Treść opublikowana przez Rafal_
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
wygląda piknie oby jeździło się jeszcze lepiej
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
dobrze mówisz - specjalnie wieczorkiem zrobiłem sobie rundkę żeby nacieszyć oko bierzesz polifty przod valeo ? niestety nie [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 21:37_________________________________________________ ale u mnie stopery pasują - nic się nie suwa
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
dobrze mówisz - specjalnie wieczorkiem zrobiłem sobie rundkę żeby nacieszyć oko
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
w końcu zabrałem się za kratki wpadły też Battalionowe dywany
-
gdzie w podróż poslubna
może mało oryginalnie ale Egipt dwa lata temu też pod koniec czerwca byłem w takiej "podróży" i było a dokładnie tutaj http://www.traveligo.pl/opinie.php/101/0/Egipt/Morze-Czerwone/Sharm-El-Sheikh/Grand-Plaza.html?gclid=CLbCpqmR96cCFZBkfAodlnXHaA
-
[B5 ACK] Stara instalacja Bigas z 2003 roku duże spalanie
nie podejrzewam
-
[B5 ACK] Stara instalacja Bigas z 2003 roku duże spalanie
u mnie na fisie przeważnie wychodzi jakieś 10l a faktycznie spala ok 11-12l LPG/100km
-
[ALL B5] Radio za około 300zł
ja ostatnio kupiłem Alpine CDE-120RR i za tą kasę mogę polecić
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
myślałem raczej kupić coś z tego http://www.alpine.com.pl/produkty/product-singleview/digital-media-receiver/ida-x311.html albo http://www.clarion.com/pl/pl/products/2010/audio/source_unit/mecha_free/FB289RBT/pl-pl-product-pf_1259411663860.html ale nie wiem czy idę w dobrym kierunku Ten pierwszy Alpine jest ale poszukaj w czerwonym podświetleniu ^^ w nocy się pięknie zgra jeśli Alpine to tylko w czerwieni [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:38_________________________________________________miało być inne radyjko jest inne - fundusze niestety na więcej nie pozwoliły ale jestem miło zaskoczony bo gra naprawdę dobrze Alpine CDE-120RR
-
[ALL] Sprzedający 312MC
curwa czyli to ten sam gwint który kupiłem ja.... z tym że mi się jakoś udało i kase dostałem spowrotem armi pisałem żebyś uważał...
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
ja wolałbym założyć sam - nigdy nie wiadomo kto coś tam włożył... chyba do R4 :gwizdanie: trzy lata temu za staga300 do swojego dałem 2800zł
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ja pierdyle... pogratulować
-
[ALL B5] Co lepsze? kubełki polift czy zwykłe fotele polift
miałem zwykłe stołki i nie było źle, teraz mam kubełki i jest dużo lepiej także polecam zmianę
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
tera
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
przecież ma ładne końcóweczki miejmy nadzieję że nie okaże się że to "szanowny" 312MC...
-
[B5 ABC] Valtek - regenerować czy wymienić - opinie
a dlaczego? ja jeżdżę trzy lata i dopiero jeden albo dwa były zmieniane - już nie pamiętam także myślę że nie jest źle
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
myślałem raczej kupić coś z tego http://www.alpine.com.pl/produkty/product-singleview/digital-media-receiver/ida-x311.html albo http://www.clarion.com/pl/pl/products/2010/audio/source_unit/mecha_free/FB289RBT/pl-pl-product-pf_1259411663860.html ale nie wiem czy idę w dobrym kierunku
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ktoś chętny na zakup? za ile wystawiasz? za 1400 puszczę bez żalu z tyłu tylko włożyłem ledy bo lampki były jak by były 18' to bardzo chętnie dzięki
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ktoś chętny na zakup?
-
[ALL B5] Dojazdówka w sedanie 16 cali
ja mam dojazdówkę 15-stkę (większej nie chciałem bo po co ) też kiedyś patrzyłem po allegro i ceny właśnie były kosmiczne aż w końcu trafiła się za 80zł z prawie nówką oponką później skoczę do garażu i pyknę fote[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:41_________________________________________________
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
biały średnio (mimo wszystko dzięki kowi ) a jeśli malować to proszkowo czy natryskowo?
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 14:17_________________________________________________ Całe na czarno na pewno je wizualnie zmniejszą :gwizdanie: Jeśli wybierać z tych dwóch opcji z założeniem że felga się zmniejszy lepiej wybrać mniejsze zło Prędzej ktoś zwróci uwagę na felgę z rantem niż na czarną felgę na czarnym aucie :gwizdanie: albo wogóle nie zawracać sobie tym dopy
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
właśnie boję się że 17-stka nie dość że nie jest duża to może jeszcze się pomniejszyć w kolorze - a to byłaby lipa straszna kowi a strzelił byś mi je w biel?- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ja znam jeden wyrezac BiXa pomyślimy... [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 20:44_________________________________________________zastanawiam się czy zamiast zmieniać felgi nie zrobić ich w kolor VS - [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach