Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. Rafal_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a ma ktoś z Was takie piloty scyzoryki ? czy to w ogóle wytrzymałe jest ? ja mam coś podobnego i jest do bani niby da się go składać i rozkładać ale bardzo szybko się rozklekotał
  2. miałem 18-stki, zmieniłem na 17-stki i trochę żałuję... bo komfort jazdy niewiele się zmienił na "+" z to wygląd chyba jednak trochę na "-" wiadomo im większa felga tym bardziej trzeba uważać (ale pogiąć można każde felgi na naszych drogach) wybór należy do Ciebie
  3. Ja też kupiłem - już czekają na montaż
  4. ja kupiłem Alan-a 199 i jest moim zdaniem jeśli nie spędza się 10 godzin na dobę w "trasie" to bezcelowe jest wydawanie dużych pieniążków na CB - no chyba że ktoś ma taki kaprys
  5. Skoro blad Lambda to byc moze cos z sonda nie tak. Wydawalo mi sie ze przez LPG lapie Ci takie bledy - czesto blad lambda zdarza sie w samochodach z LPG jednak wtedy nie ma zadnych skutkow ubocznych oprocz bledu na 'papierze'. a po której stronie jest sonda lambda 2 i czy drugi błąd może być przez tą "kulejącą" sondę?
  6. raz na jakiś czas wyskakują mi takie błędy 554 Regulacja Lambda 2 poza specyfikacją - wartość dolna - BŁĄD SPORADYCZNY 561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki nie osiągnięta wartość adaptacji - mnożenie - BŁĄD SPORADYCZNY samochodzik jest wtedy trochę przymulony i poszarpuje przy gwałtownym przyspieszaniu (bez różnicy czy Pb czy LPG) błędy da się wykasować i nie powracają - dopiero po kilku/kilkunastu dniach jak można się ich pozbyć na stałe?
  7. z tego żyje bo może jeszcze nikt mu tego z ŁBA nie wybił...
  8. Skoro producent napisał w instrukcji że tak ma być tzn. że jest ok
  9. u mnie też tak jest
  10. może nie youngtimer ale piękny corvette 1958 nie można też zapomnieć o nim
  11. a jak obetnę kabelki od czujnika będzie dobrze?
  12. podepnę się pod temat czy któryś z tych zestawów jest warty uwagi? http://moto.allegro.pl/item1003088824_tarcze_klocki_przod_vw_passat_audi_a4_a6_febi_ms.html http://moto.allegro.pl/item989134052_tarcze_klocki_ferodo_vw_paasat_audi_a4_a6.html tylko u mnie nie ma czujnika zużycia klocków
  13. Facetowi ktoś nieustannie podkradał jabłka z sadu Któregoś wieczoru nie wytrzymał i postanowił przyczaić się na amatora jego owoców - przykucnął pod drzewkiem i czekał... Po krótkiej chwili wypatrzył gagatka, podbiegł szybko do niego złapał go za jajka, ścisną (a słynął na całą okolicę z mocnego uścisku) i pyta ktoś Ty? Cisza... Ścisnął najmocniej jak potrafił i znów zapytał ktoś Ty? a tu cichutkim głosikiem słyszy to ja Jaś niemowa ze wsi...
  14. Co może być powodem dużego problemu z odpaleniem po nocy? Dzisiaj zdarzyło się to po raz pierwszy Silnik kręcił niby normalnie ale jakoś tak "lekko" Po męczarniach w końcu zapalił ale stracił moc - że tak powiem nie jedzie na żadnym biegu czy to Pb czy LPG Vag pokazuje tylko jeden błąd: 1165 Jednostka sterująca przepustnicy -J338 nie osiągnięta wartość kontrolna ale to już od dłuższego czasu - pytałem o to na forum ale nie mam kiedy wziąć się za jej czyszczenie (ale to chyba nie z tego powodu) Wczoraj wieczorem chodził normalnie a dzisiaj rano takie czary... Gdzie szukać przyczyny?
  15. aż się wierzyć nie chce...
  16. w takim razie jak ktoś kupuje 1.8T do modzenia i wykłada jakieś 15tysi może się równie dobrze pokusić o 2.6 i wychodzi podobnie Tylko droga w modzeniu 1.8T jest już przetarta a 2.6 z kompresorem niezbyt :> albo zrobic tak jak napisał eMeM => s4 to była czysta teoria z mojej strony - w życiu nigdy bym nikogo do tego nie zachęcał ani sam bym się za to nie wziął
  17. w takim razie jak ktoś kupuje 1.8T do modzenia i wykłada jakieś 15tysi może się równie dobrze pokusić o 2.6 i wychodzi podobnie
  18. mozna kompresor wsadzic i chyba sie zmiescisz w tej kwocie i wtedy teoretycznie ile może wyjść KM?
  19. a za te 15tys. coś można wyskrobać z 2.6?
  20. z racji tego że moje radyjko (sunker elite two) zakończyło swój żywot muszę kupić drugie - niestety zdążyłem już dostać prezent przedświąteczny od panów z kamerą... nie mam dużych wymagań - ma być małe (żeby zmieściło się w kieszonkę pod kierownicą), niezawodne i niedrogie http://www.allegro.pl/item985459698_alan_199_a_nowe_promocja_gwarancja.html http://www.allegro.pl/item985459787_intek_m_790_plus_nowe_gwarancja.html http://www.allegro.pl/item985459788_m_150_plus_intek_nowe_gwarancja.html a może coś innego w tym budżecie? antenę mam taką http://www.allegro.pl/item976990937_sunker_elite_cb_109_jak_hustler_ic_100.html doradzicie?
  21. Nie wiem czy to może mieć z tym jakiś związek ale jak próbowałem adoptować ją bez vag-a w sposób który jest podany na forum - napisane jest tam że powinna ona wydawać z siebie jakieś tam dźwięki Niestety w tym przypadku jest cisza jak makiem zasiał
  22. W siostry 1.8 ADR z 1999r po wymianie aku pojawił się taki błąd 1165 Jednostka sterująca przepustnicy -J338 nie osiągnięta wartość kontrolna i nie da się go skasować Największy problem jest na zimnym silniku bo dość często gaśnie, jak się nagrzeje to pozostają tylko zbyt niskie obroty Jak można się tego pozbyć?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.