Treść opublikowana przez Rafal_
-
[ALL] Jaką masz prędkość przy 4000obr.
2.6 V6, ABC, fwd, manual, 4000rpm ~ 160km/h
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
musieć nie musisz ale jak odłączysz nie będziesz musiał kasować błędów poduchy a po co mi zdejmować kierownicę ? a to nie trzeba?
-
Polecane opony letnie
ja ten sezon przelatałem na vredestein ultrac cento 225/40/18 - na mokrym i suchym ok, ciche, ze ścieralnością jeszcze mi ciężko powiedzieć ale do tej pory nie zauważyłem żeby jakoś szybciej się darły
-
[B5 ABC] Smaragd Perleffect...
jak tam z graniem tych głośniczków dżibiela?
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
musieć nie musisz ale jak odłączysz nie będziesz musiał kasować błędów poduchy
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
szczęścia zdrowia
-
[B5 AGB] Która fota do kalendarza na październik ???
namber łan
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
myślę że nie powinno być tragedii tylko gorzej może być z ramką na fisie - ja se ją córwa przykleiłem na taśme
-
[B5 AJM] Moja A4 w HDR
o to to zdjęcie fajnie zrobione
- [B6 BBK] Moje S4
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
niech wycenia i bedziem myslec oj tam - droższe od piniendzy nie będą
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
- [ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
jak dostaniesz jakieś to się podziel- [ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
też bym się dołączył- [B5 AAH] Poważny problem z silnikiem V6 2.8 AAH
u mnie robiło mam u siebie staga 300 i jakiś czas temu też miałem DUŻE kłopoty z "niejechaniem" samochodu, vag nie pokazywał żadnych błędów, na Pb i LPG nie jechał po odłączeniu LPG i powróceniu do ori zasilania w Pb jak ręką odjął po dokładnym sprawdzeniu wyszło że jeden kabelek do sterowania wtrysku któregoś cylindra nie miał przejścia i zakłócał wszystko spróbować nie zaszkodzi- [B5 AAH] Poważny problem z silnikiem V6 2.8 AAH
na LPG I Pb to samo? jeśli tak to próbowałeś odłączyć całkowicie instalacje LPG?- [ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
oj chyba nie takie- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ja mam pierwsze - co patrze na jej ryja to gęba się sama cieszy- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
jeszcze nie, może w sobotę zamontuję :gwizdanie: montuj montuj - w porównaniu do starych jest- [B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
czarna skóra idzie do ludzi? :gwizdanie:- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ja swoją ramkę zmatowiłem, psiknąłem podkładem w spreju (ze cztery razy) i na końcu czarny mat (też ze cztery razy) przejeździłem od wczesnej wiosny do teraz i są może ze dwa małe uszczerbki od kamyczków- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ostatnio kpl. rozrząd, przeguby, napinacz paska - pare złociszy kosztowało... z dupereli też coś tam wpadło niedługo będzie mały "UP" tylko fotek ni ma kiedy zrobić [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 10:35_________________________________________________w końcu zawitały "nowe" lampiszony z przodu (miały być Depo są ori Valeo) zdjęcie na szybko telefonem po długich poszukiwaniach udało się też dokupić dekle do felg- [B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
wypas w środku i motór mniam... mogłaby być tylko czarna- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
sympatycznie- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
bez problemu idzie wyjąć drzwiami bez wyciągania fotela - [ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?