Treść opublikowana przez Rafal_
-
Wędkarstwo
kulka - magiczny owoc
-
Wędkarstwo
dzięki dzięki, udało się wyciągnąć trzy takie (blisko 11kg), czwarty walczył dzielnie kilka minut ale nie chciał zaczerpnąć świeżego powietrza
-
Wędkarstwo
ostatni nocny wypad na karpika
-
Kawa zr7..
maszyna piękna, zawsze mi się takie podobały
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jest pięknie a jak z funkcjonalnością?
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ja mam 61cm, z przodu delikatnie podrolowane błotniku, tył seria i to przy et30:decayed: to ja k@rwa nie wiem jak to zrobiłeś no ale jak się da to będę walczył żeby to jakoś wyglądało
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
gumy wsadzone, na razie przód ustawiony na wysokość 65cm błotnik-podłoże, miejsce niby jeszcze jest ale myślę że dla felgi 8J i ET35 64cm to max (bez klepania błotników)
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
to jakie ty masz balony? ja mam 8,5j et 30 opona 215/40 i jest mjut nic nei dobija nie ociera balon standard - 225/40, felga 8J ET35 też się zdziwiłem bo przecież nie siedział aż tak nisko, ale może faktyczne gwint jest troche miekki trza bedzie wsadzic te gumy i bedzie widac
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
to pewnie wezmę się za ich podklepanie, bo k@rwa jeździć na gwincie tak wysoko nie wypada a gumy po sztuce na sprężynę tak?
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
pewnie jak by był twardszy to by się nie pogryzły , 100% że poszło to na skręconych kołach Paweł sam klepałeś ranty i udało się bez strat? gumy takie? GUMY USZTYWNIAJĄCE SPRĘŻYNY GWARANCJA JAKOŚCI 40MM (2418100871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
gwint JOM, jeszcze mało na nim jeździłem ale póki co twardość mi odpowiada, tylko ten błotnik mnie dzisiaj podłamał
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
i dzisiaj stało się - et35 i gwint spotkały się z błotnikiem wywinęło go jakieś 3cm i odprysnął lakier - dobrze że tylko od spodu, udało się zaklepać i podmalować bez śladu opona na szczęście ok, na szybko niestety gwincior poszedł w górę i już nie jest tak fajnie
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
stylowe były - po wczorajszym występie naszej reprezentacji leżą sobie spokojnie w kącie
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
nareszcie zagościł gwint byłoby ale szkoda że dało się tak tylko do przodu póki co zostanie tak (błotnik 64cm od ziemi) kiepskie foty bo i furacz brudny a dzisiaj na myjnie brakło czasu
-
Jak zamontować 16,5 cm w przednich drzwiach?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
jeden z lepsiejszych projektów na forum
-
Allegro. Po wplacie kasy nie otrzymalem towaru co robic?
to jest sens składać w prokuraturze albo na policji jakieś pisemko o popełnieniu oszustwa?
-
Allegro. Po wplacie kasy nie otrzymalem towaru co robic?
Podepnę się pod temat... Kupiłem telefon na alegro - przesyłka pobraniowa, paczka przyszła, zapłaciłem, ale telefon nie jest w takim stanie jak sprzedający opisywał Chciałem go zwrócić ale koleś mówi że nie ma opcji, żebym go sobie sprzedał dalej i stwierdził że allegro ani nikt inny go nie "zmusi" do jego przyjęcia Przestał odbierać telefon i odpisywać na maile Kwota niby nie duża bo 240zł ale chamstwa i buractwa nie zniosę... Można coś powalczyć?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
biały z@jebisty
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
mógłbym mieć takiego afanta jest ładnie
-
Tania szlifierka kątowa - jaka?
ja też właśnie zakupiłem tą "budżetówkę" z Lidla - myśle że na cięcie czy jakieś szlifowanie "od święta" powinna być ok
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
Bo 2 lata jazdy na nich mi wystarczy Plomby wszystkie mi powyleciały Wolę 16"tki jak dla mnie 18" też max
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
felga kupiona w tamtym roku a czego sprzedajesz swoje? póki co na zmiane czterech kółek się nie ma także od czasu do czasu (jak wpadnie troche lewej $$) coś se dokupie
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
a dzięki dzięki
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
do 2500 to jeszcze nie doszedłem - skończyłem na 1500 i na ciekawość pociągnąłem miękkim padem i pastą g3 od poniedziałku startuje ---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:55 ---------- mrogal co do zdrerzaka odezwe się wieczorkiem na PeWu ---------- Post dopisany 24-04-2012 at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2012 at 13:56 ---------- chyba skasuje wątek o ich sprzedaży czekam jeszcze tylko na gwint