Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sony_dark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sony_dark

  1. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    No ja akurat mam gaz
  2. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no niestety ale są, niby wydaja się troszkę mniejsze ale są
  3. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no i dlatego nie ma zamienników
  4. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    tylko wiesz, że zamienników nie ma jak coś to tylko używka, albo nówka za 200zł oryg.
  5. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ja juz tez rok walcze z tymi szrpaniami i brakiem mocy
  6. a co ma centralka do podnoszenia szyb, jak ktoś nie robił takiej modyfikacji (czyli montaż el.szyb) to niech nie pisze głupot. Sory jeżeli kogoś uraziłem ---------- Post dopisany at 11:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ---------- Ja robiłem dlatego moge sie wypowiedzieć
  7. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    a jak u Cb z mocą?? co do telepania to co masz na myśli??
  8. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    tak czuc ruchy lewarka, ale to podobno normalne. A co do mocy szarpnięć to u mnie czuć tak jakby na przodzie tylko.
  9. u mnie tez na kazdym
  10. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ale kolega to ma pecha co krok coś nowego się pojawia.
  11. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no to widze ze u cb nie ma takiej tragedii. U mnie jest podobnie tylko że nawet przy 3,5 tyś szarpie, ale sprawdze jeszcze jak to jest na wyższych obrotach.
  12. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    i jak Dawid sprawdziłeś tego kompa?? ---------- Post dopisany 27-02-2014 at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 19:30 ---------- a powiedcie jak u Was jest z tym szarpaniem. U mnie nie szarpie poniżej ok 1200 obr. . Natomiast powyzej już szarpie.
  13. sprawdź temp. przełączania, jak jest ok to może czujnik temp. w reduktorze szfankuje, przynajmniej u mnie tak było. Po wymiania po ok 1km i przełączone nawet jak zimno jest.
  14. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ok tak jak pisałem żeby nie ta końcówka numeru kompa E to bym brał w ciemno. Bo dużo jest z końcówką A, B, a szczególnie D.
  15. wątpie zeby ktoś Ci pomógł każdy rozkłada ręce jak sam nie znajdziesz problemu to sobie możesz szukać speca ale takich ludzi jest niestety mało,
  16. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    kurde to fajnie masz bo ja nie mam takiej mozliwości za daleko po odbiór osobisty. mam cos u siebie ale gosc chce za kompa 400zł heh a tyle to mu nie dam.
  17. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    to nic ważne że numery się zgadzają, a za ile udało Ci się znaleźć. ja mam kompa za 200zł pod moje numery
  18. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    w lifcie jest w liczniku. Ja mam FISa przedliftowego i immo mam osobno jak wyżej napisałem.
  19. to cię w błąd wprowadził szarpań ma nie być. Jest wątek na forum i doszliśmy do wniosku, że winnym tych szarpań na 99% jest komputer ECU.
  20. bo najlepiej jest w takim przypadku założyć gume lobro.
  21. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no ja już napisałem ale widać nic to nie dało
  22. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    mylicie się immo jest schowane poniżej kierownicy tam gdzie są dodatkowe bezpieczniki i przekaźniki(one są po lewej, natomiast immo jest po prawej w takiej białej obudowie. Oczywiście mówie tu o rocznikach do 97r.
  23. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    ten co łączy przepustnicę z tym dolotem za przepustnicą.
  24. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    no jak bedziesz chciał kompa wymieniać to kabel jest niezbędny, ale przyda Ci się w innych sytuacjach. Drogi nie jest na szczęście.
  25. sony_dark odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    nie nie musi elektryk wystarczy Vag, jak kupisz to pisz na pw dam instrukcje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.