Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. no to lipa...
  2. czy dam radę podłączyć laptopa w którym jest tylko takie wyjście pod telewizor gdzie jest HDMI? myślałem o takiej przejściówce i później kabelek dvi-HDMI, tylko czy to będzie chodzić? Z góry dzięki za pomoc
  3. miałem kiedyś problem z wodą w seacie toledo II - ciekło po tapicerce drzwi od wewnętrznej strony i dyskretnie wlewało się pod tapicerkę na podłodze
  4. Złącze wielostykowe, 26-stykowe, niebieskie 1 - Niewykorzystane 2 - Zadziałanie brzęczyka 3 - Zacisk 15 4 - Zacisk 15 5 - Niewykorzystane 6 - Zacisk 61 7 - Hamulec ręczny/zakłócenie działania hamulca 8 - ABS, sygnał bezpośredni 9 - Poduszka bezpieczeństwa, sygnał bezpośredni 10 - CAT 11 - ABS, sygnał zwrotny 12 - Poduszka bezpieczeństwa, sygnał zwrotny 13 - Światło postojowe po prawej stronie 14 - Wyłącznik zapłonu styk S 15 - Niewykorzystane 16 - Niewykorzystane 17 - Zadziałanie gongu 18 - Ciśnienie oleju 1,8 bar 19 - Zacisk 58d 20 - Poziom płynu chłodzącego 21 - Kierunkowskaz prawy 22 - Światła drogowe 23 - Wejście prędkościomierza 24 - Płyn hamulcowy 25 - Klocek hamulcowy 26 - Światło postojowe po lewej stronie Złącze wielostykowe 26-stykowe, żółte 1 - Zacisk 58 2 - Zacisk 58 3 - Sygnał liczby obrotów 4 - Sprężarka układu klimatyzacji 5 - Wyświetlanie godziny 6 - Sygnał prędkości 1 7 - Sygnał prędkości 2 8 - Czujnik stykowy drzwi kierowcy 9 - Zacisk 30 10 - Zacisk 30 11 - Niewykorzystane 12 - Ostrzeżenie o rezerwie paliwa 13 - Kierunkowskaz lewy 14 - Niewykorzystane 15 - Niewykorzystane 16 - Przełącznik zamka pasa bezpieczeństwa 17 - Niewykorzystane 18 - Zacisk 31 19 - Zacisk 31 20 - Przewód diagnostyczny 21 - Niewykorzystane 22 - Niewykorzystane 23 - Lampka sygnalizacyjna rozgrzewania świec 24 - Immobiliser 25 - Czujnik poziomu paliwa 26 - Czujnik temperatury płynu chłodzącego
  5. też się podpisuję pod benzyną ekstrakcyjną
  6. niech będzie w ramach przypomnienia jak nie robić
  7. Kobieta z BMW z tylnym napędem ugrzęzła w śniegu :doh1:
  8. Rafal_ odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    moje sie nie wycieraja Moje też nie ale ślepego tak ja zrobiłem ten błąd że godzinę po malowaniu miałem wszystko złożone i ruszałem pasami, lakier ni był wystarczająco wyschnięty i sie zrobiło dziadostwo a nie chciało mi sie tego rozbierać ponownie [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 17:48_________________________________________________zmotywowałem sie i wziąłem sie za wyczyszczenie felg zimowych, stan przed użyte środki Pierwszy ogień TENZI ALUX, tani środek a radzi sobie bardzo dobrze APC Meguiars Glinka IPA Wosk Collinite 476s Pierwsze mycie Tenzi :gwizdanie: Drugie Mycie Małe porównanie Najgorsze były wnęki :gwizdanie: Pierwszą felgę zrobiłem ręcznie, potem przypomniałem sobie o filu na trzpieniu I efekt po Dekle po APC Niby czyste, ale Glinka pokazała jaka jest prawda I na koniec zabezpieczenie woskiem TAk jest teraz gratki za wytrwałość, fela
  9. ja też bym zgłosił na policję i pieska naucz żeby nie podjadał żarcia niewiadomego pochodzenia - podrzuć kilka razy na podwórko pikantną kiełbaskę (jak będzie musiał wypić wiadro wody żeby przestało palić to zapamięta )
  10. doszły mi dwie bzdury [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 11:35_________________________________________________ końcówki z alledrogo bez firmowe [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 10:40_________________________________________________jakiś czas temu po wyjściu z samochodu i wjebawszy się w gówno jakiegoś sierściucha stwierdziłem że te lampki już nie mogą czekać zdjęcia takie se - postaram się poprawić przy okazji wpadło też podświetlenie z przodu (tył może też w tym roku) w rzeczywistości całkiem sympatycznie to wygląda [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 19:48_________________________________________________w końcu :> tylko nie wiem czy na zimę nie zostać przy tym co jest a na wiosnę..
  11. albo z oświetlenia schowka (ja nawet tam podpiąłem kratki )
  12. aleś pan łotpierdolił kolorofon...
  13. w porównaniu do "późniejszych" wydatków cena za ślub to kropelka w morzu..
  14. ja dopiero w sobotę wrzucam zimowy setup (15" ET 45 ) wcześniej jakoś nie było czasu a to już najwyższa pora
  15. czytałeś cały wątek czy tylko temat? :doh1: nic innego raczej nikt Ci tu nie doradzi...
  16. magia telewizji a to przepraszam jak dla mnie to tylko tych naklejków na szybie za dużo
  17. kurde fajnie ogląda się takie stare zadbane strucle
  18. ze dwa lata temu też miałem kłopoty z ogrzewaniem płukałem wodą z octem, cilitem i innymi pierdułami, nagrzewnica czysta a nie grzało ... któregoś dnia rozpuściłem w wiaderku w gorącej wodzie kreta, jak przestało się "gotować" wlałem to do nagrzewnicy i potrzymałem tam trochę, potem przepłukałem ciepłą wodą w jedną i drugą stronę (wywaliło w h.uj rudego syfu, jakieś skamieniałości itp.) - od tamtej pory mam spokój także polecam taki zabieg tylko ostrożnie z tym kretem
  19. fiu fiu :gwizdanie:
  20. biały kolorek zaczyna mi się coraz bardziej podobać, a Twoja b6-stka to już całkiem
  21. no pochwal się pan pochwal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.