Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. jeszcze jakieś 2-3 lata temu było 20-25tys.km rocznie, teraz 10-12tys
  2. Rafal_ odpowiedział(a) na mrozek1810 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    zdjęcia po malowaniu z dópy - zrób jakieś lepsiejsze i nie pod słońce na ostatnim tylko widać że jest fajnie a reszta jak przedmówcy już wspomnieli gleba, koło, lampy
  3. ja pertole... po takim zabiegu szkoda wyjeżdżać z garażu
  4. a tam już ma się martwić - może ktoś kiedyś wybił jak szyba przednia wymieniana albo błotnik malowany to też samochód musi być po dzwonie?
  5. zderzak robi robote felgi też niekiepskie
  6. powoli się dzieje nakrętki do gwintu zrobione nowe (właśnie gdzieś w świecie się cynkują), sprężynki się malują, no i wczoraj zachciało mi się polerowanych felg... ale po kilku h pracy nad jedna sztuką zaczyna mi się podobać wiem że do końca jeszcze trochę ale jak na pierwsze polerowanie w życiu chyba nie tak najgorzej
  7. co tu dużo mówić - mody na +
  8. i te fotele
  9. białe coraz bardziej mi się podobają ale tak jak koledzy już powiedzieli gleba i KOŁO aż się prosi daj foty wnętrza
  10. dekory fajne a rameczka jeszcze lepsza
  11. TUW - OC 340zł, NW (jakieś tam droższe bo niby do 10tys.zł) 40zł, tańsze NW 20zł przy pojemności silnika 2.6 chyba całkiem dobrze
  12. a z a8 po takiej operacji też spasuje? A masz fotkę? Może damy radę doradzić ale nie słyszałem. Jestem w pracy i nie mam dostępu do Etki aby sprawdzić. Może jutro wieczorkiem zerknę. coś takiego http://allegro.pl/rozporka-belka-kielichow-usztywniacz-a8-d2-lift-i2192692587.html
  13. wszystkim KOBIETKOM najlepszego
  14. a z a8 po takiej operacji też spasuje?
  15. no dobra a coś takiego jak Canon G7/G9 albo Panasonic LX3?
  16. na nexenach n3000 przejeździłem dwa lata (kupowałem nowe), były dosyć ciche, na suchym ok, na mokrym też raczej dobrze
  17. dzięki bardzo od czytania opinii można oczopląsów dostać, faworytem rzeczywiście jest Sony HX1, biorę jeszcze pod uwagę Canon-a SX1 IS i starawy model Sony F828 - miałeś z nim styczność? w necie ma dosyć dobre opinie
  18. Rafal_ odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    daj jakieś foto co masz
  19. nie pamietam ale jak znajde to podrzuce
  20. jest na forum wątek o tym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.