Treść opublikowana przez Rafal_
- Wąskie e30
-
[B6 AVF] Istny Szatan !!- by Denis
ładniutki
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Moja pociecha ma 6 miesięcy a przerzuciła już 10kg, praktycznie sama siedzi i fotelik z pierwszej grupy jest niestety już dla niej za ciasny Mógłby mi ktoś polecić coś dobrego (jakiś konkretny model)? Na alledrogo są foteliki dla dzieci o wadze 0-25kg - można coś z tego wybrać czy trzymać się się tych grup które podał Guregoru?
-
Audi 90 B3 2,0 20V Quattro :) Swiezy nabytek do zabawy :) cel V8 ;)
zapowiada się sympatycznie powodzenia
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
mam u siebie obniżenie -40mm jakie amorki moglibyście polecić (markę i model)? no i żeby nie zrujnowały mojego budżetu
-
[B5 ACK] Co sądzicie o oponach zimowych firmy HANKOOK???
kupiłem u kolegi z forum takie jak na tej aukcji (i w lepszej cenie ) http://moto.allegro.pl/komplet-opon-175-65r15-hankook-icebear-w440-84t-i1217710263.html przejeździłem dwa sezony i bardzo sobie chwalę
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
kórfa piękna
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
widzę lista modów się wydłuża wszystko ładnie i z dobrym "smakiem"
-
Hotele w Sharm El Sheik- Egipt
w tamtym roku byłem w Sharmie w hotelu Grand Plaza - było super
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pany poszukuję kawalerki do wynajęcia (samodzielnie) w Rzeszowie od września jakby ktoś coś wiedział prosiłbym o info z góry dzięki
-
Wędkarstwo
opłacało się wstać dzisiaj o 4-tej rano 50cm i 55cm było jeszcze dwa niewymiarowe sandacze (ok 20cm), szczupak (35cm) i kilka okoników a to sprawca zamieszania
-
Ulubione piwo!
Leszek :beer1:
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
niekiepsko Ci to wszystko wyszło p.s też się piszę
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
tak taśma będzie dobra? http://allegro.pl/item1150186295_tasma_montazowa_dwustronna_piankowa_tesa_19x10.html
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
audi B3 1.8 91r ---> seat toledo II 1.6 SR 99r ---> obecne 97r
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ło Jezuśku.... :laghing2:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pewnie nie od każdego ale próbuj
-
[ALL B5] Wymiana mieszka
a czy pasuje mieszek i gałka zamiany biegów z polifta do przedlifta?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
akurat nie mam ale klamka od B4-ki powinna być tańsza
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak potrzebna Ci sama sprężynka to pasuje od B4 - podobno
-
[ALL] Dobra Pasta-wosk do karoserii (czarna perła)
ja też go używam raz na jakiś czas i jestem zadowolony
-
Wędkarstwo
u mnie na razie cienizna - sama drobnica
-
[B5 ABC] Spadek mocy powyzej 4 tys na LPG
a może LPG dodatkowo nie domaga przy większym zapotrzebowaniu motorowni na "benzynę"? u gaziarzy na pewno to sprawdzisz a robiłeś przegląd instalki po kupnie autka?
-
[ALL B5] 2.8 quattro na gaz???
też jestem za - załóż w dobrym zakładzie, dbaj o wszystko a posłuży Ci długo i bezawaryjnie (u siebie mam staga300 który kosztował mnie 2800)
-
[B5 ABC] Szarpanie podczas jazdy
Miałem u siebie podobne objawy na Pb i LPG- czasem było lepiej, czasem gorzej a czasem znikało całkiem Nikt nie potrafił znaleźć usterki (Vag czasem pokazywał problemy z sondą)... powymieniałem przewody, świece, moduł, cewki, miałem się brać za sondy ale któregoś dnia pier.....ło tak że silnik chodził na pięć cylindrów Pojechałem do gaziarza i dopiero wtedy okazało się że jest walnięty komputer od gazu, facet przywrócił mi wszystko do poprawnego sterowania benzynką i kazał przyjechać za kilka dni na wymianę komputera Po tych kilku dniach zajeżdżam, szybka wymiana kompa a tu d..a , poszukał, pogrzebał i znalazł - brak sygnału z komputera do wtryskiwacza (gdzieś po drodze "przerwał" się kabelek) Od tamtej pory śmiga wszystko jak trzeba (i oby jak najdłużej) Także moja rada nie wymieniaj wszystkiego co ktokolwiek Ci poradzi tylko najpierw odłącz całkiem instalacje LPG a możliwe że będzie to błahostka jak u mnie