Treść opublikowana przez Rafal_
-
[ALL B5] Czy trzeba wymieniać amortyzatory przy zmianie sprężyn ?
A jeśli założę sprężyny do tych amorków co mam to szybko się skończą?
-
[ALL B5] Felgi 17 czy 18'?
ale jak opony będą miały ten sam profil np 45 to siedemnastka będzie mniejsza tak? tak też chyba zrobię
-
[ALL B5] Felgi 17 czy 18'?
Trochę stary temat ale z racji że idzie wiosna i powoli czas na zmianę kółek można by odświeżyć :> Niedługo będę obniżał autko o 40mm i zastanawiam się czy przy takim obniżeniu będą lepiej wyglądały felgi 17-stki czy 18-stki -prawdę mówiąc jeszcze nic nie kupiłem ale mam upatrzone kilka wzorów w obydwu rozmiarach tylko nie mogę się zdecydować... Na 17-stkach będzie trochę niższy ale komfort trochę lepszy a na 18-stkach pewnie odwrotnie Pomożecie rozwiać moje wątpliwości i doradzicie coś?
-
[ALL B5] Czy trzeba wymieniać amortyzatory przy zmianie sprężyn ?
Cześć wszystkim Przymierzam się do zmiany sprężyn z ori na weitec -40 (zielone) Może mi ktoś powiedzieć czy przy takim zabiegu muszę zmieniać amorki (wiem tylko że powinienem)? Jeśli mus to na jakie? Z góry dzięki
-
[B5 AEB] Dziwny problem z hamulcami - "twardy pedał przy pierwszym hamowaniu"
Pedał szedł normalnie a nie było hamowania Dzisiaj rano to samo-trochę to dziwne bo wcześniej tego nie miałem
-
[B5 AEB] Dziwny problem z hamulcami - "twardy pedał przy pierwszym hamowaniu"
Jakie było moje zdziwienie jak spotkało mnie to samo dzisiaj rano przy dojeżdżaniu do skrzyżowania-delikatnie hamuje a tu pipa pedał w podłogę (myślałem że wyrwę kierownice i wyłamię oparcie fotela) i powoli się zatrzymałem ABS nawet nie zareagował Zdarzyło mi się to poraz pierwszy-układ szczelny bo płynu jak było tak jest, zapowietrzony też nie jest bo po dwóch-trzech hamowaniach jest ok Rozwiązał ktoś tą "zagadkę"?
-
[ALL B5] Na jakiej płycie podłogowej jest A4 B5 ?
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Dwie kolejne fotki z Zamościa Szkoda że nas tak mało było
-
[B5 AJM] Nie można wyłaczyć alarmu
- [ALL B5] Czy te felgi będą pasować... ?
No i bardzo dziękuję [br]Dopisany: 20 Luty 2009, 14:04_________________________________________________A gdyby tak do tych 8" dać węższą oponę? Sorki że tak męczę ale ciekawość...- [ALL B5] Czy te felgi będą pasować... ?
Wiem że najlepiej by było przymierzyć ale wypatrzyłem alusy na alledrogo i raczej nie będę miał możliwości tego zrobić Ale dzięki za odpowiedzi- [B5 AJM] Nie można wyłaczyć alarmu
Mówisz że bez sensu... W takim razie zakładając każdy alarm jest bez sensu-odcinasz zasilanie syreny i po kłopocie... A co do tego "guzika"-przecież nie założyłem go przy kierownicy z tabliczką "AWARYJNY WYŁĄCZNIK ALARMU!!- [ALL B5] Czy te felgi będą pasować... ?
Dobre były by takie 225/45 na felgę 7,5" albo 235 na 8"? I felga chciałbym żeby była bliżej nadkola niż dalej- [B5 AJM] Nie można wyłaczyć alarmu
Awaryjny wyłącznik może być gdzieś ukryty w środku-jak zakładałem alarm to w komplecie był taki wyłącznik. W razie jakby ktoś zgubił pilota można nim rozbroić alarm ale coś mi się wydaję że jeśli jest to będzie ciężko go znaleźć :gwizdanie:- [ALL B5] Czy te felgi będą pasować... ?
a jak będzie trochę obciążony to nie będzie z tyłu tarło i jak przy skręcaniu?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no to w razie jakby chciał się włączyć jakiś szwendacz wieczorkiem to może gdzieś się spotkamy...- [ALL B5] Czy te felgi będą pasować... ?
a felga w którym rozmiarze będzie lepiej pasować (zawieszenie -40/-40) 7,5" ET28 R17 czy 8" ET32 R17 a może żadna?- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja też będę (mam nadzieje że nic tego nie zmieni...), szczególnie że później uderzam na małe co nieco w okolice Zamościa...- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Niedziela tuż tuż... jak tam z frekwencją?- [ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Ja tez mam puszczony kabelik w progu i jest gitara także bez obaw- Znaczenie ET Felgi
Przymierzam się do zakupu alu 17". Poczytałem i dowiedziałem się że najlepszym zestawieniem jest 8Jx17 ET35 i do tego oponka 225/45 A co w przypadku felgi o szerokości 8,5 (jakie najlepsze ET i opona)? Dodam że zawieszenie na wiosnę pójdzie w dół o 40mm i chciałbym coś do tego dobrać żeby nic nie tarło- [B5 ABC] Wydmuchana uszczelka pod głowicą
Jutro będę sprawdzał. Powinno być więcej na ciepłym czy zimnym?- [B5 ABC] Wydmuchana uszczelka pod głowicą
Kable nowe Beru-na próbę wkładałem stare i to samo. Ale wydaje mi się że jak by to była wina kabli albo świec to ta jedna świeca byłaby zachlapana paliwem a nie zawalona olejem. Nie "pałowałem" go-ogólnie raczej spokojnie jeżdżę, a facet nic mi nie mówił o sprawdzeniu dokręcenia głowic-od naprawy przejechałem jakieś 1500-2000 kilometrów- [B5 ABC] Wydmuchana uszczelka pod głowicą
Cześć wszystkim. Odgrzebuję temat choć mam nadzieję że nie będzie to znowu wina uszczelki... Jak już wcześniej pisałem była robiona uszczelka pod głowicą (obie strony), wymienione uszczelniacze zaworów i jeszcze mniej istotne pierdoły. Wszystko było ok do wczoraj... Zaczął mi dymić na niebiesko i nie chodził na wszystkie cylindry. Wykręciłem świece i okazało się że jedną zalewa olejem (na 5-tym cylindrze)-świece nowe NGK ale próbowałem na starych i to samo. Teraz moje pytanie do Was-czy mogły po tak krótkim czasie skończyć się uszczelniacze czy będzie to coś bardziej poważnego? Jutro sprawdzę ciśnienie na cylindrach (na ciepłym i zimnym)-mógłby mi ktoś napisać jakie powinny być wartości? Czy w przypadku takiej awarii po tak krótkim czasie od naprawy (miesiąc) mogę cisnąć gościa który to robił żeby się tym zajął? Z góry dzięki za odpowiedzi- Jakie biuro podróży ?
Pewnie bym tak zrobił ale i tak będę przejazdem więc nie zaszkodzi zahaczyć. Dzięki Brynia za tą stronkę -można się sporo dowiedzieć - [ALL B5] Czy te felgi będą pasować... ?