Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafal_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafal_

  1. jak się sprzedadzą "raz dwa" to może coś wpadnie ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 14:00 ---------- normalnie http://s2.postimg.org/jq2qt05z9/DSC_0447.jpg dobra wymiana od angel wziete?
  2. jak się sprzedadzą "raz dwa" to może coś wpadnie ---------- Post dopisany 11-06-2014 at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany 10-06-2014 at 14:00 ---------- normalnie
  3. kratek się nie zdejmuje, żeby dobrać się do głośników w drzwiach trzeba zdjąć boczki, a do głośników w półce trzeba wyjąć półkę
  4. PASTA POLERSKA ALUMINIUM CHROM MIĘKKA jak AUTOSOL (4236140995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. efekt
  5. łoo kierwa... przód się prezenci super
  6. dobra rozjebunda z tego pijoka ekstra to wykminil, zabuduje i niby nic a tu psyyt BRAWO Przemek
  7. zajekurwabiście to wymyśliłeś nie myślałeś żeby zasłonić wszystko boczkiem poliftowym?
  8. Rafal_ odpowiedział(a) na limal19 temat w 2.6
    leje 4,5l i jest ok. połowy na bagnecie
  9. no przeskurwisyn
  10. nie podoba mi się - za ładnie, za dobrze...
  11. Rafal_ odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    to akurat + C5 w sedanie jakieś takie pokraczne mi w takim wydaniu sie podoba - ale jak to mówią kwestia gustu
  12. niezdecydowani wpisywać się - wrażenia z prac nad autem nie zapomniane nawet po długim czasie
  13. Rafal_ odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    podrzuc w którym to miejscu
  14. Rafal_ odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    po kilku dniach testów mogę napisać że szarpanie u mnie ustąpiło - miałem wilgoć (kilka kropel wody) w tym wężyku który idzie z pod prawej odmy do przepustnicy (taki krótki ok 15cm) zdjąłem go, przejechałem kawałek, założyłem i póki co jest ok został jeszcze problem tych podwyższonych obrotów - tak jak piszecie trzeba będzie się chyba skusić na wymianę ECU
  15. tak ma być - to są z passata b5 fl
  16. tutaj troche taniej 2 5" 63mm Electric Exhaust Catback Downpipe Cutout E Cut Out Valve System Kit | eBay
  17. jeśli chodzi o mx2 to podpisuje się pod tym co mówi izka - mam, używam i jest ok następca teoretycznie nie powinien być gorszy
  18. Rafal_ odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    na dzień dzisiejszy u mnie naprawione - sprawdzane na ciepłym i na zimnym w piątek dalsze testy
  19. Rafal_ odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no może ktoś powie do czego to jest jak to zdejmę to nie widzę jakiejś różnicy w pacy silnika btw. u mnie jest to wpięte w reduktor od LPG i czujnik ciśnienia gazu
  20. Rafal_ odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    a co to daje?
  21. Rafal_ odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    u mnie tez wymiana nie pomogła tak z ciekawości od czego jest ten krótki wężyk (ok 15cm) z prawej strony przy przepustnicy (idzie od środka przepustnicy pod odmę)? ---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ---------- i jeszcze jedno do czego jest to wyjście (zaznaczone na czerwono) podłączone u was?
  22. Rafal_ odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    rozumiem że tego typu będzie si Przewód podciśnienia 4mm, silikonowy Opel,Audi,BMW (3894667286) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.