Treść opublikowana przez Rafal_
-
Cyrk z wolnymi obrotami
będziesz kupował jakiś "zwykły" w motoryzacyjnym?
-
Cyrk z wolnymi obrotami
te problemy z szarpaniem też miałeś?
- Cyrk z wolnymi obrotami
-
Cyrk z wolnymi obrotami
ja wymieniałem i cewkę i moduł, przewody wymienione beru, świece ngk
-
Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons
żeby do naszych a4 było tyle co do a8 i to w takich $$ to co druga jeździła by z rikardo na pokładzie
-
Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons
jak mi się podobają te a8-ki jak by był jeszcze środek z fotelikami recaro to już całkiem
-
Zabudowa w lewym boczku
tutaj jest fajnie pomyślane WWW.FABIACLUB.PL - Zobacz temat - [Manual] Zabudowa suba we wnęce z boku bagażnika mam chęć się za to zabrać ale ciągle brak czasu...
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
pisze się i ja
-
Cyrk z wolnymi obrotami
też z tym walcze, może wina krokowca? lpg u mnie na pewno nie ma z tym nic wspólnego bo dzieje się to zarówno na pb i lpg, na vagu żadnych błędów jakie ciśnienie powinien pokazywać wakuometr?
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
delegalizacja tylko zwiększy picie:whistling: i produkcje księżycowej mocy wszystko jest dla ludzi ale z głową
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Nie przesadzaj, 0,0 to juz by byla minimalna przesada bo zjadlbys cos z alkoholem, wykazaloby i bys mial masakre za ciasto czy inna pier**le. nie przesadzaj że po batoniku czy ciastku utrzymuje się coś dłużej we krwi (no chyba że ktoś wszamie cały tort nasączony 0,5l % ) tak swoją drogą ciekawe dlaczego nie pokazują twarzy tych drani? powinna być pokazana gęba, i dane personalne!!!
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
ołów też kosztuje - na każdego trzeba nową kulkę, na sznur z "bydlakami"! powinno być zmienione dopuszczalne stężenie alkoholu do 0.0
-
Sylwester 2013/2014
jutro na 8 do pracy także tego
-
remoncik glowic itd porady
a może to krokowiec?
-
[B5 APS] by czorny
Endrju tylko taki żart sytuacyjny...
-
[B5 APS] by czorny
o to to
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
- A3 8L Armiego - 1.9 ASZ 5D
czym polerowałeś reflektory?- Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic
kolor lakieru przezajebisty środek już troche mniej - ale to kwestia gustu we wnęce koła zapasowego jest wlepka z kodami wyposażenia i po niej dojdziesz- Jaki gwint? Doradźcie
też przelatałem ten sezon na FK i również mogę polecić- Opłaca się kupować jeszcze PS3?
mnie też ostatnio naszło na konsole tylko waham się między PS3 a XBOX-em 360? ktoś może sklecić kilka zdań o jednym i drugim?- A4 b7 1.8t
- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
łosz kurw@- [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
też jestem po ogarnięciu grzanych luster u mnie plus był taki że okazało się że mam grzane lustra tylko maty nie grzały, a minus że musiałem kupić całe wkłady bo ze starych nie szło odkleić mat bez uszkodzenia odblasków (były w kiepskim stanie i odchodziły razem z matami) przerobiłem tylko podgrzewanie po tylnej szybie bo było po kluczyku i hula - [B5 APS] by czorny