Treść opublikowana przez Rafal_
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
to tera kierunki U.S. i A.
-
[B5 APS] by czorny
z piątką z przodu mogą być kłopoty (bicie)
-
Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)
albo jaja albo licytuje ktoś kto nawet nie wie ile na jakim koncie ma $$ ale ponad 70 tysi to troche przesada...
-
Wędkarstwo
dzisiaj popołudniu wybieram się porzucać nad rzeczkę - zobaczymy czy szczęście dopisze
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
mówisz? jest aż tak źle? taka jakaś wyłamana troche
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
kup se drugą osłone na silnik
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Nie kupiłem, hajs potrzebny narazie na wesele i odpuszczam temat:wink: po weselu moze sie odwidzi i pogonisz b5, ja ciagle szukam i nie moge znalesc progow:facepalm: Nie ma takiej opcji:kox: Auto jest wygodne, pali mało, jest frajda z jazdy to czemu się go pozbywać Mam jeszcze parę planów i jak tylko gotówka pozwoli to będę dalej bezsensownie pakować kasę w brykę też po weselu myślałem nad zmianą samochodu, minęło 3 lata i dalej tłuke tą moją starą padline i coraz mniej chcę ją sprzedać nowa felga git ale ta z podpisu bardziej mi się widzi a co do gleby to
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
myślałem nad tym ale chyba nie będzie pasować za dobrze u Ciebie mi się spodobały te patelnie ale zdecydowałem się spolerować - końcowy efekt jak dla mnie dzięki dzięki, z wysokością na pewno coś delikatnie jeszcze powalcze
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
coś takiego K2 TEMPO TURBO - PASTA LEKKOŚCIERNA NANO Z WOSKIEM (3220778093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. K2 ALUCHROM - pastą do chromu i aluminium (3239209371) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
najpierw tempo a później do chromu i amelinium (obie z firmy K2)
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
no i w końcu wiem wiem wieje kozą...
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jakie parametry? P.S chyba znalazłem wzór do wycięcia folii do lamp ala USA:whistling: 18" 8,5J ET47, na przód dojdzie dystans 5mm a na tył 10mm jak dałbyś rade podesłać mi jakoś ten wzór byłoby ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2013 at 22:17 ---------- no i dalej popird@lam na zimowych nie kupie u siebie na miejscu śrub do tych felg (ori są za krótkie)
-
[B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
jak dobrze pójdzie jutro wpadną w końcu na auto wzór felgi już się przewijał ale chyba nie było jej jeszcze u nas w takim wydaniu
-
Moje prace
- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
jest prze uj- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
już mam kłopot z wjechaniem do garażu, ale jak sanki sie wytrą od progu to opuszcze- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
stan jest super-nie wypierdziane nie przetarte ani nic kurcze fotek jakoś nie zrobiłem do tego czasu:facepalm: ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 17:47 ---------- udało się w końcu założyć gwinta (niestety jeszcze na stali bo alu nie gotowe ) niżej chyba już nie pójdzie bo może być trochę "niebezpiecznie" ale i tak mi się podobuje- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
z tą folią całkiem całkiem ja też- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
ale to ta "uboga wersja" także bez szału (zwykłe szmaciane kubły z podobnym wzorem do rekarosów)- [B5 ABC] Moja stara po kilku zmianach
pewu poszło ---------- Post dopisany 08-04-2013 at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2012 at 10:10 ---------- no to po długiej przerwie mały upik teraz cza się rozejrzeć za jakąś felgą w między czasie wpadło "recaro dla ubogich" z avanta - podgrzewane z el. lędźwiami- Szybka opinia forumowiczów
te będą lepsze od tych co ja podałem ? z tymi vikingami nie miałem do czynienia ale z opinii o nexenach, i z własnego doświadczenia polecam- Szybka opinia forumowiczów
a może coś takiego? 4x 225/40r18 Nowe opony Lato NEXEN N6000 *Promocja (3090883682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jeździłem i jak za tą cenę naprawdę spoko- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
halo tak, rączki niet- Jak zdemontować "spinki" z drzwi po dolnej listwie?
Chyba źle zrozumiałeś chodzi mi o tą dolną listwę co jest na zewnątrz drzwi, spinki zostały na tych kołkach i chce je ściągnąć nie łamiąc ich bo będą mi potrzebne do montażu "nowej" listwy. pisałem o dolnych ---------- Post dopisany at 15:31 ---------- Poprzedni post napisany at 15:25 ---------- Audi A4 B5 – Wymiana dolnej listwy drzwi | Audi moją pasją- Jak zdemontować "spinki" z drzwi po dolnej listwie?
coś mi świta że od środka drzwi... - [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]