Treść opublikowana przez Rafal_
-
[ALL B5] Wybór nieoryginalnego alarmu
a ma ktoś z Was takie piloty scyzoryki ? czy to w ogóle wytrzymałe jest ? ja mam coś podobnego i jest do bani niby da się go składać i rozkładać ale bardzo szybko się rozklekotał
-
[B7 BRD] Pytanie do osób które zmieniały felgi na mniejsze. Z 18" na 17" czy 16" ??
miałem 18-stki, zmieniłem na 17-stki i trochę żałuję... bo komfort jazdy niewiele się zmienił na "+" z to wygląd chyba jednak trochę na "-" wiadomo im większa felga tym bardziej trzeba uważać (ale pogiąć można każde felgi na naszych drogach) wybór należy do Ciebie
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Ja też kupiłem - już czekają na montaż
-
[B5 AHU] Jakie CB do 200 zł
ja kupiłem Alan-a 199 i jest moim zdaniem jeśli nie spędza się 10 godzin na dobę w "trasie" to bezcelowe jest wydawanie dużych pieniążków na CB - no chyba że ktoś ma taki kaprys
-
[B5 ABC] Jak pozbyć się tych błędów
Skoro blad Lambda to byc moze cos z sonda nie tak. Wydawalo mi sie ze przez LPG lapie Ci takie bledy - czesto blad lambda zdarza sie w samochodach z LPG jednak wtedy nie ma zadnych skutkow ubocznych oprocz bledu na 'papierze'. a po której stronie jest sonda lambda 2 i czy drugi błąd może być przez tą "kulejącą" sondę?
-
[B5 ABC] Jak pozbyć się tych błędów
raz na jakiś czas wyskakują mi takie błędy 554 Regulacja Lambda 2 poza specyfikacją - wartość dolna - BŁĄD SPORADYCZNY 561 Dopasowanie(ustalenie)składu mieszanki nie osiągnięta wartość adaptacji - mnożenie - BŁĄD SPORADYCZNY samochodzik jest wtedy trochę przymulony i poszarpuje przy gwałtownym przyspieszaniu (bez różnicy czy Pb czy LPG) błędy da się wykasować i nie powracają - dopiero po kilku/kilkunastu dniach jak można się ich pozbyć na stałe?
-
Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
- Problem z allegro
z tego żyje bo może jeszcze nikt mu tego z ŁBA nie wybił...- [ALL B5] Alarm-po rozbrojeniu po 15 sek. sam się uzbraja
Skoro producent napisał w instrukcji że tak ma być tzn. że jest ok- [ALL B5] Alarm-po rozbrojeniu po 15 sek. sam się uzbraja
u mnie też tak jest- Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
może nie youngtimer ale piękny corvette 1958 nie można też zapomnieć o nim- Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
Ford Capri Opel Manta- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
a jak obetnę kabelki od czujnika będzie dobrze?- Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
podepnę się pod temat czy któryś z tych zestawów jest warty uwagi? http://moto.allegro.pl/item1003088824_tarcze_klocki_przod_vw_passat_audi_a4_a6_febi_ms.html http://moto.allegro.pl/item989134052_tarcze_klocki_ferodo_vw_paasat_audi_a4_a6.html tylko u mnie nie ma czujnika zużycia klocków- Strefa Śmiechu
Facetowi ktoś nieustannie podkradał jabłka z sadu Któregoś wieczoru nie wytrzymał i postanowił przyczaić się na amatora jego owoców - przykucnął pod drzewkiem i czekał... Po krótkiej chwili wypatrzył gagatka, podbiegł szybko do niego złapał go za jajka, ścisną (a słynął na całą okolicę z mocnego uścisku) i pyta ktoś Ty? Cisza... Ścisnął najmocniej jak potrafił i znów zapytał ktoś Ty? a tu cichutkim głosikiem słyszy to ja Jaś niemowa ze wsi...- [B5 ADR] Problem z odpaleniem po nocy
Co może być powodem dużego problemu z odpaleniem po nocy? Dzisiaj zdarzyło się to po raz pierwszy Silnik kręcił niby normalnie ale jakoś tak "lekko" Po męczarniach w końcu zapalił ale stracił moc - że tak powiem nie jedzie na żadnym biegu czy to Pb czy LPG Vag pokazuje tylko jeden błąd: 1165 Jednostka sterująca przepustnicy -J338 nie osiągnięta wartość kontrolna ale to już od dłuższego czasu - pytałem o to na forum ale nie mam kiedy wziąć się za jej czyszczenie (ale to chyba nie z tego powodu) Wczoraj wieczorem chodził normalnie a dzisiaj rano takie czary... Gdzie szukać przyczyny?- Wypadek samolotu
aż się wierzyć nie chce...- [ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
w takim razie jak ktoś kupuje 1.8T do modzenia i wykłada jakieś 15tysi może się równie dobrze pokusić o 2.6 i wychodzi podobnie Tylko droga w modzeniu 1.8T jest już przetarta a 2.6 z kompresorem niezbyt :> albo zrobic tak jak napisał eMeM => s4 to była czysta teoria z mojej strony - w życiu nigdy bym nikogo do tego nie zachęcał ani sam bym się za to nie wziął- [ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
w takim razie jak ktoś kupuje 1.8T do modzenia i wykłada jakieś 15tysi może się równie dobrze pokusić o 2.6 i wychodzi podobnie- [ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
mozna kompresor wsadzic i chyba sie zmiescisz w tej kwocie i wtedy teoretycznie ile może wyjść KM?- [ALL B5] 1.8 T 180KM (AJL) czy 2.6 v6 ? Co lepsze?
a za te 15tys. coś można wyskrobać z 2.6?- [B5 ADR] Jednostka sterująca przepustnicy
na pewno tak zrobię- Jakie CB Radio i antena do Audi?
z racji tego że moje radyjko (sunker elite two) zakończyło swój żywot muszę kupić drugie - niestety zdążyłem już dostać prezent przedświąteczny od panów z kamerą... nie mam dużych wymagań - ma być małe (żeby zmieściło się w kieszonkę pod kierownicą), niezawodne i niedrogie http://www.allegro.pl/item985459698_alan_199_a_nowe_promocja_gwarancja.html http://www.allegro.pl/item985459787_intek_m_790_plus_nowe_gwarancja.html http://www.allegro.pl/item985459788_m_150_plus_intek_nowe_gwarancja.html a może coś innego w tym budżecie? antenę mam taką http://www.allegro.pl/item976990937_sunker_elite_cb_109_jak_hustler_ic_100.html doradzicie?- [B5 ADR] Jednostka sterująca przepustnicy
Nie wiem czy to może mieć z tym jakiś związek ale jak próbowałem adoptować ją bez vag-a w sposób który jest podany na forum - napisane jest tam że powinna ona wydawać z siebie jakieś tam dźwięki Niestety w tym przypadku jest cisza jak makiem zasiał- [B5 ADR] Jednostka sterująca przepustnicy
W siostry 1.8 ADR z 1999r po wymianie aku pojawił się taki błąd 1165 Jednostka sterująca przepustnicy -J338 nie osiągnięta wartość kontrolna i nie da się go skasować Największy problem jest na zimnym silniku bo dość często gaśnie, jak się nagrzeje to pozostają tylko zbyt niskie obroty Jak można się tego pozbyć? - Problem z allegro