Treść opublikowana przez kruper
-
B6 DIVISION
A wrzuciłeś kierunkowskaz? ? A druga sprawa to brak dzwięku także przy otwartych drzwiach przy zapłonie ? U mnie takich cudów niema.. chodzi mi o cos takiego...
-
B6 DIVISION
dziękówa a coś z dzwiękiem otwartych drzwi ?
-
B6 DIVISION
A wrzuciłeś kierunkowskaz? ? A druga sprawa to brak dzwięku także przy otwartych drzwiach przy zapłonie ?
-
B6 DIVISION
panowie co może być powodem tego, że brakuje mi informacji dźwiękowej w momencie kiedy mam włączone światła na wyłączonym zapłonie ?
-
[b6 bex] A4 1.8 TQ S-LINE TAXI TYŁ S4 USA
kuba lotka z klapy ori czy laminat ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
To jeszcze co polacie jesli chodzi o oponki ?
-
B6 DIVISION
to będą pasowały z tym co podałem ?
-
B6 DIVISION
Dziekówka Młody To jeszcze chciałbym zapytać, jakie oponki do tego polecacie ? Nie robie żadnej gleby, dodatkowo nie chcem też baloniastej gumy. Jakies rozsądne propozycje co do wytycznych ?
-
B6 DIVISION
majstry, czy bo b6 beda pasowaly felgi z: Otwór centrujący: 57,1 Szerokość: 7,5 cali Wysokość: 17 cali ET: 45 ?
-
B6 DIVISION
panowie emblematy s-line na listwach drzwiowych są w jakis konkretny sposob montowane ?
-
Rysy po polerce aluminium co robić?
niby jakim ? ... Polerowalem juz kilka dobrych kompletow felg, wszystko recznie, tak jak poprzednicy mowia, najpierw sie zdejmuje wierzchnia warstwe lakieru, farby np SCANSOLEM, pozniej natomiast jazda papierkami (NA MOKRO), bez znacznych przeskoków gradulacji papieru. Na koniec filc np na wiertarkę i pasta polerska np Auto-max. Cieszymy sie na jakis czas pieknymi alusami, natomiast co jakis czas alu sie utlenia i trzeba uczynic kolejną polerką np pastą. Dlaczego ? wypolerowaną powierzchnię aluminium nie da sie pokryc warstwą klaru...
-
B6 DIVISION
panowie mam taki moduł komfortu 8E0 959 433 K mozna zastąpic go takim ? 8E0 959 433 AD bedzie banglać ?
-
zimne powietrze z nawiewów, różne sytuacje
Witam, Jak w temacie panowie. Mam dość dziwną sytuację jeśli chodzi o całkowitą pracę klimatronika. Od razu mówię, że komp był podłączany i żadnych błędów nie było. Sytuacja wygląda tak, że raz leci ciepłe (nie gorące) powietrze przy ustawieniu na klimatroniku na opcję HI, a raz chłodniejsze. Co gorsza, po stronie kierowcy moim zdaniem leci cieplejsze niż po stronie pasażera. Układ jest odpowietrzony. Okropieństwem jest fakt, ze przy takiej pogodzie jaka mamy teraz za oknem przydał by się powiew cieplego-gorącego powietrza w aucie, tym bardziej na trasie ktora dzisiaj wykonalem, tj. 350 km a w aucie zimno... Zauwazyłem takze, ze w momencie pracy silnika zalacza sie sprezarka klimatyzacji (slychac huczenie), w trasie - jak wlaczylem nawiew na szybę (leci cieple), kokpit (chlodne) nogi (chlodne). Dodatkowo jak załączam samą opcję na szybę, przykładam rękę do dolnych nawiewów na stopy - leci zimne powietrze (nie chlodne) a domyslam się ze nie powinno leciec wogole skoro nie korzystam z opcji "doł". Mam juz dosc walki z systemem ogrzewania w srodku... Poradzcie co robić.
-
B6 - bledy
kasowalem, musze sprawdzic jeszcze raz ktore powracają, natomiast ktos wytlumaczy mi z czym są powiązane te bledy ktore wymienilem wyzej ?
-
B6 DIVISION
Panowie zerknijcie w wolnej chwili jak możecie, z góry dziękuję. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b6-bledy-263117/
-
B6 - bledy
Jako iż jestem laikiem jeśli chodzi o tego typu sprawy, w momencie podlaczenia auta pod VCDSlite wyskoczyły mi następujące komunikaty: 00526 brake light switch-f 01331 - Door Control Module; Driver Side (J386) 01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285) 01326 - Control Module for Multi-Function Steering Wheel (J453) 01312 - Powertrain Data Bus 01332 - Door Control Module: Passenger Side (J387) 01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393) 00457 - Control Module for Network (J519) 01334 - Door Control Module; Rear Right (J398) 01333 -Door Control Module: Rear Left (J388) 00466 -Control Module for Steering Column Electronics (J527) 01320 - Control Module for Climatronic (J255) 01300 -Control Module for Navigation with CD-Rom (J401) 01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285) 65535 - Internal Control Module Memory Error Czy ktoś może przestawić sprawę jaśniej ? Z góry Serdecznie dziekuje za jakąkolwiek pomoc. Czekam na odzew.
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
a gdzie dokladnie jest ten czujnik ESP ? moze jakas fotka ? bo u mnie jest to samo po odpaleniu auta po wcisnieciu hamulca wyskakuje kontrolka ESP.
-
B6 DIVISION
panowie gdzie dokladnie jest czujnik ESP ? wiem ze gdzies przy pedale hamulca, moze jakaś fotka ?
-
[ALL B7] Problem ze wskazaniem temperatury
jakbys mial walnieta pompe wody to zaraz by Ci sie auto zagotowalo... uklad pewnie jest zapowietrzony, ja tez borykam sie z tym problemem, niby dzisiaj odpowietrzylem ale u mnie chyba jest cos z klimatronikiem. Dodam ze odpowietrzalem chyba z 6 razy ...
-
B6 DIVISION
w B6 niema czegoś takiego jak w B5:wink: czyli zostaje podejscie przez kabelek... czaje.
-
B6 DIVISION
pany, da sie w jakis sposob wejsc w tryb serwisowy w climatronic poprzez panel ? czy jedynym wyjsciem jest tylko kabel ? interesuja mnie takze kody serwisowe do climatronica.
-
B6 DIVISION
Andrzeju a może coś więcej ? Jestem laikiem, a chetnie dowiedziałbym sie czegos na ten temat. Bede wdzieczny za jakiekolwiek info.
-
kontrolka ESP
nie podłączałem niestety jeszcze, nie mam jak pracuje od 6-19
-
B6 DIVISION
Panowie po odpaleniu auta i wciśnieciu pedału hamulcowego wyskakuje mi kontrolka systemu ESP, co może być przyczyną ? Po zgaszeniu silnika i ponownym odpaleniu dzieje się to samo ? Dodam, że jakies 2 miesiące temu zmienialem serwo bo miało wodę i zamarzało ... Jakieś sugestie ?