Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kruper

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kruper

  1. a gdzie to jest dokladnie ten króciec ? Moze mi ktos go zlokalizowac? sprawdze u siebie w tym wypadku.
  2. jakby ktos chcial rysunek auta to zapraszam, wczesniej mialem hondy wiec tam udzielalem sie na forum, a oto kilka z moich prac. http://img194.imageshack.us/img194/3629/dsc0044oz.jpg http://img600.imageshack.us/img600/8153/skanwojtas.jpg http://img821.imageshack.us/img821/1622/cywyhanka.jpg http://img6.imageshack.us/img6/5973/civic5gen2.jpg http://img69.imageshack.us/img69/4968/honda5gen.jpg sa to oczywiscie skany i nie oddaja rzeczywistego efektu.
  3. kruper odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w Układ Jezdny
    moje auto wlasnie postawilem do mechaniora w związku z wymiana serwa... jak przyszly mrozy to nie mialem hamulców-wogóle. Pedał-beton. Okazało się jak devastation mówi, byla woda w serwie i trzeba wymienic...
  4. wesolych świąt Wesołych Świąt!! | Pindos.pl - obrazki i gify z pieprzem I pamiętajcie ! Mikołaj patrzy !
  5. honda civic eg4 - 1.5 - 92 - 102 km honda civic Mb1 - 1.6 - 95 - 113 km audi - a4 - b6 - 1.8t
  6. termostat działa bez problemu. Natomiast jesli chodzi o nagrzewnice, to dolny wąż wchodzący do nagrzewnicy jest goroący podczas nagrzanego auta a góny jest chłodny, wniosek taki ze to zapchana nagrzewnica ? jak zejdzie troche mroz to będe ją odtykał wodą z octem.
  7. wrzuc to tutaj, najlepiej na sendspace.com
  8. witam, termostat w obudowie jest wymieniony, jednak dalej nie grzeje ciepłym powietrzem, wiec bede grzebał dalej.
  9. kruper odpowiedział(a) na andzia883 temat w Układ Jezdny
    wlasnie chcialem to napisac, ze pewnie oponka dostala baty
  10. devastiation a mozna ten dolac do ori audi ? nie zważy się ?
  11. uhh to nieźle, nie wiedziałem o tym.
  12. dokladnie, wszystko zależy od ilości osób w aucie, w szczególności różnice temperatur na zewnątrz i w środku auta.
  13. jest na linke, w 100% !
  14. Jak pisałem wcześniej, u mnie wyskoczył błąd termostatu jak podłączałem pod vaga, tj. przerwa w obwodzie termostatu... Zaprowadziłem auto do serwisu w poniedziałek, okazało się, że w obudowie termostatu jest wytopiona kostka i robiła zwarcie, dlatego tren błąd i możliwe, że dlatego nie grzało mi sie auto w środku. Tyle, że temp łapał normalnie... Właśnie zamówiłem dzisiaj termostat w obudowie i jak do mnie przyjdzie od razu idzie do zamontowania przez mechaniorów. Dam znać co i jak.
  15. pozistaje tylko wymienić, dalej będzie lśniło
  16. dokładnie jak przedmówca, jak ma sie zdewastowane elementy to mozna je spokojnie zregenerowac, czywiscie potrzebne jest do tego odrobine zdolnosci manualnych i oczywiscie kilka piwek, ale nie za duzo zeby efekt koncowy byl taki jaki chcemy
  17. sam się musisz o to zapytać... nie sądzisz ?
  18. sam, ja np dzisiaj kupiłem WAHLERA za 22 zł po zniżkach
  19. znaczy się prowizoryczny drenaż ... tylko tutaj jest jeszcze pompa, świetne rozwiązanie.
  20. to nie zawsze jest wina termostatu...
  21. rozumiem że trzeba ten wąż wysunąc do momentu kiedy zobaczymy dziurkę i nagrzać auto do 90 stopni i przytrzymac troche na 2000 tys obrotów... czekając aż płyn zacznie wyciekac ?
  22. ooo tego to nie wiedziałem...
  23. filmik tego samego szatana ... niezłe marchewy sadzi...
  24. kruper odpowiedział(a) na Patryk772 temat w Lifestyle i Hydepark
    Na bank ori Tylko to mają 5-cio latki z Niemiec Ale najważniejsze, że w to wierzysz ori na 100%, wiem co sam sciągałem 5 lat temu z Niemiec. Przebieg miałem wpisany na fakturze (160k km) i na to wszystko roczną gwarancję. Oczywiście za stan auta, wyposażenie i gwarancję nie zapłaciłem tyle co za "okazje" w Polsce od handlarza i o to chodzi, aby służyła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.