Treść opublikowana przez czeslaw555
-
[ALL B5] Czujnik ABS
a sprawdzałeś luz na łożyskach koła ? tam jest taki wianuszek od ABS i jak jest luz na łożysku wtedy też mogą się czasami dziać takie sprawy ,tylko sprawdź ruszając we wszystkie strony a najlepiej podnieść koło i wtedy sprawdzić bo inaczej czasami możesz nie wyczuć
-
[ALL B6] Stukanie maglownicy na wyłączonym silniku
tu masz link jak będziesz potrzebował przekładnię kierowniczą http://www.regeneracjaczesci.com/
-
[ALL] Różne zauważalne zmiany w ukladzie kierowniczym:/
coś z półoosią być może wewnętrzną ale jedź no szybko do mecha bo to jest niebezpieczne i żartów nie ma
-
[ALL B5] Włączona klima parują szyby.
a jesteś pewien że klima działa ? bo to co piszesz dziwnie wygląda
-
AUDI A4 1.9 TDI 97 r problem z dmuchawa
mogą być już skończone szczotki ,one tak na początku swojego końca potrafią fiksować
-
[ALL B7] Brak chłodzenia
jedź na Trakt Swiętego Wojciecha w Gdańsku tam są spece od klimy i będzie działać ,są solidni i ceny mają rozsądne.
-
[B7 BPW] Klima działa tylko podczas jazdy
i to będzie pewnie to
-
[ALL B5] Czujnik ABS
nie wiem co to może być i teraz to może będzie fantazjowanie ale sprawdź poziom płynu hamulcowego
-
[B5 AKN] Problem- auto wpada w tryb awaryjny
ja jak miałem taki objaw to wyszło że turbawka trochę sie zapchała i czyszczenie pomogło ale tak jak pisze domjenick do Vaga się podepnij
-
[B5 AHU] Buczenie wydechu
to wszytko już było przerabiane
-
Fotoradary za granicą
ja dostalem 149 € mandatu 2pkt.karne i zakaz prowadzenia auta na terenie Niemiec na okres 1 miesiąca .Miesiąc miałem sam sobie wybrać ,więc wybrałem grudzień (wysłałem pismo) a tu przychodzi od nich że będzie to jednak marzec ,a ja już miałem zaklepane terminy na wyjazdy po auta i musiałem przekładać wrrr .
-
[ADP B5] CB radio
kupuj jak uniden to 520 ja mam dobre anteny i 510 jest zdecydowanie bardziej "szumny" nie wiem jak można pisać że 510 jest podbnie cichy.
-
[ADP B5] CB radio
to jak masz możliwość to podłącz 520 i zobaczysz różnicę ,bo chyba nigdy nie słyszałeś 520 ,ja mam dwa CB 510 i 520 i uzywam ich jak jadę na dwa auta ,różnica duża na + dla 520
-
[ADP B5] CB radio
przecie tak napisałem
-
[ADP B5] CB radio
510 to szumofon ,jak kupować unidena to 520
-
[B5 1Z] Rzęzi sprężarka po nabiciu klimy
może i sprężarka ,musisz jednak podjechać do speców bo tak to trochę jak wróżenie z fusów .
-
[ALL B5] Skrzypienie z przodu.
to sprawdź poziom płynu we wspomaganiu może to to
-
[B6 AKE] Dziwniy szum podczas jazdy!
jak szum nasila się przy skręcaniu ,na łukach drogi to trzeba sprawdzić łożyska w kole ,jak bardziej szumi przy skręcie w lewo to łożysko prawe i odwrotnie przy skręcie w prawo .Od tego trzeba zacząć szukanie .[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 22:43_________________________________________________ sprawdzić poduchę pod silnikiem bo to może być powodem drżenia pedału ,na łukach jak szumi to jak pisałem sprawdzić łożyska bo hamulce nie mają z tym nic wspólnego ,dopiero jak zaczynasz hamować to tak
-
[B5 AHU] Buczenie wydechu
ja mam podobnie w swoim, walczyłem przez ostatnie 150tys km i się już poddałem ,chyba ten typ tak ma . Szczęście bo sprzedaję i już nie będzie mnie to wnerwiało.
-
[ALL B6] Bremse Xenon Hid
to jest jedna pewna sprawa HID ale trzeba zrobić ładowanie a potem dalej ,wracając do HID trzeba VAG-iem w ustawieniach oświetlenia przestawić na ksenon to wystarcza ale nie wiedzieć czemu nie we wszytkich autach.
-
[B6 AVF] Stukanie w prawym kole ??
na pewno jest gdzieś luz na wahaczu ,końcówce , w Audi trudno to wychwycić ,diagności mogą tego nie odkryć ,jedź lepiej do tego kto zajmuje się zawieszeniami ,popytaj na forum może ktoś zna fachmana z Twojego rejonu, no jeszcze przegub też może być ale wątpie
-
[ALL B6] Bremse Xenon Hid
jak Ci spada napięcie do 11V to trzeba najpierw sprawdzić alternator bo z tego co piszesz oznacza że nie masz ładowania
-
[B5 ADP] Nie działa dmuchawa wewnętrzna
no to nie żadkość taka usterka ,nie przewidziałem tego
-
[B5 ADP] Nie działa dmuchawa wewnętrzna
nie wiem który to przekaźnik ale nie koniecznie to on jest uszkodzony ale sprawdź i jego ,na forum jest gdzieś opis do czego który przekaźnik ale może być przetarty gdzieś kabel lub końcówka zaśniedziała,
-
[B5 ADP] Nie działa dmuchawa wewnętrzna
dawno to robiłem i też nie pamiętam ale przekaźnik jest zapewne dobry