Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. Rafal_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    tak jak mówisz - w okresie ochronnym danego gatunku ryby mówimy NIE!!! ale nie widzę nic złego w "polowaniu" w tym czasie na okonia, przecież jak złapiemy np. szczupaka wtedy odpinamy i wypuszczamy - tak samo jak każdą inna nie wymiarową
  2. Rafal_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    ja miałem chęć wybrać się po okolicznych rzeczkach ze spiningiem porzucać - choćby dla frajdy ale woda taka wysoka że nie ma sensu...
  3. Rafal_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    piękna sztuka długo walczył?
  4. a czy z A6-ki z sedana wejdzie takie pudło w boczek A4-ki?
  5. 38 dni, 1 godz., 31min.
  6. furka (a te 17-stki ) ze względu na kasę którą włożyłeś w Audi i masę pracy to bym jej na Twoim miejscu nie sprzedał (nawet za te 16) przyjdzie "Pan Henio" z czujnikiem stwierdzi że jak malowana to musiała być roz&%#%@na że ho ho i ewentualnie za 8tys. może wziąć
  7. chyba jedne z najładniejszych kółek do b5-tki żałuje że sprzedałem...
  8. super jak dla mnie foto z tą Panią mega...
  9. mi w końcu dzisiaj kasa dotarła na konto mimo wszystko radzę omijać z daleka jego oferty
  10. widzicie jaki sk***iel!!! (bo inaczej nie można powiedzieć) dopiero jak go dzisiaj stanowczo postraszyłem że w poniedziałek zgłaszam sprawę na Policję, napisał że kasę przelał wczoraj i to nie jego wina że banki trzymają ją na swoim koncie ale jak powiedziałem że mam to w d...e i oskarżenie wycofam dopiero jak będę miał kasę na koncie przesłał mi potwierdzenie (z dzisiaj ) ku**s jakich mało
  11. czy takie potwierdzenie wpłaty (dostałem na maila) można traktować "poważnie"? pytam dla pewności (po przejściach ze sprzedającym )
  12. paczkę wysyłał codziennie od tamtego piątku dzisiaj z samego rana mu powiedziałem że jak nie wysłał to żeby zrobił mi przelew - zgodził się i miał mi nawet przesłać dowód wpłaty i myślicie jak się stało? znowu coś mu nie poszło... mam kilka sms-ów od niego - zawsze będzie to jakiś dowód jak by co
  13. zrezygnowałem z zakupu gwintu od tego pana, miał mi przelać dzisiaj pieniądze ale niestety znowu coś zawiodło w poniedziałek zgłaszam sprawę na Policję (poinformowałem go że jak nie odda kasy tak się to skończy)
  14. a tak z innej beczki - do której kurierzy odbierają przesyłki do wysyłki?
  15. a co z tymi co czekają tydzień - i z dnia na dzień obietnice że dzisiaj wyśle... właśnie dostałem sms-a że dziś o godz. 20 kurier zabierze od niego moją przesyłkę a jutro ma mi podać numer przesyłki - zobaczymy...
  16. ale każdy z nas mieszka gdzie indziej i ciekawe czy jest możliwość złożenia takiego pozwu najwyżej będzie miał kilka wezwań na Policję w takiej samej sprawie
  17. ja jutro się chyba wybiorę - już wystarczy tych obietnic
  18. nie wymieniam nikogo złośliwie ale tylko dlatego że były jakieś problemy... póki co ja jestem w "plecy 5-ięć stów" i na pewno nie odpószczę...
  19. zakupiłem gwint z tego wątku - http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173762.0;highlight=gwint od użytkownika 312MC (zapłacony w środę) który miał wysłać najpóźniej w piątek... nie wysłał... wysyłka miała pójść we wtorek... nie poszła... we wtorek napisał - cytuję "Witam, dziś najdalej jutro, Pozdrawiam" uczciwie mówię że czekam do czwartku do godz. 12:00 jeśli nic się nie wyjaśni sprawę zgłaszam do Zarządu Klubu mam nadzieję że sprawa się wyjaśni.... trochę sie NAS nazbierało w tym wątku (Krycha [świętokrzyskie], moskal [mazowieckie], szymon88-16 [łódzkie], Ogr [małopolskie], f16mysliwiec [mazowieckie], Rafal_ [ja-lubelskie], a może ktoś jeszcze...??? pzdr...
  20. mi do śmiechu nie jest ale nie sram żarem (na razie ) - czekam do końca tygodnia
  21. dzwoniłem i już wiem że paka nie poszła powiedział że wyśle jutro...
  22. ja kupiłem ten gwint - w środę zapłacony w piątek miał być wysłany kurierem zobaczymy...
  23. półka w kilku miejscach jest "wtrzaśnięta" na takich spinkach składasz tylne oparcie i ciągniesz do góry a później do siebie i zdjęta (tylko wcześniej wypnij wtyczkę STOP-u) mi niestety nie udało się uratować tych spinek - ale kosztują ok 1zł za sztukę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.