Treść opublikowana przez Rafal_
-
Jakie biuro podróży ?
Dzięki wielkie za zainteresowanie-może nie tylko mi się przyda W niedzielę postaram się odwiedzić biuro Itaki w Lublinie-jak coś to się pochwalę
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ford Mustang IV generacji (1971-1973)?
-
[ALL B5] Zerwana linka podnoszenia szyby - zestaw naprawczy
Jeśli zerwała Ci się linka to te plastiki w niczym nie pomogą. Ale jeśli szyba spadła tylko z tych uchwytów (często się łamią) to powinny pasować i powinieneś je wymienić sobie sam bez większego problemu. Jak to wina uchwytów to musisz wyjąć całą ramkę wpiąć plastiki w linkę i założyć ją na rolki (w tym zestawie powinien być rysunek jak to wygląda i taki śmieszny kluczyk do naciągnięcia linki). Ja miałem taką przygodę w poprzednim samochodzie (Toledo II) gdzie rozwiązanie było podobne jak w Audi i wymieniłem sam-zeszło mi ze trzy godzinki ale dałem rade Nie taki diabeł straszny Powodzonka
-
Jakie biuro podróży ?
za konkrety
-
Jakie biuro podróży ?
No właśnie... :gwizdanie:. Stronkę od Wihajstra przejrzałem i są oferty które by mnie interesowały. A miał ktoś do czynienia z biurem Triada? Jest u mnie filia-propozycje też mają niczego sobie ale chodzą różne słuchy na "ich" temat...
-
Jakie biuro podróży ?
:> Jest jedno ale... gdybym chociaż raz tam był to wiedział bym co chcę zobaczyć i czego oczekiwać (pod względem porównawczym), a tak wiem tylko że chcę żeby był zaje...fajnie
-
Jakie biuro podróży ?
Witam. Na przełomie Czerwca-Lipca z moją drugą połówką chcielibyśmy się wybrać na jakieś "saksy" do Grecji (taka "mała" podróż... ). Jeszcze nie zdecydowaliśmy konkretnie gdzie bo najpierw trzeba wybrać biuro które było by wiarygodne. I tu prośba do Was-czy moglibyście polecić jakieś pewne biuro podróży? Bo gdybym miał bazować na opiniach z netu to chyba nie zdecydował bym się na żaden wyjazd... Z góry wielkie dzięki
-
[B5 ABC] Szarpie na niskich obrotach
Dzięki bardzo
-
[B5 ABC] Szarpie na niskich obrotach
A czy związek z dolegliwościami mojej OOOO może mieć: - brudna przepustnica?Jeśli tak to czy muszę ją adoptować po czyszczeniu bo podobno w tym silniku się nie adoptuje? - zasyfiona odma?Prawdę mówiąc to nawet nie wiem w którym miejscu ona jest - wspomniany przez danii1987- silniczek krokowy? (chociaż on chyba odpowiada za niskie obroty a u mnie one są ok) A może odpiąć na jakiś czas aku żeby się zresetował ECU? A jak wykasować stare i zrobić te nowe mapy? (benzynowe bo gazowe ustawiłby mi fachman od gazu)Wybaczcie że tak drążę ten temat ale chciałby w końcu rozwiązać problem
-
[ALL] Jakie felgi
Wiem że cena nie bardzo do przyjęcia a ET tym bardziej Chodziło mi raczej o wzór A miałby gdzieś ktoś foto b5-atki na takiej feldze?
-
[ALL] Jakie felgi
Też powoli zaczynam rozglądać się za 17-stkami (felgi ) na lato Oprócz ori S-line myślałem o takich http://moto.allegro.pl/item517038732_felgi_rh_porsche_8_x17_5x112_mm.html tylko nie wiem jak by to wyglądało Jakie wasze zdanie?
-
[B5 ABC] Szarpie na niskich obrotach
Świeczki już wymienione. Dzisiaj jadę do gaziarza żeby poustawiał gazoline (i tak już pora na wymianę filtra ), jak to nie pomoże to pójdą przewody. Mam nadzieje że wszystko wróci do normy. Dzięki za zainteresowanie tematem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja zawitam na pewno (chyba że się ziemia rozstąpi) Śledziłem ten wątek od początku ale nie chciałem się deklarować bo nie wiedziałem na 100% czy będę miał wolne
-
[B5 APS] Instalacja gazowa do silnika 2,4 V6
Z czystym sumieniem mogę Ci polecić instalacje Stag300. Ja zapłaciłem 2800, zrobiłem już kilkanaście tysięcy i nic (odpukać) A co do warsztatu to zakładałem w Kraśniku-super montaż i serwis Jak będziesz zainteresowany po namiary pisz na PW
-
Jak minęła zabawa sylwestrowa???
Imprezka u znajomych gdzieś do 4-średnio ale nie najgorzej A wczoraj miałem trochę słabości do południa Ostatnio coś mi się składa że zawsze muszę odchorować...
-
[B5 ABC] Szarpie na niskich obrotach
Nie sądzę żeby coś samo z siebie się nagle zrobiło - musi być tego jakaś przyczyna. Nawiasem mówiąc jest to troche wkurzające że nie moge sobie jechać delikatnie na trójce a później rura-a tak mi się podobało jak szedł od samego dołu Tak się teraz zastanawiam czy u mnie może mieć to związek z tym że któregoś dnia po nocy pod chmurką (było kilka stopni mrozu) odpalałem auto i akumulator słabo zakręcił, pojawiła się nawet kontrolka ABS-u na chwilke i za moment zgasła. Może wtedy złapał jakiegoś błęda...
-
[B5 ABC] Szarpie na niskich obrotach
Ale czy źle złożony rozrząd objawiał by się tylko takimi skutkami? W sumie nie dawno była robiona głowica ale nie sądze żeby było coś źle poskładane bo robił to łebski koleś, a z resztą szarpanie zaczęło się kilka dni temu. Muszę sie "zaopatrzyć" w lepszy programik do diagnozy bo mam tylko poskiego vag-a 4.9 a z tego co czytałem nie za wiele nim nie zdziałam. No chyba że da się nim zrobić jakieś logi-takie podstawowe w wolnossącej benzynce??
-
[B5 ABC] Szarpie na niskich obrotach
Witam Ostatnio zauważyłem że coś poszarpuje silnikiem podczas jazdy w niskim zakresie obrotów (1200-1700), a szczególnie przy gwałtownym przyspieszaniu - dzieje się tak na każdym biegu. Czasem też delikatnie szarpie przy hamowaniu silnikiem. Nie ważne czy jadę na PB czy LPG. Dodam jeszcze że na biegu jałowym silnik pracuje równo - nic nie kuleje, żadnych wahań obrotów, spalanie również się nie zmieniło. Spotkał się ktoś kiedyś z podobnymi objawami? Z góry dzięki za wszystkie sugestie
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
Tyle że u mnie śmiga wszystko jak ta lala Zaciekawiła mnie tylko teoria kierownika BMW i chciałem poznać Wasze zdanie na ten temat
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
raczej ciężko by Ci było przykleić ją na pokrywie bagażnika jak w sedanie
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
Witam Wczoraj na drodze zaczepił mnie koleś z biemki i mówił że gdzieś, od kogoś, kiedyś słyszał że nie powinno się montować anteny CB na klapie bagażnika bo z dachu robi się jakiś ekran i coś tam, coś tam-nie bardzo go zrozumiałem bo były zakłucenia a później się rozjechaliśmy Moje pytanie jest więc takie-czy może być przyklejona na pokrywie bagażnika czy nie? Trochę mnie to zaciekawiło Powiem szczerze że nie uśmiecha mi się jej ładować na dach bo zasięg jest super (czasem aż za duży), a i tak jest dość wysoko (mam chwyt magnetyczny i długość bata 1m) Co o tym myślicie?
-
[B5 1Z] Obrotomierz nie działa
Ja też u siebie miałem problem z obrotomierzem (fakt że inny silnik bo PB) i rozwiązałem go dopiero po dłuższym czasie-nikt nie wiedział co jest. Sprawdzane były zimne luty w zegarach, kupiony drugi licznik (chociaż test zegarów wychodził pozytywnie), sprawdzona cała instalacja elektryczna, sprawdzony komputer, błędów żadnych też nie było I nic nie pomagało. Długo jeździłem bez obrotomierza i z kolorofonem na zegarach (paliły się wszystkie kontrolki) i nie załączała się klimatyzacja. Padało jeszcze podejrzenie na impulsator zapłonowy i czujnik halla. Aż trafiłem do konkretnego gościa. Diagnoza była szybka krótka i trafiona-do wymiany cały komputer (pognite ścieżki). Tak też zrobiłem-i od tego zabiegu jak ręką odjął Nie wiem skąd u Ciebie motorek dostaje sygnał na obrotomierz ale na pewno musi iść przez komputer-spróbuj sprawdzić jeszcze to Sorki za "krótką" historię mojego przypadku ale może doszukasz się u siebie podobnych objawów Powodzenia
-
[ALL B5] Zawias sportowy używany, czy warto kupić??
Ja też chciałbym mieć u siebie troszkę niżej-fakt że dopiero na wiosnę ale zakup można zrobić teraz Znalazłem coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=486588677 Wie ktoś może co to za typ zawieszenia (niby oznaczone ) i czy pasowało by do mojego samochodu [ABC]? Nie bardzo się na tym znam dlatego pytam
-
Strefa Śmiechu
Chłopaku licz się troszkę ze słowami-nie jesteś u siebie "na podwórku" Coś tu kilku kolegów jest bardzo przewrażliwionych na punkcie policji-czyżby jakaś familia? :gwizdanie: Ciągle jakieś OT i OT na ten temat-a tak na marginesie to "władza" nas przyzwyczaiła do tego jak bardzo duża ich większość się zachowuję (szczególnie młodych). A jak takie filmiki biją w czyjąś dumę to przecież nie ma przymusu ich oglądać Troszkę spokoju bym proponował
-
[B5 ABC] Wydmuchana uszczelka pod głowicą
Rano jadę i ostro będę negocjował cenę. Samochód stał u gościa od środy, w piątek rozmawialiśmy i nie wspomniał nawet słowem o takim wzroście ceny-rozumie 10%-20% więcej od wyjściowej ale nie 50%... A może zapomniał o jakiej kwocie rozmawialiśmy i teraz coś kręci? Planowanie głowic przecież nie jest takie drogie-powiedział że obydwie + sprawdzenie szczelności to jakaś stówka Swoją drogą przez to dowiedziałem się że był z nim już taki przypadek-miał być wymieniony kompletny rozrząd w a4 z motorem 1.8 i ogólne przepatrzenie auta. Cena 1100 a do odbioru 1600... Niby wszystko na fakturze było-doszedł jeden wahacz, uzupełnienie jakiegoś płynu, coś tam coś tam... Też trochę dziwne... No nic zobaczymy co przyniesie nowy dzień-na pewno się pochwalę. Mam nadzieję z autkiem będzie już wszystko ok ale w razie co nad następną wizytą u tego "Pana" się poważnie zastanowię...[br]Dopisany: 02 Grudzień 2008, 02:10_________________________________________________Nareszcie już ją mam :> Wszystko zrobione jak trzeba-do niczego nie można się doczepić Tylko ta cena-spadła tylko o stóweczkę Nie będę żałował oby tylko wszystko hulało jak trzeba. Dwa tygodnie bez autka-chyba wieczorkiem trochę pobrykam bo już zapomniałem jak "to" się robi :>