Treść opublikowana przez Rafal_
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
u mnie prawie 251tys.km a jak jest na prawdę Bozia wie
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
tez jestem tego zdania ale wnetrze :kox: właśnie do końca też nie jestem do nich przekonany - pojeździmy zobaczymy
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
na co Ci tyle ledów masz ośw pod nogami lampka z przodu x3, schowek x1, słupki tylne x2, bagażnik x2, oświetlenie tablicy x2 - oświetleni nóżek nie ma (jeszcze) [br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 15:00_________________________________________________zaległe zdjęcia - aparat taki se ale nawet na takim widać zmianę
-
Bardzo przykre zdarzenie z dzisiaj.
przykro ja też już dwa razy zdążyłem się "spocić" tej zimy... może lepiej zostawić samochodzik i spróbować go poskładać - teraz jest taki nawał części że może uda się nawet trafić w kolor
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
widziałem jeszcze ze starymi fotelami i było ładnie a teraz to już całkiem jeszcze tylko fis-a brakuje
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Panie zdjecia obiecuję poprawę
-
Sposób na kota..
nie ma innej metody jak strzelic mu w d.... z wiatrówki sam jestem temu przeciwny bo uwielbiam te zwierzaki ale jak nic nie skutkuje to nie ma co sie zastanawiac efekt gwarantowany, kot pamieta gdzie spotkało go "nieszczęście" i juz nigdy ta droga nie chodzi ale musisz zrobic to po cichu bo Cie zamkna za znecanie sie nad zwierzetami ale trochę strach jak będzie siedział na samochodzie - nie daj Bóg jak ręka zadrży...
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
ledy wczoraj dotarły do mnie wymienione i efekt jest
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
jakiego pakietu to istnieje jakiś pakiet?? pewnie chodziło koledze o cenę wszystkich żarówek w oświetleniu
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
też będę strugał ten temat u siebie ale jak wyliczyłem to żarówki wychodzą ok. stówy a nie liczyłem jeszcze podświetlania nóg - bo póki co nie ma Wy też tyle płaciliście?
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
jakaś taka zwykła w porównaniu z b5... :gwizdanie: ale ładna
-
[ALL B5] Jakie najtańsze nowe opony na zimę kupić? 15"
w necie jest napisane że powstają we współpracy z Michelin a tak wogóle to jest made in Korea
-
[ALL B5] Jakie najtańsze nowe opony na zimę kupić? 15"
http://allegro.pl/195-65r15-195-65-15-91t-w440-hankook-nowa-i1326634153.html na takich jeżdżę trzeci sezon i jak najbardziej polecam
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
a takie cosik? http://allegro.pl/xenon-hid-slim-h1-h3-h4-h7-ksenon-made-in-germany-i1317814519.html
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
jeśli będę zakładał to tylko 4300k naczytałem się trochę za i przeciw, że to nielegalne, że to, tamto, siamto, itp., itd.... a żeby mieć spokój z "władzą" to chce najmniej rzucające się w oczy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
a możesz mi polecić coś konkretnego bo jest tego w .uj a ja nie bardzo wiem który zestaw mógłby być dobry
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
pozwolę sobie odgrzać tego schaboszczaka czy taki zestaw będzie dobry (stosunek jakość-cena)? http://allegro.pl/xenony-xenon-ksenony-hid-zestaw-h7-4300-lublin-i1306810232.html czy polecicie coś innego?
-
[B5 AFN] Jakie fotele do mojej b5-tki
Od zwykłych różni je podparcie lędźwi, czy w budowie coś tam jeszcze się różnią, bo ja więcej różnic nie widzę? bardziej wyprofilowane jest siedzisko i oparcie - trzymanie boczne jest dużo lepsze no i ogólnie tak jakoś lepiej się w nich siedzi
-
[B5 AFN] Jakie fotele do mojej b5-tki
ja kubełki kupiłem od kolegi z klubu - popatrz w dziale sprzedam, często można tam coś znaleźć cenowo może być spora różnica
-
[B5 AFN] Jakie fotele do mojej b5-tki
ja u siebie zmieniłem na kubełki i jest bajka także polecam
-
[ALL] Gdzie jest antena od radia w sedanie (nie ma na dachu ani z tyłu)
w tylnej szybie (trzy paski od góry) jak szyba będzie zaparowana to te trzy paski nie będą grzały a czy da się poprawić jej odbiór to nie wiem - może jakiś wzmacniacz antenowy by pomógł
-
[B5 AVG] Moja Blau A4
16" ?? dawaj 17-19 :oklaski: tylko nie zapomnij trochę obniżyć
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a mi gdzieś tak jakoś trójeczka się widzi :gwizdanie: p.s. bardzo ładne
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
fajna tylko te felgi... takie se
-
[ALL] Zgubiłem nasadkę do śrub zabezpieczejacących
mi w wulkanizacji przy odkręcaniu obrobili taką końcówkę, nabili jednego z takich i poszło bez większych problemów