Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. dzięki, fajnie że się podoba mody jakieś tam pewnie będą ale nie wiem czy przed zimą coś się uda co do jazdy V8-ką... dla mnie bajka, V6-stka fajnie chodziła a tu jest mega, no i drugie tyle kucyków
  2. tez nie bylem przekonany do koloru ale 'na zywo' jest calkiem ok, mix zielonego z zielonym czesto byl w alrołdzie-wtedy faktycznie bylaby lypa co do tych felg prawde mowiac sie nie orientuje, ale mozliwe ze ten co sprowadzil pozwolil sobie podmienic ;-)
  3. jeden właściciel od nowości nakręcił 167tys.km (sprawdzone w serwisie) co do wnętrza to tak jak mówisz
  4. Po przygodzie z B5-tką przyszła pora na coś większego Dla przypomnienia moja była Teraz jest: Audi A6 C5 Avant 1999r. 4.2 V8 ARS Quattro + Tip Kolorek LZ6H Póki co seria ale nawet bogata - fotele przód w pełnej elektryce, przód grzany (placki) - bananowa skóra (w super stanie) - fis - ABS, ESP - 4xPP - 4xel.szyby - klimatronic (dwustrefowy) - servotronic - xenon - czujniki parkowania tył - zawieszenie tył NIVO - zawieszenie przód najwyższa seria (koza w uj ) - pakiet oświetlenia (klamki, drzwi) - fabryczna Navi + zmieniarka 6cd - dekory kredensowe - felga 16", 7,5" z oponą zimową Plany jakieś są ale to dopiero na wiosnę - większe koło - trochę w dół - grill eS albo RS - lusterko fotochrom - może jakieś Recaro - dalej się zobaczy...
  5. pytaj na batalionie-na pewno ktos powie jak jest na 100%
  6. gdzieś ktoś kiedyś pisał że lusterka z lifta nie pasują do przedlifta - inne mocowania czy coś
  7. Rafal_ odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    o jasny .uj... pięknie się prezentuje
  8. zarobiony pewnie byłeś pw
  9. zostały tylko polerowane merce
  10. mieszkasz w bloku z "wielkiej płyty"? jeśli tak do niczego Ci się nie przyda kup sobie coś takiego http://allegro.pl/okazja-wiertarka-makita-hr2450-i4562875398.html dołożysz parę złociszy a wiercenie we wszystkim nie będzie straszne, no i sprzęt na prawdę na długie lata
  11. bywa przyjacielu... z B5-tką to taka niekończąca się opowieść - ile byś nie włożył to i tak czegoś brakuje
  12. taki jest plan, ale zobaczymy co wyjdzie
  13. W pewnym momencie trzeba taka decyzje podjąć mimo włożonego serca, $ i pracy. Teraz będzie cieszyć kogoś innego. Rafał, co będzie następne? oby cieszyła tak jak mnie co do samochodu to na razie się rozglądam - na pewno niemiec no i nie chciałbym nic słabszego, a jak wyjdzie to zobaczymy
  14. kostka jest pod fotelem, jak będzie tam prąd to zdejmij plecy fotela i na boku fotela (kierowcy po lewej, pasażera po prawej) są silniczki - można je wyjąć i sprawdzić na krótko
  15. kiedyś w końcu trzeba było dorosnąć do tej decyzji - a nie powiem było ciężko...
  16. wpadło "upragnione" Recaro (podgrzewanie, sterowanie - wszystko podłączone jak ori), dla mnie przepaść między kubłami (nie mówiąc o plackach) i na tym setupie zakończyła się moja przygoda z poczciwą B5-tką z obecnym właścicielem rozeszliśmy się w dość mocnym stanie nieważkości (ja trochę ze smutku, on z zadowolenia) dzięki wszystkim którzy w większym czy mniejszym stopniu przyczynili się do tego co było w niej zrobione co będzie dalej się zobaczy...
  17. Czy byłby ktoś w stanie zerknąć na to auto w wolnej chwili? http://otomoto.pl/audi-s6-a6-4-2-v8-szwajcaria-serwis-lift-hak-C33669504.html
  18. Rafal_ odpowiedział(a) na soul87 temat w 2.4
    :shock3:no to troche Ci spija... u mnie co prawda starsza jednostka ale ok 1l na 10-12tys.km a zalany mam motul 10W/40
  19. dorzucę parę desek od siebie
  20. ja tak właśnie zrobiłem, wlałem raz nowy, pokręciłem kilka razy kierownicą w jedną i drugą stronę bez odpalania, spuściłem płyn i wlałem jeszcze raz nowy
  21. ja kupowałem taki PŁYN DO WSPOMAGANIA ZIELONY AUDI SEAT SKODA VW (4310098196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  22. kupiłem używaną i chodzi - tylko zrób płukanie układu nowym płynem, a później wlej świeży (ja nie robiłem płukania i musiałem kupować pompe dwa razy )
  23. Rafal_ odpowiedział(a) na Arkom temat w Audi A4 B5
    powinna być ok, narzędzia podstawowe wystarczą, ogólnie to wszystko trzeba wybebeszyć, wyjmij sobie fotele - będziesz miał więcej miejsca u mnie w temacie jest kilka fotek z pracy
  24. Rafal_ odpowiedział(a) na Arkom temat w Audi A4 B5
    deske rozdzielczą musisz wyjąć, potrzebne klucze od 8 do chyba 17, śrubokręt płaski i krzyżakowy ja za nagrzewnice płaciłem ok. 50zł, jak się uprzesz to od rana do wieczora powinieneś się wyrobić
  25. powoli do przodu tylko gdzie zapowiadany gwint? wcześniej pewnie miałeś nagłośnienie Nokii - powiedz jak przesiadka na Bose? jest duża różnica?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.