Treść opublikowana przez Rafal_
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
jeszcze jakieś 2-3 lata temu było 20-25tys.km rocznie, teraz 10-12tys
-
[A4 AFN]
zdjęcia po malowaniu z dópy - zrób jakieś lepsiejsze i nie pod słońce na ostatnim tylko widać że jest fajnie a reszta jak przedmówcy już wspomnieli gleba, koło, lampy
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
jest pieknie
-
Poszukiwana instytucja, która wykona polerkę auta
ja pertole... po takim zabiegu szkoda wyjeżdżać z garażu
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
poszła do żyda?
-
Różne szyby
a tam już ma się martwić - może ktoś kiedyś wybił jak szyba przednia wymieniana albo błotnik malowany to też samochód musi być po dzwonie?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
zderzak robi robote felgi też niekiepskie
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
powoli się dzieje nakrętki do gwintu zrobione nowe (właśnie gdzieś w świecie się cynkują), sprężynki się malują, no i wczoraj zachciało mi się polerowanych felg... ale po kilku h pracy nad jedna sztuką zaczyna mi się podobać wiem że do końca jeszcze trochę ale jak na pierwsze polerowanie w życiu chyba nie tak najgorzej
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
co tu dużo mówić - mody na +
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
jest moc
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
i te fotele
-
Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
białe coraz bardziej mi się podobają ale tak jak koledzy już powiedzieli gleba i KOŁO aż się prosi daj foty wnętrza
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dekory fajne a rameczka jeszcze lepsza
-
Gdzie Ubezpieczyć Samochód - OC - TANIO :) ?????
TUW - OC 340zł, NW (jakieś tam droższe bo niby do 10tys.zł) 40zł, tańsze NW 20zł przy pojemności silnika 2.6 chyba całkiem dobrze
-
[B5 AJM] Rozpórka dolna i górna
a z a8 po takiej operacji też spasuje? A masz fotkę? Może damy radę doradzić ale nie słyszałem. Jestem w pracy i nie mam dostępu do Etki aby sprawdzić. Może jutro wieczorkiem zerknę. coś takiego http://allegro.pl/rozporka-belka-kielichow-usztywniacz-a8-d2-lift-i2192692587.html
-
Wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet
wszystkim KOBIETKOM najlepszego
-
[B5 AJM] Rozpórka dolna i górna
a z a8 po takiej operacji też spasuje?
-
jaki aparat za 600-700zł?
no dobra a coś takiego jak Canon G7/G9 albo Panasonic LX3?
-
[ALL B5] opony Riken maystorm 2 b2 ewentualnie nexen n3000 opinie
na nexenach n3000 przejeździłem dwa lata (kupowałem nowe), były dosyć ciche, na suchym ok, na mokrym też raczej dobrze
-
[B5 1Z] Wymiana taśmy poduszki powietrznej A4 95r. - fotostory
nr. 24
-
jaki aparat za 600-700zł?
dzięki bardzo od czytania opinii można oczopląsów dostać, faworytem rzeczywiście jest Sony HX1, biorę jeszcze pod uwagę Canon-a SX1 IS i starawy model Sony F828 - miałeś z nim styczność? w necie ma dosyć dobre opinie
-
Wędkarstwo
daj jakieś foto co masz
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
- A4 B5 TDI by a4-freunde
nie pamietam ale jak znajde to podrzuce- A4 B5 TDI by a4-freunde
jest na forum wątek o tym - A4 B5 TDI by a4-freunde