Treść opublikowana przez Rafal_
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Rafal_ skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ4F5BN078325
-
Zmiana, ładowanie i kodowanie akumulatora w A4 B8
Witam. Prosiłbym o rozwianie moich wątpliwości: samochod A6 C6 2.0 diesel, 2011r, stary akumulator 92ah AGM, chciałbym wymienić na kwasowy 95ah. Z informacji dostępnych wynika że jest możliwość takiej zmiany i odpowiedniego zakodowania, ale po próbie umówienia się z lokalnym "szpecem" powiedział że tylko AGM bo kwasowy długo nie pożyje, to samo usłyszałem w serwisie Audi... Można czy nie można? Z góry dzięki
-
[B5 ABC] Po wymianie rozrzadu cos stuka
Niestety ale nie pamiętam.
-
[B5 ABC] Po wymianie rozrzadu cos stuka
Głęboko było kopane Z tego co pamiętam u mnie problem tkwił w pompie wody - po wymianie na inną problem ustąpił.
-
Dekielki do felg
Orientuje się ktoś czy dekielki o numerze 4B3 601 165A i 4B0 601 165A pasują zamiennie? Wizualnie nie różnią się zbytnio tylko jak z wielkościami? Te pierwsze ciężej dostać...
-
Polecane opony letnie
jeśli to do mnie to sytuacja jest taka że jestem na etapie kupna felg, i akurat na tych które mnie interesują są właśnie takie oponki (całkiem świeże)
-
Polecane opony letnie
Miał ktoś styczność z oponami Achilles Art Sport? Da się na tym bezstresowo jeździć?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
skóra w moim autku może nie jest jakaś zaniedbana, ale daaawno nikt o nią nie dbał i jest strasznie sucha (jak cerata), jest też kilka pęknięć czy na zamaskowanie pęknięć typowych dla skóry i odżywienie jej nada się coś takiego (używał ktoś)? http://allegro.pl/balsam-renowator-skory-tapicerki-21-kolorow-i5355135570.html
-
Szerokie A6 C5 Avant
dzięki gwint dla mnie ok - nie lubię betonu, a ten jest w miarę komfortowy końcówki może faktycznie troszkę za bardzo wypuszczone - chyba trzeba będzie je odciąć i pospawać raz jeszcze
-
Szerokie A6 C5 Avant
Nankang NS-2 245/40R18 koła założone - bez jakiejkolwiek gleby to .ujnia jak się patrzy ale na zimówkach dalej jeździć będzie jeszcze taki grill a z eksploatacyjnych - będzie walka ze zbieżnością z tyłu (wymiana tulejek i śrub bo starych nie idzie ruszyć, a cena nowych wahaczy w ASO zabija...) wpadło kilka bzdur... końcówki Buzzer 100mm lotka a'la RS gwint AP moduł DRL/CLH tak to mniej więcej teraz wygląda - wiem wiem koza
-
Simson s51
mam prawie identyko, za łepka człowiek się wytłukł na nim (miał ciężko ale dawał radę)
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no to może spijemy jakąś piane
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
widziałem kilka autek i spoko żadna tajemnica miejscowość Hadykówka (trasa Nowa Dęba - Rzeszów) http://www.hej.mielec.pl/baza-ogloszen/art22009,darkfol-przyciemnianie-szyb-jakosc-za-najnizsza-cene.html ciekawe jak by grupowo u nich tylko czy byli by chętni na "wycieczkę"?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi Frampol zaliczasz w lipcu??
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
pewnie jakieś superekstarawyczesanefunkcje
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
ja niestety odpadam, mam propozycję za 250-270 w takiej samej odległości ode mnie co do Lublina (tylko na południe)
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
jak by cena była "dobra" to może i ja bym się podłączył
-
Szerokie A6 C5 Avant
kapcie od mrogala dotarły
-
Szerokie A6 C5 Avant
nie będzie różnicy w wadze (przodu)?
-
Szerokie A6 C5 Avant
po długiej nieobecności w temacie wpadły lampki na tył z polifta ringi zegarów ori z A6 kiera trójramienna są relingi w chromie (brak zdjęcia, ale będzie ) kupione też felgi 18" 8,5J ET30 (czekam na oponki) wywalone Nivo z tyłu (założone 1BA) i już jest sztywniej, poluje na gwint ew. jakiś kit obniżający, ale do 4.2 V8 tragedia (wiem że nowe są od ręki ale $$ się nie zgadza )
-
Przyciemnianie szyb
Hadykówka (ok. 30km od Rzeszowa w stronę Nowej Dęby), widziałem kilka aut i robota spoko, cenowo też chyba nie źle (za 5 szyb w A6 C5 270zł - jadę w czerwcu ) 880896223
-
felgi firmy "krzaki"
faktycznie za sztukę... nie zwróciłem uwagi - nawet bym nie wstawiał linku...
-
felgi firmy "krzaki"
http://allegro.pl/oryginalne-polerowane-felgi-18-audi-a3-a4-i5388862074.html
-
Przestał działać obrotomierz, migaja kontrolki oleju, temperatury świeci się rezerwa
w swojej byłej B5 miałem też takie objawy, do wymiany było ECU (jakieś ścieżki się popaliły), po wymianie grało
-
Polecane opony letnie
pamiętam że też zastanawiałem się który model, ale naczytałem się o częstym "ząbkowaniu" Sessanta i wybrałem Ultrac Cento