Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. Rafal_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    kulka - magiczny owoc
  2. Rafal_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    dzięki dzięki, udało się wyciągnąć trzy takie (blisko 11kg), czwarty walczył dzielnie kilka minut ale nie chciał zaczerpnąć świeżego powietrza
  3. Rafal_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    ostatni nocny wypad na karpika
  4. Rafal_ odpowiedział(a) na PiterA4 temat w Inne marki
    maszyna piękna, zawsze mi się takie podobały
  5. jest pięknie a jak z funkcjonalnością?
  6. ja mam 61cm, z przodu delikatnie podrolowane błotniku, tył seria i to przy et30:decayed: to ja k@rwa nie wiem jak to zrobiłeś no ale jak się da to będę walczył żeby to jakoś wyglądało
  7. gumy wsadzone, na razie przód ustawiony na wysokość 65cm błotnik-podłoże, miejsce niby jeszcze jest ale myślę że dla felgi 8J i ET35 64cm to max (bez klepania błotników)
  8. to jakie ty masz balony? ja mam 8,5j et 30 opona 215/40 i jest mjut nic nei dobija nie ociera balon standard - 225/40, felga 8J ET35 też się zdziwiłem bo przecież nie siedział aż tak nisko, ale może faktyczne gwint jest troche miekki trza bedzie wsadzic te gumy i bedzie widac
  9. to pewnie wezmę się za ich podklepanie, bo k@rwa jeździć na gwincie tak wysoko nie wypada a gumy po sztuce na sprężynę tak?
  10. pewnie jak by był twardszy to by się nie pogryzły , 100% że poszło to na skręconych kołach Paweł sam klepałeś ranty i udało się bez strat? gumy takie? GUMY USZTYWNIAJĄCE SPRĘŻYNY GWARANCJA JAKOŚCI 40MM (2418100871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  11. gwint JOM, jeszcze mało na nim jeździłem ale póki co twardość mi odpowiada, tylko ten błotnik mnie dzisiaj podłamał
  12. i dzisiaj stało się - et35 i gwint spotkały się z błotnikiem wywinęło go jakieś 3cm i odprysnął lakier - dobrze że tylko od spodu, udało się zaklepać i podmalować bez śladu opona na szczęście ok, na szybko niestety gwincior poszedł w górę i już nie jest tak fajnie
  13. stylowe były - po wczorajszym występie naszej reprezentacji leżą sobie spokojnie w kącie
  14. nareszcie zagościł gwint byłoby ale szkoda że dało się tak tylko do przodu póki co zostanie tak (błotnik 64cm od ziemi) kiepskie foty bo i furacz brudny a dzisiaj na myjnie brakło czasu
  15. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/
  16. jeden z lepsiejszych projektów na forum
  17. to jest sens składać w prokuraturze albo na policji jakieś pisemko o popełnieniu oszustwa?
  18. Podepnę się pod temat... Kupiłem telefon na alegro - przesyłka pobraniowa, paczka przyszła, zapłaciłem, ale telefon nie jest w takim stanie jak sprzedający opisywał Chciałem go zwrócić ale koleś mówi że nie ma opcji, żebym go sobie sprzedał dalej i stwierdził że allegro ani nikt inny go nie "zmusi" do jego przyjęcia Przestał odbierać telefon i odpisywać na maile Kwota niby nie duża bo 240zł ale chamstwa i buractwa nie zniosę... Można coś powalczyć?
  19. mógłbym mieć takiego afanta jest ładnie
  20. ja też właśnie zakupiłem tą "budżetówkę" z Lidla - myśle że na cięcie czy jakieś szlifowanie "od święta" powinna być ok
  21. Bo 2 lata jazdy na nich mi wystarczy Plomby wszystkie mi powyleciały Wolę 16"tki jak dla mnie 18" też max
  22. felga kupiona w tamtym roku a czego sprzedajesz swoje? póki co na zmiane czterech kółek się nie ma także od czasu do czasu (jak wpadnie troche lewej $$) coś se dokupie
  23. a dzięki dzięki
  24. do 2500 to jeszcze nie doszedłem - skończyłem na 1500 i na ciekawość pociągnąłem miękkim padem i pastą g3 od poniedziałku startuje ---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:55 ---------- mrogal co do zdrerzaka odezwe się wieczorkiem na PeWu ---------- Post dopisany 24-04-2012 at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2012 at 13:56 ---------- chyba skasuje wątek o ich sprzedaży czekam jeszcze tylko na gwint

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.