Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. na pewno sam się za to nie wezmę
  2. Rafał Malinowski Janów Lubelski
  3. znaczek napis
  4. No i na 99% wszystko wiem Prawdopodobnie zakończyła już swój żywot pompa - cieknie z niej Rano na zimnym silniku dało się odpowietrzyć układ ale tylko na chwilę później już zasysa powietrze Tak więc do zakupu pompa i profilaktycznie przewód od zbiorniczka do pompy A powie ktoś czy musi być taki łączony jak oryginał czy może być zwykły gumowy olejoodporny (chyba po tej stronie nie ma wysokiego ciśnienia) :?:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 14:50_________________________________________________Jestem już po wymianie pompy Przez kilka dni było cicho i spokojnie aż któregoś wieczoru problem powrócił-wycie pompy jest nie do zniesienia... Na zimnym silniku uda się odpowietrzyć układ i na kilka kilometrów jest cisza-wspomaganie chodzi jak dawniej ale zaraz później znowu się zaczyna-tak jakby dostawało się gdzieś powietrze W zbiorniczku cały czas bulgocze, wycieków żadnych nie ma Co to może być bo już mi ręce opadają
  5. Niestety ja póki co nie mam możliwości odstawić autka do diagnozy i naprawy Ale już sobie obiecałem że biorę się za to "coś" po 1 Lipca Jak coś wykryję dam znać i jak ktoś coś wydybie to też piszcie [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 12:35_________________________________________________Trochę czasu już minęło ale może jeszcze ktoś z tym walczy U mnie problem rozwiązał się sam Nie uwierzycie ale to była wina pompy wspomagania - nie tak dawno zakończyła ona u mnie swój żywot i po wymianie nastała cisza Może u Was też nie trzeba szukać problemu tak daleko
  6. dzięki jutro z samego rana bryknę do garażu sprawdzić[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 23:14_________________________________________________Sitko jest na swoim miejscu a płyn bulgocze jak diabli Próbowałem odpowietrzyć sposobem który jest podany na forum ale nic to nie dało Płyn tak się pienił że musiałem wyciągnąć go strzykawką (100-150ml) Nieszczelności nigdzie też nie znalazłem - są trochę pochlapane przewody od zbiorniczka ale to z wczoraj jak wywalało mi płyn przez korek Co mogę jeszcze podziałać w swoim zakresie? Z drugiej strony nie uśmiecha mi się nawet wyjeżdżać z garażu bo aż strach ruszyć kierownicą na zapalonym silniku - pompa niesamowicie rzęzi
  7. U mnie dzisiaj nagle zaczęła wyć pompa od wspomagania Zajrzałem do zbiorniczka a tam cuda na kółkach - płynu przybyło (wywalało go przez zakręcony korek) i był spieniony Nie dalej jak 2-3 dni temu sprawdzałem poziom płynu i było wszystko ok (ok 3/4 na miarce) Co się mogło stać? [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 19:37_________________________________________________A do tego jeszcze zaczęło zaj....cie szarpać motorem...
  8. a co zastosować do przeczyszczenia wtrysków Pb? jest tego sporo np: - http://moto.allegro.pl/item681955710_valvoline_oczysc_wtryskiwacze_paliwa_i_gaznik_4.html - http://moto.allegro.pl/item696301178_liqui_moly_oczyszczacz_wtryskow_benzyna_i_lpg.html i kilka innych... jakby ktoś mógł coś poradzić to poproszę
  9. bardzo ładnie ujęte
  10. jak podniesiesz autko na podnośniku to gumowy "młoteczek" od wewnętrznej strony w oponkę też powinien pomóc
  11. eMeM trochę przesadzasz - chyba że myślisz o 1.8T :gwizdanie: U siebie mam Staga300 i czerwone Valteki i nie mogę powiedzieć złego słowa (skrzynia manual) Fakt że automat pewnie trochę spowolni ale nie aż tyle gierzgorz coś za dużo Ci pali tego gazu - mi średnio wychodzi jakieś 12-13 litrów Raz tylko wyszło ponad 20 ale świadomie...
  12. Szukałem i szukałem ale nie znalazłem-chyba że przegapiłem... Mam sprężynki Weitec -40/40 i tył siedzi bardziej niż przód-zapewne przez LPG a jak go dociążę to mi trze o nadkola (koła 17"/8" 225/45) Chcę wymienić sprężyny na troszkę wyższe (ok 20/30mm) ale tylko te z tyłu i tu moje pytanie-czy wszystko jedno od jakiej wersji założę (avant/sedan, ON,Pb (pojemność) ) :?: A czy zawieszenie 1BE jest takie samo do wszystkich B5-tek czy zależy od rodzaju motocykla? Może pytam o "banały" ale podobno nie ma głupich pytań-są tylko głupie odpowiedzi
  13. no to mamy 2:0 dla "kolegi" grzeska...
  14. kolego marcing. wszystko fajnie ale w naszych motorkach nie ma tego napinacza
  15. nic z tych rzeczy
  16. Dręczy mnie coś podobnego - na zimnym cisza a po nagrzaniu cykliczne stukanie Popychacze wymienione i dalej to samo, po wymianie oleju też nic (Mobil 10W40)... Ciężko powiedzieć co to może być Ja jeżdżę już z tym jakiś czas i nic się nie dzieję (oprócz tego że mnie wk....a :ranting1:)-póki co nie mam zbytnio czasu ani możliwości żeby odstawić autko na bok ale w niedługim czasie trzeba będzie się za "to" wziąć Jak znajdziesz przyczynę daj znać
  17. A co powiecie o czymś takim? http://parking-lotnisko.pl/o_firmie?gclid=CPvT08ig85oCFYuB3godkFLpdw
  18. Zastanawiałem się żeby mnie ktoś zawiózł a później przyjechał po mnie ale mam trochę daleko-blisko 300km w jedną stronę, nie mam też w Warszawie nikogo "bliskiego żeby zostawić autko A jakbym wiedział że bezpiecznie przestoi ten czas to bym sie pokusił A orientuje się ktoś czy parking który jest na przeciwko wejścia głównego na Okęcię nadaje się do tego?
  19. To na pewno nie sprężyna Na 18-stkach jeździłem jeszcze jakieś 3 tygodnie temu i było ok
  20. Czy można bez większych obaw zostawić samochód na parkingu przy lotnisku-czy jest on w jakiś sposób strzeżony itp.? Nigdy nie zostawiałem samochodu w takim miejscu i to na tak długo (7 dni) Będzie to bezpieczne?
  21. Dlaczego przy zawieszeniu -40/40 i przy felgach 17"/8" ET35 (opony 225/45) tył obciera nawet przy delikatnym obciążeniu? Dla ciekawości powiem że przy feldze 18"/8" ET35 i oponach 225/40 nic się nie działo a tu takie szopki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.