Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. że tak powiem zajebiaszczy już widzę swoją minę jak dostaje lanie ze startu od takiego "gnoja"
  2. 17-stki 225/45
  3. ale da się w miarę bezstresowo jeździć po naszych drogach czy każda dziura to wku.....nie organizmu?
  4. ori zakończyły już swój żywot przy tych sprężynach - i tak długo wytrzymały nad tymi mts technik myślałem i w takiej kwocie może to być jedyny wybór[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:04_________________________________________________a czym się różnią MTS Technik od TA Technix? MTS-y mają dwa lata gwarancji a Ta technix rok a co jeszcze :?:
  5. Szykuje mi się na wiosnę wymiana amortyzatorów przód/tył, a że kompletnie się na tym nie znam moglibyście doradzić w co zainwestować tak do ok 600-700zł? Wiem że cena niezbyt duża ale zbliżają się większe wydatki...
  6. ja pier...e - pech jak... teraz to już może być tylko lepiej ale te 1200zł za wymianę motorowni to trochę przydużo
  7. przy silniku 2.6 za OC zapłaciłem 360zł w TUW + NW podwyższone do 10tys. za 40zł mam 60% zniżki
  8. ja się jeszcze nie rozliczyłem i na pewno przekaże 1% dla Twojej córy (zresztą żona i rodzice też ) postaram się jeszcze kogoś zorganizować powodzenia
  9. :laghing2:
  10. Jak kupiłem swój pierwszy kabelek to też nie pasował - tzn. pasował ale tak jakby był trochę za duży i trzeba było go mocniej wciskać żeby wszedł Kiedyś podłączałem Passata i faktycznie lepiej pasował Dobrze że się z...ał i kupiłem drugi
  11. a ja zastanawiam się nad zakupem roweru trekkingowego tylko nie wiem jaki wybrać rozmiar ramy przy wzroście 182cm doradzicie?
  12. chodzi mi o te ramki wokół drzwi od środka
  13. też tak myślę a te kierunki tak jakoś trochę średnio ale jak Tobie się widzą to
  14. miała być na sprzedaż ale za "bezcen" jej nie oddam i jeszcze trochę u mnie pobędzie żeby przyciemnić szybki trzeba ściągać te ramki co są na drzwiach? fajnie że jeszcze podobają się ludziom takie stare strucle
  15. Za same felgi jakieś 1200 Ale było warto bo były naprawdę w rewelacyjnym stanie
  16. i chyba wszystko powoli pójdzie w tym kierunku
  17. też śmigam na takich oponkach tylko w rozmiarze 225/45/17 i jest naprawdę
  18. dobrze że nie umie mówić...
  19. Mi gazownik też polecał jakieś tam świece (nie pamiętam jakie) ale zdecydowałem się na NGK V-Line24 i nie żałuję A jeśli chodzi o przewody to wymieniłem na Beru takie jak te: http://www.allegro.pl/item897026616_przewody_kable_zaplonowe_beru_vw_audi_v6_2_6_2_8.html
  20. Rafal_ odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    jak chodzi o marzenia o oldtimerach to tylko taki i żaden inny http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=113444078&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=30&makeModelVariant1.modelDescription=eleanor&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&lang=pl&pageNumber=1
  21. Po powrocie do domu mąż pyta żonę: -kochanie co byś zrobiła gdybyś wygrała w totka? -jak to co wzięłabym połowę i odeszła od Ciebie -tak...? to masz tu 6zł i wyp*&^%$#aj
  22. u siebie też mam BBS-y RS i są dwuczęściowe Sądzę że i Twoje takie są
  23. W kodach wyposażenia mam 340A 70Ah Muszę zakładać taki duży czy bez obaw można mniejszy? A co do aku Kagera (niby robiony na licencji Bosha) - może być kiepski?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.