Treść opublikowana przez Rafal_
-
[ALL B5] Funkcja regulowanych czasowych wycieraczek
ja właśnie założyłem przekaźnik (ten długi) - wszystko działa jak należy idzie jesień także na pewno się przyda
-
Tacierzyństwo
niektóre sytuacje zabawne ale niektóre to swoją drogą nie jeden "stary" jak by zaliczył takie stłuczki to by się połamał
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
błotniki raczej dobrze podcięte, jutro dalej będę walczył
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dzisiaj popołudniu zacząłem się bawić w rezanko lampiszonów podciąłem błotniki, polutowałem kostki, podmalowałem ale przed malowaniem chciałem je przymierzyć no i jakoś ciężko było mi je tam wpasować odpuściłem bo szkoda było mi czasu a i tak musiałbym je zaraz wyciągać do dalszej pracy czy one tak tam ciężko się wpasowują czy po prostu trzeba je wkładać pod odpowiednim kontem :?:
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
super auto, mody na wielki +
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
aleś się wkórwił za ten znaczek :laghing2:
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
i jeszcze kilka emotek by się znalazło...
-
[B5 AFN] Termostat z ASO o czy coś innego?
wahlera miałem trzy lata i było kilka dni temu przy wymianie rozrządu założony taki sam
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
mogło by być ciekawie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
i jak tak nisko siedzi to wydaje się że jest nie dużo mniejsze
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
w .uj za.ebiście dobrej "roboty"
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
felga mono pasuje za.ebiście
-
[ALL B5] Montaż lampek ostrzegawczych i oświetlenia przestrzeni nóg po otwarciu drzwi.
po stronie kierowcy jest wszystko ok - drzwi otwarte 12V, zamknięte 0V mierzyłem też na tyle od strony pasażera podłączając się do krańcówki tylnych drzwi i też było ok tylko ten nieszczęsny prawy przód
-
[ALL B5] Montaż lampek ostrzegawczych i oświetlenia przestrzeni nóg po otwarciu drzwi.
u mnie nie ma tam w ogóle napięcia z jednej wtyczki wychodziły 2 cienkie kabelki brązowo-białe (minus sterujący) a w innym miejscu znalazłem + i hula a ja nigdzie nie mogę znaleźć żeby po zamknięciu drzwi było 0V - wszędzie jest ok. 5V masz ten sam problem co ja ;/ ale znajomy elektryk znalazł mi napiecie w innym przewodzie i działa idealnie.. kurcze szukałem po kostkach ale cały czas zostaje przy zamkniętych drzwiach małe napięcie - może coś z tą masą jest nie tak...
-
[ALL B5] Montaż lampek ostrzegawczych i oświetlenia przestrzeni nóg po otwarciu drzwi.
u mnie nie ma tam w ogóle napięcia z jednej wtyczki wychodziły 2 cienkie kabelki brązowo-białe (minus sterujący) a w innym miejscu znalazłem + i hula a ja nigdzie nie mogę znaleźć żeby po zamknięciu drzwi było 0V - wszędzie jest ok. 5V
-
[B5 ABC] Gdzie filtr paliwa w 2.6 benzynie??
nic nie odpowietrzałem i nie zalewałem - po wymianie przekręciłem ze dwa/trzy razy kluczyk żeby pompka podgoniła PB i zapalił bez kłopotu
-
[B5 ABC] Gdzie filtr paliwa w 2.6 benzynie??
tak jak kolega napisał - puszka blisko prawego tylnego koła (zdjęcia nie mam) jak wymieniałem ostatnio to cena była w granicach 50zł
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
no właśnie - z drzwiami jest bajka a żeby dostać się do środkowej rozbieracie całą konsolę środkową czy macie jakiś patent?
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
rafalekx niestety za tydzień praca także dopa dzięki
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
sam przód tak średnio potem sobie tył dokupisz :gwizdanie: tylko jak koleś kupił komplet i zostawił sobie sam tył to ciekewe jak by było z gwarancją w razie jak by się coś wysrało
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
monoblock
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
a mam to gdzieś chyba to ja to chcę
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
sam przód tak średnio
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
ale z.jebiste daszki
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
no w sumie nigdy