Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. Moja bateryjka też powoli kończy swój żywot Czy do V6-ki 2.6 wystarczy 56Ah z rozruchem 480A? Konkretnie myślę nad takim http://moto.allegro.pl/item866770921_akumulator_kager_56ah_480a_l_wysylka_caly_kraj.html Co powiecie?
  2. a może z poduszką jest tak że jak nikt nie siedzi na fotelu pasażera to nie wystrzeli?
  3. Fajna sucz Do mocy zbytnio się nie przywiązuj bo zaraz będzie Ci jej brakować (zostanie tylko ładny dźwięk) Fotele A co do modów to masz sporo możliwości - kierunki boczne (białe), lampy tył-przód na poliftowe, zawias na niższy, kierownica, felgi i wiele wiele innych Zależy co lubisz i ile chcesz na to przeznaczyć czasu i pieniędzy
  4. U mnie samo płukanie wodą też nic nie dało - leciała bez problemu i czysta Poszedłem trochę dalej - dosztukowałem dwa wężyki do nagrzewnicy, w wiadereczku w gorącej wodzie rozpuściłem Kreta, odczekałem chwile i zalałem nagrzewnice na jakieś 15min-jak zacząłem płukać to (wypłynęła kupa rdzawych strupów) Potem przepłukałem ciepłą wodą w obu kierunkach i W razie jak byś robił tak jak ja to ostrożnie z tym Kretem-żeby Ci nagrzewnicy nie rozpuściło jeśli tak na bank jest zapowietrzony układ-mi dość długo zeszło z odpowietrzeniem
  5. ja kupiłem dojazdówkę 15-stkę z prawie nówką oponką za 80zł w wulkanizacji
  6. z tym to nie błysnąłeś o 1.8T którego akurat Ty chwalisz też można by tam znaleźć dużo negatywnych opinii-zresztą nie pytałem gdzie szukać info na ten temat tylko o Twoje "doświadczenia"
  7. a po czym wnioskujesz że ze 2.4 są same problemy? może rozwiniesz temat?
  8. naprawdę ładniutka biemka jakich naprawdę mało
  9. to ja w takim razie stawiam na termostat
  10. znajdź naprawdę dobry warsztat (nie taki gdzie na dzień dobry i bez oglądania każą wymienić świece i przewody) a na pewno doprowadzą Ci wszystko do porządku
  11. Moja V-ka (trochę starsza) bardzo dobrze znosi gaz-mam Stag300 Zrobiłem jakieś 40tys.km i oprócz okresowych przeglądów i wymiany filtrów żadnych usterek Drugi raz też bym założył bez zastanowienia Średnio pali LPG 12/100km, Pb pewnie ok 10-11/100-różnica jest i to nie mała Max gazu wciągnęło mi 20/100 ale to przy "prostowaniu" tłumików A instalacja założona przez dobrego gaziarza a później prawidłowo użytkowana naprawdę nie sprawia problemu Mam już trzecie autko na gazie i na razie przy tym zostaje
  12. Jakieś półtora roku temu sprawiłem sobie alarm z takim kluczykiem jak w pierwszej aukcji (ten niby jak w Q7) no i powiem Ci że może i fajnie wygląda ale dość szybko się rozklekotał Teraz zastanawiam się czy nie nie kupić oryginalnego kluczyka i przełożyć swój środek-tylko czy się da...
  13. Rafal_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Też kiedyś wędkowałem Kilka lat miałem przerwy a teraz postanowiłem powrócić-kompletuje sprzęt i od następnego sezonu ruszam
  14. Z tym spawaniem to ja byłbym ostrożny-można niechcący troszkę zniszczyć felgę A co do odkręcenia takiej śruby czymś na taką małą gwiazdkę to powodzenia życzę
  15. Mi w na wiosnę koleś w wulkanizacji przy odkręcaniu kluczem pneumatycznym obrobił właśnie taką przejściówkę Udało się wbić jednego z takich i odkręcić No i do wymiany poszły wszystkie zabezpieczenia-w sumie może to i dobrze bo jakbym obrobił to w drodze przy zmianie koła...
  16. jaki ja byłem kiedyś chory na takie autko... fajnie wygląda tylko ten grill i kiera...
  17. zasilanie chyba jest bo dioda przy wtyczce się świeci kabelka niestety nie mam od kogo pożyczyć więc pozostaje mi tylko zakup drugiego dziwne jest tylko to że wszystko niby działa-program startuje, kabelek jest "wykrywany", port ok, dioda się świeci a nie łączy...
  18. chudineze wgrałem wszystko tak jak pisałeś chyba zainwestuje w nowy kabelik-w sumie to nie taka kosmiczna kwota
  19. Instalowałem ponownie vag-a polskiego i vag com-a, wszystkie ustawienia poprawne i dalej brak komunikacji Sprawdzałem też na innej a4 i też lipa Może to być wina kabla mimo że dioda się świeci?
  20. pewnie bym tak zrobił ale kiedyś próbowałem zainstalować vag com-a i niestety nie chciał mi odpalić [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 16:34_________________________________________________vag com też się nie łączy-właśnie sprawdzałem w czym może tkwić problem?
  21. Mam polskiego vag-a 4.9 Wszystko było dobrze aż tu dzisiaj zarzucił łączność W ustawieniach wszystko ok, bezpieczniki sprawne (czerwona dioda na kabelku świeci), wyczytałem żeby odpiąć aku na ok 30 min (odpiąłem na godzinę) ale też nic nie pomogło Co się mogło stać?
  22. z przedniej prawej pasuje do przedniej lewej-przerabiałem temat
  23. prawdę mówiąc choruję na te lampki co do felg-tamte były fajne ale na 18-stkach strasznie dostaje po d... zawieszenie a BBS-y RS też nie są kiepskie [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________ oj nie pytaj jak to zobaczyłem to pierwszy raz widziałem a4-ke w "takim" stanie a to była tylko wymiana rozrządu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.