Treść opublikowana przez Rafal_
-
[B5 APS] by czorny
nie folguje
-
Wędkarstwo
kilka wypadów spiningowych i karpiowych zaliczone ale bez efektów
-
[B5 APS] by czorny
od 1.6 przedlift do 2.4 polift
-
Moje prace
- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
sruby klucze kable przekazniki probowki vagi i inne w tą stronę bardzo nie idę żeby czegoś nie sp***dolić i żeby dojechać- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
coś czuję że przed samym zlotem szmaty, gąbki ręczniki itp. nie będą stygły przy aucie- [B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
foteliki mega ale te światła dzienne to takie se- [B5 ADR] A4 Czarny sedan by pablo
ten szpojler wypertol- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
bedzie chyba ksero- Car audio dla ubogich :D szukam przednich głośników co pociągną na radiu
mam od jakiegoś czasu i gra ok dla mnie dużym + jest to że nie ma napchane .uj wie czego, nie ma żadnych skakających mrówek na wyświetlaczu (nie męczy w nocy), ogólnie łatwa i przyjemna obsługa mogło by mieć podświetlenie przycisków przy włączonych światłach jak radio jest wyłączone- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jedną i w zupełności starcza- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
też tą brałem i wygląda całkiem całkiem ale paput coś marudził że za ciemna- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Są dawaj na PW no i już- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
miejscówki jeszcze są?- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
ile $$? no nie piertol- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
własnymi rancami czy gdzieś dawałeś? i jak sprawa z gwintem?- [B5 APS] by czorny
jaki to fylter, ile dałeś za niego i gdzie kupiłeś?- [B5 APS] by czorny
czorny masz porównanie jak pracuje silnik ze zwykłym filtrem powietrza a ze stozkiem?- Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
tu porównaj sobie folię i ori mrogala ori usa jest jednak trochę żółte a dalej taka folia pewnie jak u Rafała cięzko bedzie znaleźć podobną do ori https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969027_479187468817762_1630916328_n.jpg zzostaja malowanki farbka do witrazy za słaby manual a tak wygląda na świeżym powietrzu- Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
ja coś kojarzę że była akcja że gościu się pomylił i jedno zero za mało napisał- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
wiadomo że trafić w taki kolor jak ori raczej nie da rady kupowałem tutaj FOLIA DO LAMP CZARNA JASNO CZARNA CZERWONA ŻÓŁTA (3277145188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
mozliwe:wink:- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
no kolorek trafił się nawet nawet- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jeszcze raz dzięki Paweł za szablonik zdjęcia całości będą, tylko na razie znowu na zimowkach-czekam na nowe dystanse - XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski