Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. następnym razem wystarczy odpiąć aku przed wyjęciem licznika
  2. od paru ładnych lat używam epsona - tusze tanie, maszina bezawaryjna czego chcieć więcej
  3. pany przy feldze 18" 8,5J z ET47 może coś haczyć od środka w b5? ew. jaki dystans żeby nie gryzła się opona z nadkolem?
  4. regulacja zwykłym pokrętłem
  5. mam ją coś koło roku - przeżyła polerowanie felg i kilku samochodów obroty regulowane są płynnie pokrętłem od 0 do 3tys. (według mnie fajna opcja)
  6. ja mam taką POLERKA SAMOCHODOWA 1400W POWER UP 78950 (3048227246) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jestem zadowolony jest o 1kg lżejsza od tej co pokazałeś - niby nie dużo ale przy dłuższym polerowaniu każdy gram się liczy moim zdaniem do "użytku domowego" spokojnie wystarczy
  7. Rafal_ odpowiedział(a) na Rafal_ temat w Audi A4 B5
    u mnie też jest tam 4-ro pinowy niebieski (prawdopodobnie jest on od ECU) ale to nie ten
  8. będziesz pan zadowolony
  9. Rafal_ odpowiedział(a) na Rafal_ temat w Audi A4 B5
    a jak bym chciał wymienić tak dla świętego spokoju (majątku on chyba nie kosztuje) to gdzie go szukać?
  10. mam u siebie kłopot z temperaturą silnika, tzn. na zegarach temp. ładnie rośnie do 90stC, na vagu też pokazuje 90st., a na wyswietlaczu od klimy rzadko kiedy pokaże 90stC (chyba że go dobrze pogonie przez kilka km) gdzie w silniku 2.6 jest czujnik który odpowiada za wskazania temp. bo nigdzie nie mogę znaleźć? i czy to że tylko na klimatroniku pokazuje źle temperature może mieć to jakiś wpływ na pracę silnikiem?
  11. a dużo go potrzeba do pokrycia felg 18" tylko z czoła? (wzór s-line)
  12. a czepi się ten zazajer polerowanych felg?
  13. pewnie że można kiedyś zmieniałem u siebie tylko musiałem pociągnąć osobne kabelki od radia ale od razu Ci powiem że jak masz zmieniać na "byle co" to lepiej poszukaj jednego ori bo szału nie będzie
  14. ja miałem kiedyś podobnie, "pan elektryk" zdiagnozował jakąś tam usterkę w ECU, po wymianie kompa wszystko śmiga jak należy (już ze cztery lata )
  15. "ludzie pijący alkohol są dla mnie niczym... niczym bracia"
  16. wlasnie wymieniłem i rzeczywiście okazał się krokowiec (dzięki wszystkim za podpowiedzi) ale pojawił się inny problem - po wymianie odpaliłem i wszystko git, przejechałem się też super, szarpanie znikło, obroty się ładnie stabilizowały niestety po tej krótkiej przejażdżce podjechałem pod garaż a obroty spadły tak na ok 400 i delikatnie falują, potrafi nawet zgasnąć odłączałem aku i nic nie pomogło, na vag-u nie ma błędów jakieś pomysły? coś trzeba zaadoptować - jeśli tak to co i jak?
  17. podłączę się do tematu odkąd mam ten samochód nigdy nie było w nim dobrego grzania, kiedyś płukałem nagrzewnicę i co prawda wypłynęło trochę syfu ale ogrzewanie nie zbyt się poprawiło na vagu mam takie błędy: 603 Siłow.klapy przestrzeni dol./odmraż.-V85 zablokowany lub brak napięcia - BŁĄD SPORADYCZNY 1272 Silnik sterujący klapy centralnej V70 zablokowany lub brak napięcia 1271 Silnik sterujący klapy temperatury-V68 zablokowany lub brak napięcia da się je skasować ale tylko na chwilę teraz pytanie - szykować się na wymianę nagrzewnicy , czy na początek spróbować wymienić te silniczki? a tak dla pewności jakie powinny mieć kolory te silniczki?
  18. z tego co wiem tylko + i - po zapaleniu świateł np. do oświetlenia schowka
  19. ile taka wymiana kosztuje?
  20. u mnie jest to samo, w sumie odkąd ją mam tak jest układ odpowietrzony, ze dwa lata temu czyściłem cały układ, ogólnie mam wrażenie że w b5 nie ma za dobrego ogrzewania
  21. ostatnio zacząłem rozglądać się za jakimś niezbyt drogim telefonem mam kilka typów: Motorola Defy Mini, Motorola Milestone, Motorola Motoluxe, SE Xperia X10 ktoś miał z nimi do czynienia, może polecić - odradzić?
  22. Rafal_ odpowiedział(a) na alcompany2103 temat w Układ Jezdny
    może amortyzatory, ale stawiam na te tulejki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.