Treść opublikowana przez Rafal_
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
że tak powiem zajebiaszczy już widzę swoją minę jak dostaje lanie ze startu od takiego "gnoja"
-
[B5 ABC] Jakie amortyzatory do sprężyn -40/40?
17-stki 225/45
-
[B5 ABC] Jakie amortyzatory do sprężyn -40/40?
ale da się w miarę bezstresowo jeździć po naszych drogach czy każda dziura to wku.....nie organizmu?
-
[B5 ABC] Jakie amortyzatory do sprężyn -40/40?
ori zakończyły już swój żywot przy tych sprężynach - i tak długo wytrzymały nad tymi mts technik myślałem i w takiej kwocie może to być jedyny wybór[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 14:04_________________________________________________a czym się różnią MTS Technik od TA Technix? MTS-y mają dwa lata gwarancji a Ta technix rok a co jeszcze :?:
-
[B5 ABC] Jakie amortyzatory do sprężyn -40/40?
Szykuje mi się na wiosnę wymiana amortyzatorów przód/tył, a że kompletnie się na tym nie znam moglibyście doradzić w co zainwestować tak do ok 600-700zł? Wiem że cena niezbyt duża ale zbliżają się większe wydatki...
-
[ALL B5] Parówa
ja pier...e - pech jak... teraz to już może być tylko lepiej ale te 1200zł za wymianę motorowni to trochę przydużo
-
[ALL] Najtańsze OC
przy silniku 2.6 za OC zapłaciłem 360zł w TUW + NW podwyższone do 10tys. za 40zł mam 60% zniżki
-
1% z podatku na leczenie i rehabilitację Klaudii chorej na Leśniowski-Crohn
ja się jeszcze nie rozliczyłem i na pewno przekaże 1% dla Twojej córy (zresztą żona i rodzice też ) postaram się jeszcze kogoś zorganizować powodzenia
-
Strefa Śmiechu
:laghing2:
-
Prośba o głos w rankingu
poszło
-
[B5 AEB] Kabel nie pasuje!!! Dokładnie to wtyczka!!!
Jak kupiłem swój pierwszy kabelek to też nie pasował - tzn. pasował ale tak jakby był trochę za duży i trzeba było go mocniej wciskać żeby wszedł Kiedyś podłączałem Passata i faktycznie lepiej pasował Dobrze że się z...ał i kupiłem drugi
-
Zna się ktoś na rowerach? Pomoc przy zakupie.
a ja zastanawiam się nad zakupem roweru trekkingowego tylko nie wiem jaki wybrać rozmiar ramy przy wzroście 182cm doradzicie?
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
chodzi mi o te ramki wokół drzwi od środka
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
też tak myślę a te kierunki tak jakoś trochę średnio ale jak Tobie się widzą to
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
miała być na sprzedaż ale za "bezcen" jej nie oddam i jeszcze trochę u mnie pobędzie żeby przyciemnić szybki trzeba ściągać te ramki co są na drzwiach? fajnie że jeszcze podobają się ludziom takie stare strucle
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
Za same felgi jakieś 1200 Ale było warto bo były naprawdę w rewelacyjnym stanie
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
i chyba wszystko powoli pójdzie w tym kierunku
-
[ALL B7] NEXEN N3000 225/50 R17 W XL
też śmigam na takich oponkach tylko w rozmiarze 225/45/17 i jest naprawdę
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
dobrze że nie umie mówić...
-
[B5 ABC] Jakie świece do 2,6 ABC z instalką LPG
Mi gazownik też polecał jakieś tam świece (nie pamiętam jakie) ale zdecydowałem się na NGK V-Line24 i nie żałuję A jeśli chodzi o przewody to wymieniłem na Beru takie jak te: http://www.allegro.pl/item897026616_przewody_kable_zaplonowe_beru_vw_audi_v6_2_6_2_8.html
-
RS4 B5
jak chodzi o marzenia o oldtimerach to tylko taki i żaden inny http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=113444078&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=creationTime&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=9000&makeModelVariant1.modelId=30&makeModelVariant1.modelDescription=eleanor&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=POLAND&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&lang=pl&pageNumber=1
-
Strefa Śmiechu
Po powrocie do domu mąż pyta żonę: -kochanie co byś zrobiła gdybyś wygrała w totka? -jak to co wzięłabym połowę i odeszła od Ciebie -tak...? to masz tu 6zł i wyp*&^%$#aj
-
Czy ktoś jeszcze pamięta?
grało się
-
[ALL] Pytanie odnośnie felg BBS
u siebie też mam BBS-y RS i są dwuczęściowe Sądzę że i Twoje takie są
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
W kodach wyposażenia mam 340A 70Ah Muszę zakładać taki duży czy bez obaw można mniejszy? A co do aku Kagera (niby robiony na licencji Bosha) - może być kiepski?