama a ile taniej... tak wiec polecam :th:
- [B5 AFF] Zakup licznika
-
[B5 AFF] Zakup licznika
a nie ma roznicy czy silnik jest 4-ro czy 6-scio cylindrowy?
-
[B5 ABC] Po wymianie rozrzadu cos stuka
a ja chcialbym odswiezyc temat mi tez po wymianie rozrzadu, pompy wody, wszystkich rolek, termostatu, rolki napinacza paska wielorowkowego i lozyska na rolce od klimy zaczelo cos stukac ale tylko na cieplym silniku (tak gdzies z przodu motorka) przy obrotach do ok 1500obr/min a powyzej znika nie stuka to glosno bo tylko jak stoi sie z przodu samochodu a w srodku nic olej tez wymienilem na Mobil1 polsyntetyk zaraz po rozrzadzie (jakies 2000km temu) zaznacze tylko ze z jazda i praca silnika (pracuje rowno) nie ma zadnego problemu pomozecie?
-
[B5 AAH] Moja A4 2.8 Quattro
a ja mam gaz i jestem zadowolony a audiczki napewno nie sprzedam zalozylem przed swietami stag300 poki co zrobilem dopiero jakies 1000km i nie wiem jak bedzie sprawowac sie pozniej ale narazie jest git :th: a tak wogole to kolega nie pytal czy zakladac czy nie tylko co...
-
[B5 ABC] Jaką instalację założyć ?
po pierwszych kilometrach i przeliczeniu niunia spala mi ok 11l-12l gazu-jazda 50/50 trasa/miasto w cztery osoby z wlaczona klima tak srednio spokojnie (z predkoscia 120-130) tak wiec mysle ze jest super :> a roznica w przyspieszaniu minimalna wiec poki co jestem zadowolony polecal bede pozniej-jak zrobie z 10tys.km i jak bedzie wszystko ok
-
[B5 AFN] Podczas jazy-zapaliły sie kontrolki,wskazówki spadły do zera na ok.1sek
i dzisiaj zglupialem... obrotomierz calkiem zwariowal-praktycznie caly czas podskakuje raz nawet opadl calkiem zapalily sie wszystkie kontrolki i po ok 10 sek. pojawil sie sygnal dzwiekowy odrazu sie zatrzymalem i zgasilem silnik po chwili go zapalilem i bylo ok-ale caly czas wskazowka podskakuje podpialem pod komputer i lipa bo nie ma zadnych bledow-zaczyna mnie to draznic i coraz bardziej sie martwie zeby cos nie pierdutlo ;( pomozecie?
-
[B5 ABC] Jaką instalację założyć ?
i stalo sie-od rana nuna stoi u gaziarza mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze autko odbieram dzisiaj ew. jutro kolo poludnia-napewno pochwale sie pierwszymi wrazeniami z tanszej jazdy a zdecydowalem sie na Stag300 dzieki za zainteresowanie tematem pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 13:09 _________________________________________________no i mam moja audiczke pierwsze wrazenia z jazdy bardzo pozytywne-jak na benzynce a ile taniej zobaczymy jak bedzie sie sprawowac po dluzszym użytkowaniu dzieki za wszystkie porady
-
[B5 ABC] da sie podlaczyc taki zestaw?
o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki
-
[B5 ABC] da sie podlaczyc taki zestaw?
dzieki[br]Dopisany: 07 Marzec 2008, 19:20 _________________________________________________a czy takie radio z taka mala zmieniarka podlacze bez zadnych przerobek [img=http://img99.imageshack.us
-
[B5 AFN] Podczas jazy-zapaliły sie kontrolki,wskazówki spadły do zera na ok.1sek
hej podepne sie do tematu wczoraj tez mnie to spotkalo-na ulamek sekundy obrotomierz opadl do zera i zaswiecily sie kontrolki (bez sygnalu dzwiekowego) i wszystko wrocilo do normy wczesniej tylko podskakiwala wskazowka obrotomierza podczas jazdy-czasem czesciej czasem rzadziej pomoze tylko podlaczenie pod komputer?
-
[B5 ABC] da sie podlaczyc taki zestaw?
Hej Musze zmienic radio w swojej niuni bo mam starszna kiszke :gwizdanie: Czy podepne bez problemu pod fabryczna instalacje taki komplecik? Wstawilem Ci zdjecie poprawnie * Flyer
-
[B5 ABC] Jaką instalację założyć ?
Dzieki za odpowiedzi :> Moze ktos jeszcze sie wypowie?
-
[B5 ABC] Jaką instalację założyć ?
Witam wszystkich Duzymi krokami zblizam sie do monatzu instalacji LPG-w gre wchodzi oczywiscie tylko sekwencja Czy moze mi ktos doradzic jaka bedzie spisywala sie najlepiej? Podzwonilem troszke i zaproponowano mi trzy rodzaje: BRC sq26 za 4200zl Stag 300, wtryski valtek, elektronika wloska(bodajze zavolli) za 3000zl Zavolli za 3200zl powie mi ktos ktora bylaby najlepsza?