Treść opublikowana przez Rafal_
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Moja bateryjka też powoli kończy swój żywot Czy do V6-ki 2.6 wystarczy 56Ah z rozruchem 480A? Konkretnie myślę nad takim http://moto.allegro.pl/item866770921_akumulator_kager_56ah_480a_l_wysylka_caly_kraj.html Co powiecie?
-
[B6 AVF] Przy kolizji nie wystrzeliła poduszka jaka przyczyna?
a może z poduszką jest tak że jak nikt nie siedzi na fotelu pasażera to nie wystrzeli?
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Fajna sucz Do mocy zbytnio się nie przywiązuj bo zaraz będzie Ci jej brakować (zostanie tylko ładny dźwięk) Fotele A co do modów to masz sporo możliwości - kierunki boczne (białe), lampy tył-przód na poliftowe, zawias na niższy, kierownica, felgi i wiele wiele innych Zależy co lubisz i ile chcesz na to przeznaczyć czasu i pieniędzy
-
[B5 ABC] Problem z ogrzewaniem - inny niż reszta?
U mnie samo płukanie wodą też nic nie dało - leciała bez problemu i czysta Poszedłem trochę dalej - dosztukowałem dwa wężyki do nagrzewnicy, w wiadereczku w gorącej wodzie rozpuściłem Kreta, odczekałem chwile i zalałem nagrzewnice na jakieś 15min-jak zacząłem płukać to (wypłynęła kupa rdzawych strupów) Potem przepłukałem ciepłą wodą w obu kierunkach i W razie jak byś robił tak jak ja to ostrożnie z tym Kretem-żeby Ci nagrzewnicy nie rozpuściło jeśli tak na bank jest zapowietrzony układ-mi dość długo zeszło z odpowietrzeniem
-
[B7 BLB] Koło dojazdowe/zapasowe
ja kupiłem dojazdówkę 15-stkę z prawie nówką oponką za 80zł w wulkanizacji
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
z tym to nie błysnąłeś o 1.8T którego akurat Ty chwalisz też można by tam znaleźć dużo negatywnych opinii-zresztą nie pytałem gdzie szukać info na ten temat tylko o Twoje "doświadczenia"
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a po czym wnioskujesz że ze 2.4 są same problemy? może rozwiniesz temat?
-
[INNE] E36 Coupe tarq, moja Ex:(
naprawdę ładniutka biemka jakich naprawdę mało
-
[B6 ASN] Instalacja gazu, jakie koszta i zyski
to ja w takim razie stawiam na termostat
-
[B6 ASN] Instalacja gazu, jakie koszta i zyski
znajdź naprawdę dobry warsztat (nie taki gdzie na dzień dobry i bez oglądania każą wymienić świece i przewody) a na pewno doprowadzą Ci wszystko do porządku
-
[B6 ASN] Instalacja gazu, jakie koszta i zyski
Moja V-ka (trochę starsza) bardzo dobrze znosi gaz-mam Stag300 Zrobiłem jakieś 40tys.km i oprócz okresowych przeglądów i wymiany filtrów żadnych usterek Drugi raz też bym założył bez zastanowienia Średnio pali LPG 12/100km, Pb pewnie ok 10-11/100-różnica jest i to nie mała Max gazu wciągnęło mi 20/100 ale to przy "prostowaniu" tłumików A instalacja założona przez dobrego gaziarza a później prawidłowo użytkowana naprawdę nie sprawia problemu Mam już trzecie autko na gazie i na razie przy tym zostaje
-
[ALL B5] Pilot scyzoryk do centralnego-jaki wybrać
Jakieś półtora roku temu sprawiłem sobie alarm z takim kluczykiem jak w pierwszej aukcji (ten niby jak w Q7) no i powiem Ci że może i fajnie wygląda ale dość szybko się rozklekotał Teraz zastanawiam się czy nie nie kupić oryginalnego kluczyka i przełożyć swój środek-tylko czy się da...
-
Wędkarstwo
Też kiedyś wędkowałem Kilka lat miałem przerwy a teraz postanowiłem powrócić-kompletuje sprzęt i od następnego sezonu ruszam
-
[ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
Z tym spawaniem to ja byłbym ostrożny-można niechcący troszkę zniszczyć felgę A co do odkręcenia takiej śruby czymś na taką małą gwiazdkę to powodzenia życzę
-
[ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
Mi w na wiosnę koleś w wulkanizacji przy odkręcaniu kluczem pneumatycznym obrobił właśnie taką przejściówkę Udało się wbić jednego z takich i odkręcić No i do wymiany poszły wszystkie zabezpieczenia-w sumie może to i dobrze bo jakbym obrobił to w drodze przy zmianie koła...
-
Vag przestał się komunikować
łokej
-
[ALL] [b4 coupe AAH]Moje toczydełko
jaki ja byłem kiedyś chory na takie autko... fajnie wygląda tylko ten grill i kiera...
-
Vag przestał się komunikować
zasilanie chyba jest bo dioda przy wtyczce się świeci kabelka niestety nie mam od kogo pożyczyć więc pozostaje mi tylko zakup drugiego dziwne jest tylko to że wszystko niby działa-program startuje, kabelek jest "wykrywany", port ok, dioda się świeci a nie łączy...
-
Vag przestał się komunikować
chudineze wgrałem wszystko tak jak pisałeś chyba zainwestuje w nowy kabelik-w sumie to nie taka kosmiczna kwota
-
Vag przestał się komunikować
- Vag przestał się komunikować
Instalowałem ponownie vag-a polskiego i vag com-a, wszystkie ustawienia poprawne i dalej brak komunikacji Sprawdzałem też na innej a4 i też lipa Może to być wina kabla mimo że dioda się świeci?- Vag przestał się komunikować
pewnie bym tak zrobił ale kiedyś próbowałem zainstalować vag com-a i niestety nie chciał mi odpalić [br]Dopisany: 02 Październik 2009, 16:34_________________________________________________vag com też się nie łączy-właśnie sprawdzałem w czym może tkwić problem?- Vag przestał się komunikować
Mam polskiego vag-a 4.9 Wszystko było dobrze aż tu dzisiaj zarzucił łączność W ustawieniach wszystko ok, bezpieczniki sprawne (czerwona dioda na kabelku świeci), wyczytałem żeby odpiąć aku na ok 30 min (odpiąłem na godzinę) ale też nic nie pomogło Co się mogło stać?- [ALL B5] Sprężyna klamki wew. przedniej jest identyczna jak tylniej?
z przedniej prawej pasuje do przedniej lewej-przerabiałem temat- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
prawdę mówiąc choruję na te lampki co do felg-tamte były fajne ale na 18-stkach strasznie dostaje po d... zawieszenie a BBS-y RS też nie są kiepskie [br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________ oj nie pytaj jak to zobaczyłem to pierwszy raz widziałem a4-ke w "takim" stanie a to była tylko wymiana rozrządu - Vag przestał się komunikować