Treść opublikowana przez Rafal_
-
podłączenie laptopa do tv LCD
no to lipa...
-
podłączenie laptopa do tv LCD
niestety
-
podłączenie laptopa do tv LCD
czy dam radę podłączyć laptopa w którym jest tylko takie wyjście pod telewizor gdzie jest HDMI? myślałem o takiej przejściówce i później kabelek dvi-HDMI, tylko czy to będzie chodzić? Z góry dzięki za pomoc
-
[ALL B5] Wszystko sprawdzone-dalej cieknie woda do środka
miałem kiedyś problem z wodą w seacie toledo II - ciekło po tapicerce drzwi od wewnętrznej strony i dyskretnie wlewało się pod tapicerkę na podłodze
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić zegary: temperatury i poziomu paliwa?
Złącze wielostykowe, 26-stykowe, niebieskie 1 - Niewykorzystane 2 - Zadziałanie brzęczyka 3 - Zacisk 15 4 - Zacisk 15 5 - Niewykorzystane 6 - Zacisk 61 7 - Hamulec ręczny/zakłócenie działania hamulca 8 - ABS, sygnał bezpośredni 9 - Poduszka bezpieczeństwa, sygnał bezpośredni 10 - CAT 11 - ABS, sygnał zwrotny 12 - Poduszka bezpieczeństwa, sygnał zwrotny 13 - Światło postojowe po prawej stronie 14 - Wyłącznik zapłonu styk S 15 - Niewykorzystane 16 - Niewykorzystane 17 - Zadziałanie gongu 18 - Ciśnienie oleju 1,8 bar 19 - Zacisk 58d 20 - Poziom płynu chłodzącego 21 - Kierunkowskaz prawy 22 - Światła drogowe 23 - Wejście prędkościomierza 24 - Płyn hamulcowy 25 - Klocek hamulcowy 26 - Światło postojowe po lewej stronie Złącze wielostykowe 26-stykowe, żółte 1 - Zacisk 58 2 - Zacisk 58 3 - Sygnał liczby obrotów 4 - Sprężarka układu klimatyzacji 5 - Wyświetlanie godziny 6 - Sygnał prędkości 1 7 - Sygnał prędkości 2 8 - Czujnik stykowy drzwi kierowcy 9 - Zacisk 30 10 - Zacisk 30 11 - Niewykorzystane 12 - Ostrzeżenie o rezerwie paliwa 13 - Kierunkowskaz lewy 14 - Niewykorzystane 15 - Niewykorzystane 16 - Przełącznik zamka pasa bezpieczeństwa 17 - Niewykorzystane 18 - Zacisk 31 19 - Zacisk 31 20 - Przewód diagnostyczny 21 - Niewykorzystane 22 - Niewykorzystane 23 - Lampka sygnalizacyjna rozgrzewania świec 24 - Immobiliser 25 - Czujnik poziomu paliwa 26 - Czujnik temperatury płynu chłodzącego
-
[ALL B6] Wandalizm - ktoś psiknął sprayem
też się podpisuję pod benzyną ekstrakcyjną
-
Strefa Śmiechu
niech będzie w ramach przypomnienia jak nie robić
-
Strefa Śmiechu
Kobieta z BMW z tylnym napędem ugrzęzła w śniegu :doh1:
-
[B5 1Z] A4 TDi
moje sie nie wycieraja Moje też nie ale ślepego tak ja zrobiłem ten błąd że godzinę po malowaniu miałem wszystko złożone i ruszałem pasami, lakier ni był wystarczająco wyschnięty i sie zrobiło dziadostwo a nie chciało mi sie tego rozbierać ponownie [br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 17:48_________________________________________________zmotywowałem sie i wziąłem sie za wyczyszczenie felg zimowych, stan przed użyte środki Pierwszy ogień TENZI ALUX, tani środek a radzi sobie bardzo dobrze APC Meguiars Glinka IPA Wosk Collinite 476s Pierwsze mycie Tenzi :gwizdanie: Drugie Mycie Małe porównanie Najgorsze były wnęki :gwizdanie: Pierwszą felgę zrobiłem ręcznie, potem przypomniałem sobie o filu na trzpieniu I efekt po Dekle po APC Niby czyste, ale Glinka pokazała jaka jest prawda I na koniec zabezpieczenie woskiem TAk jest teraz gratki za wytrwałość, fela
-
[ALL B5] które koła wybrać ? // ANKIETA!!
na upartego 1
-
Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
ja też bym zgłosił na policję i pieska naucz żeby nie podjadał żarcia niewiadomego pochodzenia - podrzuć kilka razy na podwórko pikantną kiełbaskę (jak będzie musiał wypić wiadro wody żeby przestało palić to zapamięta )
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jom- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
doszły mi dwie bzdury [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 11:35_________________________________________________ końcówki z alledrogo bez firmowe [br]Dopisany: 07 Październik 2011, 10:40_________________________________________________jakiś czas temu po wyjściu z samochodu i wjebawszy się w gówno jakiegoś sierściucha stwierdziłem że te lampki już nie mogą czekać zdjęcia takie se - postaram się poprawić przy okazji wpadło też podświetlenie z przodu (tył może też w tym roku) w rzeczywistości całkiem sympatycznie to wygląda [br]Dopisany: 03 Listopad 2011, 19:48_________________________________________________w końcu :> tylko nie wiem czy na zimę nie zostać przy tym co jest a na wiosnę..- [B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
albo z oświetlenia schowka (ja nawet tam podpiąłem kratki )- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
aleś pan łotpierdolił kolorofon...- ile za slub
w porównaniu do "późniejszych" wydatków cena za ślub to kropelka w morzu..- [ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ja dopiero w sobotę wrzucam zimowy setup (15" ET 45 ) wcześniej jakoś nie było czasu a to już najwyższa pora- [B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
czytałeś cały wątek czy tylko temat? :doh1: nic innego raczej nikt Ci tu nie doradzi...- [B5 1Z] tractor na glebie by grn
magia telewizji a to przepraszam jak dla mnie to tylko tych naklejków na szybie za dużo- [B5 1Z] tractor na glebie by grn
kurde fajnie ogląda się takie stare zadbane strucle- [B5 ADR] Juz brak mi sił-ogrzewanie
ze dwa lata temu też miałem kłopoty z ogrzewaniem płukałem wodą z octem, cilitem i innymi pierdułami, nagrzewnica czysta a nie grzało ... któregoś dnia rozpuściłem w wiaderku w gorącej wodzie kreta, jak przestało się "gotować" wlałem to do nagrzewnicy i potrzymałem tam trochę, potem przepłukałem ciepłą wodą w jedną i drugą stronę (wywaliło w h.uj rudego syfu, jakieś skamieniałości itp.) - od tamtej pory mam spokój także polecam taki zabieg tylko ostrożnie z tym kretem- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
fiu fiu :gwizdanie:- [B6 AVF] White Power B6 quattro
biały kolorek zaczyna mi się coraz bardziej podobać, a Twoja b6-stka to już całkiem- [B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
no pochwal się pan pochwal - [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach