Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czeslaw555

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czeslaw555

  1. czeslaw555 odpowiedział(a) na 1paul11 temat w Audi A4 B5
    a sprawdzałeś luz na łożyskach koła ? tam jest taki wianuszek od ABS i jak jest luz na łożysku wtedy też mogą się czasami dziać takie sprawy ,tylko sprawdź ruszając we wszystkie strony a najlepiej podnieść koło i wtedy sprawdzić bo inaczej czasami możesz nie wyczuć
  2. tu masz link jak będziesz potrzebował przekładnię kierowniczą http://www.regeneracjaczesci.com/
  3. coś z półoosią być może wewnętrzną ale jedź no szybko do mecha bo to jest niebezpieczne i żartów nie ma
  4. a jesteś pewien że klima działa ? bo to co piszesz dziwnie wygląda
  5. mogą być już skończone szczotki ,one tak na początku swojego końca potrafią fiksować
  6. jedź na Trakt Swiętego Wojciecha w Gdańsku tam są spece od klimy i będzie działać ,są solidni i ceny mają rozsądne.
  7. czeslaw555 odpowiedział(a) na 1paul11 temat w Audi A4 B5
    nie wiem co to może być i teraz to może będzie fantazjowanie ale sprawdź poziom płynu hamulcowego
  8. ja jak miałem taki objaw to wyszło że turbawka trochę sie zapchała i czyszczenie pomogło ale tak jak pisze domjenick do Vaga się podepnij
  9. czeslaw555 odpowiedział(a) na Lok temat w Audi A4 B5
    to wszytko już było przerabiane
  10. ja dostalem 149 € mandatu 2pkt.karne i zakaz prowadzenia auta na terenie Niemiec na okres 1 miesiąca .Miesiąc miałem sam sobie wybrać ,więc wybrałem grudzień (wysłałem pismo) a tu przychodzi od nich że będzie to jednak marzec ,a ja już miałem zaklepane terminy na wyjazdy po auta i musiałem przekładać wrrr .
  11. kupuj jak uniden to 520 ja mam dobre anteny i 510 jest zdecydowanie bardziej "szumny" nie wiem jak można pisać że 510 jest podbnie cichy.
  12. to jak masz możliwość to podłącz 520 i zobaczysz różnicę ,bo chyba nigdy nie słyszałeś 520 ,ja mam dwa CB 510 i 520 i uzywam ich jak jadę na dwa auta ,różnica duża na + dla 520
  13. przecie tak napisałem
  14. 510 to szumofon ,jak kupować unidena to 520
  15. może i sprężarka ,musisz jednak podjechać do speców bo tak to trochę jak wróżenie z fusów .
  16. to sprawdź poziom płynu we wspomaganiu może to to
  17. jak szum nasila się przy skręcaniu ,na łukach drogi to trzeba sprawdzić łożyska w kole ,jak bardziej szumi przy skręcie w lewo to łożysko prawe i odwrotnie przy skręcie w prawo .Od tego trzeba zacząć szukanie .[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 22:43_________________________________________________ sprawdzić poduchę pod silnikiem bo to może być powodem drżenia pedału ,na łukach jak szumi to jak pisałem sprawdzić łożyska bo hamulce nie mają z tym nic wspólnego ,dopiero jak zaczynasz hamować to tak
  18. czeslaw555 odpowiedział(a) na Lok temat w Audi A4 B5
    ja mam podobnie w swoim, walczyłem przez ostatnie 150tys km i się już poddałem ,chyba ten typ tak ma . Szczęście bo sprzedaję i już nie będzie mnie to wnerwiało.
  19. to jest jedna pewna sprawa HID ale trzeba zrobić ładowanie a potem dalej ,wracając do HID trzeba VAG-iem w ustawieniach oświetlenia przestawić na ksenon to wystarcza ale nie wiedzieć czemu nie we wszytkich autach.
  20. na pewno jest gdzieś luz na wahaczu ,końcówce , w Audi trudno to wychwycić ,diagności mogą tego nie odkryć ,jedź lepiej do tego kto zajmuje się zawieszeniami ,popytaj na forum może ktoś zna fachmana z Twojego rejonu, no jeszcze przegub też może być ale wątpie
  21. jak Ci spada napięcie do 11V to trzeba najpierw sprawdzić alternator bo z tego co piszesz oznacza że nie masz ładowania
  22. czeslaw555 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    no to nie żadkość taka usterka ,nie przewidziałem tego
  23. czeslaw555 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    nie wiem który to przekaźnik ale nie koniecznie to on jest uszkodzony ale sprawdź i jego ,na forum jest gdzieś opis do czego który przekaźnik ale może być przetarty gdzieś kabel lub końcówka zaśniedziała,
  24. czeslaw555 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    dawno to robiłem i też nie pamiętam ale przekaźnik jest zapewne dobry

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.