Treść opublikowana przez sony_dark
-
Kanał 49 i 51 na climatroniku
a zresztą róbcie jak chcecie ja mam takie zdanie i . .
-
remoncik glowic itd porady
no normalne, że jak zgasisz to nic nie ma:grin: ale dowcipniś ale jak czujesz płyn w spalinach to na bank uszczelka. Troszkę cię skrobnie po kieszonce
-
Temp przełączania na gaz
u mnie na Magic Jet mam ustawione przełączanie na 20 stopni, i jest ok
-
Kanał 49 i 51 na climatroniku
nie zawsze się uda takim tanim kosztem zrobić, jak się ma Audi to już wole zapłacić więcej a mieć spokój, tym bardziej jak u mnie V6.
-
Niska temperatura silnika po wymianie nagrzewnicy
kolego tylko oryginał, ale niektórzy piszą, że Wahlera też dobry. Ja osobiście polecam ori.
-
brak wiskozy w nowym silniku
może w końcu Ci się odpowietrzył i to najlepsze że samo się wszystko zrobiło:)
-
Silnik nie łapie temperatury
taa jasne samo sie odpowietrzy, to tak żeby się klienta auta szybko pozbyć
-
po wymianie termostatu wskaźnik temp szaleje.
no i dlatego zawsze warto dać na ori i mieć spokój fajnie że się udało:)
-
Ubytki oleju
mi też po odpaleniu zadymi i później ok. A co do oleju, to u mnie go dużo nie ubywa. Ostatni dolałem 250ml po przejechaniu 3 tys. km. to myśle że ok. Tyle, że ja zchodziłem z 15w40:facepalm: (co za nie powiem kto to gówno wlał) na 10w40 przy następnej schodze na 5w40:)
-
remoncik glowic itd porady
a te chmurki dymu to masz cały czas?? nawet po nagrzaniu silnika, zauważ, że teraz jest zimna pora to i tak będzie dymiło i to że masz jeszcze gaz. A spadek mocy to niekonicznie musi być uszczelka. Uwierz tyle tematów już przejrzałem, iż zgupiałem. Ale jak ucieka płyn to może i być. Najważniejsze to splanowanie głowić, wymiana uszczelniaczy zaworowych, docieranie. A co do frezowania i szlifowania się nie wypowiem bo tego nie robiłem.
-
Wszystkie tematy z naszego forum zebrane w jedną całość o 2.6 ABC
a po to żeby mieć to ładnie w jednym pliku i przynajmniej nic nie zginie chyba, że ktoś sobie usunie:P:facepalm:
-
Wymiana tapicerki boczków drzwiowych
Ja robiłem i powiem że wyszło mi to całkiem nieźle. Tak jak wyżej, potrzebna jest lutownica do rozgrzania plastikowych nitów i w ten sam sposób przyspawanie, potrzebny jest do tego kawałek plastiku. A co do materiału, to ciężko się go ściąga bo jest na gąbce. Ja to ściągałem i podcinałem nożykiem do tapet. Następnie czyszczarką wyczyściłem powierzchnię. Żeby to miało ręce i nogi to najlepiej byłoby nowy materiał położyć na gąbce jak to jest w oryginale. Mi to nie wyszło i przykleiłem sam materiał, ponieważ jak przyklejalem z gąbką to przy poprawianiu(odrywaniu żeby poprawić) gąbka zostawała mi na boczku. Ale może przez to że kupiłem chu... gąbkę i na pewno brak doświadczenia bo niemożliwością jest przyklejenie tego za pierwszym razem bez poprawek. Oczywiście przyklejamy na Butapren, można kupić w prawie litrowej puszce. Smarujemy materiał i boczek i odczekujemy 10min. i przyklejamy. Od razu piszę, że potrzeba do tego dużo cierpliwości szczególnie przy naciąganiu materiału do naklejania. Przed przyklejenie proponuje odtłuścić dobrze powierzchnię przyklejania i robić to w dobrze wentylowanym pomieszczeniu i ciepłym ogrzewanym w tej porze roku. Jak ktoś się nie czyje na siłach i nie ma cierpliwości to najlepiej kupić boczki, albo swoje oddać do tapicera. A co do materiału polecam skaj. Zrobiłem tak już trzy komplety i jak na razie jest ok. To tyle jak by ktoś chciał się dowiedzieć coś więcej na ten temat pisać.
-
nowy termostat, nowy czujnik, max.64 C ? zgłupiałem;)
esz co za ludzie, niestety czyli dalej można spotkac takich paproków, sam to przerabiałem.
-
brak wiskozy w nowym silniku
oo takiego rozwiązanie się nie spodziewałem ale dobrze że niskim kosztem, bo wacha i tak się przyda
-
brak wiskozy w nowym silniku
a ta pompka dobra była??
-
Silnik nie łapie temperatury
no jak auto jest nagrzane ale to tylko w lecie tak powinno być, bo temp. otoczenia jest wysoka i wisko się szybko ma kręcić.
-
po wymianie termostatu wskaźnik temp szaleje.
bez dodania gazu też powinien delikatnie sikać
-
Silnik nie łapie temperatury
no raczej to to nie jest normalne, u mnie w korku nigdy nie przekracza 90 stopni, ale wtedy wisko ładnie chodz., jeździłem też 1.8 u kuzyna to nie ma takich numerów.
-
brak wiskozy w nowym silniku
ja pierdziele to ja już nie wiem co jest grane.
-
b5 1.6 ANA
to spoko, rzadka rzecz spotkać dobrego gaziarza.
-
po wymianie termostatu wskaźnik temp szaleje.
zapowietrzony układ, musisz na wyższych obrotach odpowietrzyć może puści bąbelek i popłynie płyn.
-
brak wiskozy w nowym silniku
no to spoko, może tu był problem, czyli dalej masz problem z odpowietrzeniem, a u tego mechaniora byłeś??
-
Pompa wody(cieczy chlodzącej) a przebieg auta
no to źle zrobiłeś jak już miałeś zdjęty rozrząd nalezało wymienić tą pompę, wydatek znowu nie tak duży, a przynajmniej pewność na pare tyś km.
-
Nie nagrzewa się (Wymiana nagrzewnicy i termostatu)
próbuj, jak zrobisz to napisz co było, może komuś się przyda na przyszłość.
-
Silnik nie łapie temperatury
aleś pokaliczył ten wpis, ciężko zrozumieć rozumiem że termostat oryg.??