Treść opublikowana przez sony_dark
-
Cyrk z wolnymi obrotami
No ja akurat mam gaz
-
Cyrk z wolnymi obrotami
no niestety ale są, niby wydaja się troszkę mniejsze ale są
-
Cyrk z wolnymi obrotami
no i dlatego nie ma zamienników
-
Cyrk z wolnymi obrotami
tylko wiesz, że zamienników nie ma jak coś to tylko używka, albo nówka za 200zł oryg.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
ja juz tez rok walcze z tymi szrpaniami i brakiem mocy
-
Pompka centralego
a co ma centralka do podnoszenia szyb, jak ktoś nie robił takiej modyfikacji (czyli montaż el.szyb) to niech nie pisze głupot. Sory jeżeli kogoś uraziłem ---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Ja robiłem dlatego moge sie wypowiedzieć
-
Cyrk z wolnymi obrotami
a jak u Cb z mocą?? co do telepania to co masz na myśli??
-
Cyrk z wolnymi obrotami
tak czuc ruchy lewarka, ale to podobno normalne. A co do mocy szarpnięć to u mnie czuć tak jakby na przodzie tylko.
-
Szarpanie przy puszczaniu gazu.
u mnie tez na kazdym
-
Cyrk z wolnymi obrotami
Ale kolega to ma pecha co krok coś nowego się pojawia.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
no to widze ze u cb nie ma takiej tragedii. U mnie jest podobnie tylko że nawet przy 3,5 tyś szarpie, ale sprawdze jeszcze jak to jest na wyższych obrotach.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
i jak Dawid sprawdziłeś tego kompa?? ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 19:30 ---------- a powiedcie jak u Was jest z tym szarpaniem. U mnie nie szarpie poniżej ok 1200 obr. . Natomiast powyzej już szarpie.
-
Przełączanie na gaz - późno
sprawdź temp. przełączania, jak jest ok to może czujnik temp. w reduktorze szfankuje, przynajmniej u mnie tak było. Po wymiania po ok 1km i przełączone nawet jak zimno jest.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
ok tak jak pisałem żeby nie ta końcówka numeru kompa E to bym brał w ciemno. Bo dużo jest z końcówką A, B, a szczególnie D.
-
Szarpanie przy puszczaniu gazu.
wątpie zeby ktoś Ci pomógł każdy rozkłada ręce jak sam nie znajdziesz problemu to sobie możesz szukać speca ale takich ludzi jest niestety mało,
-
Cyrk z wolnymi obrotami
kurde to fajnie masz bo ja nie mam takiej mozliwości za daleko po odbiór osobisty. mam cos u siebie ale gosc chce za kompa 400zł heh a tyle to mu nie dam.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
to nic ważne że numery się zgadzają, a za ile udało Ci się znaleźć. ja mam kompa za 200zł pod moje numery
-
Cyrk z wolnymi obrotami
w lifcie jest w liczniku. Ja mam FISa przedliftowego i immo mam osobno jak wyżej napisałem.
-
Szarpanie przy puszczaniu gazu.
to cię w błąd wprowadził szarpań ma nie być. Jest wątek na forum i doszliśmy do wniosku, że winnym tych szarpań na 99% jest komputer ECU.
-
przegub GSP warto czy unikać ?
bo najlepiej jest w takim przypadku założyć gume lobro.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
no ja już napisałem ale widać nic to nie dało
-
Cyrk z wolnymi obrotami
mylicie się immo jest schowane poniżej kierownicy tam gdzie są dodatkowe bezpieczniki i przekaźniki(one są po lewej, natomiast immo jest po prawej w takiej białej obudowie. Oczywiście mówie tu o rocznikach do 97r.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
ten co łączy przepustnicę z tym dolotem za przepustnicą.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
no jak bedziesz chciał kompa wymieniać to kabel jest niezbędny, ale przyda Ci się w innych sytuacjach. Drogi nie jest na szczęście.
-
Cyrk z wolnymi obrotami
nie nie musi elektryk wystarczy Vag, jak kupisz to pisz na pw dam instrukcje